Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szczyptak
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczyptak » 22.04.2018 16:42

Witam,
poszukuje apartamentu dla 5 osób 2 dorosłych i 3 dzieci (3,6,9 lat) najlepiej przy plaży, w części północnej Chorwacji może być Istria lub coś na południe ale max. do Splitu. Termin od 22 sierpień do 1 wrzesień 2018.
Będę wdzięczna za info adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam - Kasia
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 22.04.2018 19:00

aariciaa napisał(a):Dzień dobry,
szukam domu do wynajęcia na wyłączność dla sporej grupy (ok. 8 sypialni) na wybrzeżu od Istrii do okolic mniej więcej Splitu (sprawdzalismy miejscowosci takie jak Pula, Mimice, ew. Kucice)

Zależy nam aby miejsce było wygodne dla rodzin z dziećmi, z basenem, sporym miejscem na grill.

Planowany termin pobytu: pierwszy tydzień września.
Czy ktoś moze polecic jakies piękne miejsce? Będę wdzięczna za pomoc ponieważ pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji(częśc juz byla) z malutkimi dziecmi i szukam sprawdzonych miejsc, mam zaufanie do takich forów specjalistycznych :-))

pozdrawiam


Nie spotkałem się z domami z taką ilością sypialni i jeszcz dodatkowo basenem.

Poszukajcie hotelu.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.04.2018 08:25

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ale skoro basen, to pytaj się w wątku dom z basenem.
only_me
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.09.2014
Wysokosc Rijeka - Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) only_me » 24.04.2018 00:44

Witam pomocne dusze :) Poszukuje noclegu w takim obszarze, obojętnie czy wyspa czy ląd. Myślę o 3 pokojach: para + pies, 1+2 dzieci (3,5) oraz 1+2 dzieci (4,7). Termin 26 maj - 7 czerwiec. Fajnie gdyby to był jeden domek czy przybudówka, ale inne propozycje też wezmę pod uwagę. Raczej odpadają zaludnione plaże, ze względu na psa. Kamienista / piaszczysta też bez znaczenia, choć kamienista to jakoś tak klimatyczniej i nurkując można jakieś skarby znaleźć ;) Blisko plaża przede wszystkim, leniuchy z nas ;) a dzieci wymyślate. Mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mad13
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.03.2018
Re: Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mad13 » 25.04.2018 13:15

Witam poszukuję apartamentu dla 3 osób (2+1) w terminie 14.07 - 21.07.2018r. niedaleko plaży. Może ktoś ma wiedzę na temat wolnego terminu to proszę o info: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
szturwal66
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.05.2016
szukam domu dla 8 + 1 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) szturwal66 » 26.04.2018 09:00

Witam. Nie wiem czy napisałem w dobrym wątku. Gdyby nie proszę szanownych administratorów o przeniesienie mnie do właściwego na neie kasowanie :lol:

Poszukuje całego domu dla dwóch rodzin 2+2 i 2+3 w terminie 28.07.18 do 11.08.18. 5 dzieci w wielu od 8 do 13 lat. Interesują mnie okolice Zadaru, Pula, Krk - względnie te wyspy do których z lądu dojadę samochodem i rozsądna odległość do morza.

Szukałem kwater - we wskazanych przez cro użytkowników wyszukiwarkach i nie za bardzo udało mi się namierzyć. Może ktoś zna namiary lub sam wynajmuje - mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
:papa:
Albinek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Albinek » 29.04.2018 08:48

Witam,
bardzo długo zwlekałem z rezerwacją apartamentu w tym roku i nie mogę nic znaleźć... Poszukujemy apartamentu dla 6 osób - (2 rodziny 2+1) Najważniejsze kryterium to bliskoć morza . Najcheniej Dalmacja południowa , ale nie wykluczam innych lokalizacji w tym wysp. Termin to 25.06- 03.07.
z góry dziekuję za pomoc mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.04.2018 14:45

Albinek napisał(a):bardzo długo zwlekałem z rezerwacją apartamentu w tym roku i nie mogę nic znaleźć... Poszukujemy apartamentu dla 6 osób - (2 rodziny 2+1) Najważniejsze kryterium to bliskoć morza . Najcheniej Dalmacja południowa , ale nie wykluczam innych lokalizacji w tym wysp. Termin to 25.06- 03.07.

Pisz wszędzie i pytaj dalej:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ofbartolomeo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ofbartolomeo » 01.05.2018 17:13

Witam serdecznie, poszukuje jakiejś kwatery na Peljesac.
Główne kryterium to jakaś miła plaża w okolicy i warunki sprzyjające snorkelingowi bez szukania daleko skałek.
Chodzi o kwaterę dla 3 osób.

Czas: 30.07-13.08 (najlepiej), możliwość skrócenia.
Cena: Do 200zł za dobę.

Bardzo proszę o kontakt w wiadomości na forum lub na mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mami7
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.01.2011
JELSA - gdzie najlepsze plaże

Nieprzeczytany postnapisał(a) mami7 » 02.05.2018 11:47

jak w temacie, proszę o poradę.
Nie zależy mi na piasku, wystarczy kawałek zatoczki ze skałkami ale bez jeżdzących samochodów za plecami.
Gdzie najlepiej pod tym kątem szukać apartamentów. Jeśli ktoś ma to również proszę o namiary.
Dziękuję z góry za pomoc.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: JELSA - gdzie najlepsze plaże

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 02.05.2018 13:21

W Jelsie nie ma fajnych plaż aczkolwiek przewspaniałe jest to miasteczko do wypoczynku i bazy noclegowej.
Plaże Hvaru to Pokrivenik, Stiniva, Zarace, Zavala, Dubovica i kilka jeszcze innych spełniających Twoje wymagania.
Do wszystkich dojeżdżamy samochodem.
id_qlka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) id_qlka » 02.05.2018 18:57

Dzień dobry :-)
W tym roku chcielibyśmy odwiedzić wyspę Brac. Szukałam apartamentu dla rodziny 2+3 (dzieci 12, 10 i 2 lata), w raczej spokojnej lokalizacji, w miarę blisko morza (w zasięgu spaceru) i z uwzględnieniem faktu, że fundusze mamy w tym roku ograniczone ;-)
Trafiłam na ofertę państwa Gotovac w Sutivanie (nie mogę podać linku w poście, jestem nowym użytkownikiem forum). Czy ktoś zna może te apartamenty? Nigdzie nie trafiłam na żadne opinie.
Na casamundo to apartament nr 4827147 :-)
Pozdrawiam ciepło :-)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: JELSA - gdzie najlepsze plaże

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.05.2018 19:27

mami7 napisał(a):jak w temacie, proszę o poradę.
Nie zależy mi na piasku, wystarczy kawałek zatoczki ze skałkami ale bez jeżdzących samochodów za plecami.
Gdzie najlepiej pod tym kątem szukać apartamentów. Jeśli ktoś ma to również proszę o namiary.
Dziękuję z góry za pomoc.

Polecam lekturę KMWH.

Co do poszukiwania apartamentu, jesteś już we właściwym miejscu.
Nie ma potrzeby zakładać nowego wątku.
bdronka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bdronka » 04.05.2018 09:43

Witam,
po raz pierwszy w Chorwacji byliśmy rok temu, 2 tygodnie przed wyjazdem nie było problemu z rezerwacją fajnego pokoju w Novi Vinodolski. W tym roku chcemy zwiedzić południe Chorwacji (rejony Makarskiej). Czy to jedynie moje odczucie, że w tym roku większość fajnych pokoi/domków jest już zarezerwowana, w wyjazdy w ciemno znane mogą być tylko z opowiadań? Gdzie indziej można szukać pokoi, których nie ma na bookingu? Jeżeli ktoś poleciłby takowy, poniżej wymagania: Termin 20-30.08.2018, miasta: Makarska, Baska Voda, Omniś, Brela, widok na morze z balkonu, bliskość plaży do 500m, stare miasto żeby było gdzie pochodzić wieczorami do 1km, no i cena, żeby nie spaść z krzesła, bo takie kwatery są owszem wolne tylko cena ma o jedno zero za dużo:)
id_qlka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) id_qlka » 04.05.2018 23:59

id_qlka napisał(a):Dzień dobry :-)
W tym roku chcielibyśmy odwiedzić wyspę Brac. Szukałam apartamentu dla rodziny 2+3 (dzieci 12, 10 i 2 lata), w raczej spokojnej lokalizacji, w miarę blisko morza (w zasięgu spaceru) i z uwzględnieniem faktu, że fundusze mamy w tym roku ograniczone ;-)
Trafiłam na ofertę państwa Gotovac w Sutivanie (nie mogę podać linku w poście, jestem nowym użytkownikiem forum). Czy ktoś zna może te apartamenty? Nigdzie nie trafiłam na żadne opinie.
Na casamundo to apartament nr 4827147 :-)
Pozdrawiam ciepło :-)


Odrobina prywaty :-) Jako nowy użytkownik nie mogę wysyłać wiadomości prywatnych, więc proszę Marka o kontakt na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone