Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 17.01.2018 17:19

Poszło na priv
Joker2283
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.01.2018
Środkowa Dalmacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joker2283 » 17.01.2018 21:00

Witam poszukuję jakiegoś domku, apartamentów dla co najmniej 9 osób bez posredników...nadmienię tylko że byłby to mój 1 wyjazd do Chorwacji, może ma ktoś już coś sprawdzone, pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Środkowa Dalmacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.01.2018 21:58

Joker2283 napisał(a):Witam poszukuję jakiegoś domku, apartamentów dla co najmniej 9 osób bez posredników...nadmienię tylko że byłby to mój 1 wyjazd do Chorwacji, może ma ktoś już coś sprawdzone, pozdrawiam

Witam.
Na forum jest Bank Kwater.
dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html
Bolesław Krzepki
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.01.2018
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolesław Krzepki » 17.01.2018 22:45

Witam, wybieram się pierwszy raz do Chorwacji. Planuję z żoną i dwójką dzieci jechać samochodem. Chcemy jechać na majówkę. Od 29 kwietnia do 6 mają. Czy mógłby ktoś polecić jakieś namiary na dobrą kwaterę. Okres posezonowy to może trafi się coś atrakcyjnego. Proszę szanownych forumowiczów o pomoc.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 17.01.2018 23:29

Bolesław Krzepki napisał(a): Okres posezonowy to może trafi się coś atrakcyjnego.

W tym okresie niepotrzebna Ci żadna rezerwacja.
Jedź i wybieraj na miejscu.
Będzie w czym.
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 18.01.2018 11:51

Teoretycznie można i w ciemno, choć z dziećmi to bym jednak nie ryzykował. Sam wybieram się na majówkę do CRO z małymi dzieciakami i skorzystałem z portalu booking.com. Po tempie w którym znikają ciekawe oferty, wcale bym nie powiedział, że w ciemno będzie łatwo coś przyzwoitego znaleźć :)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 18.01.2018 13:33

Endrju napisał(a):Teoretycznie można i w ciemno, choć z dziećmi to bym jednak nie ryzykował. Sam wybieram się na majówkę do CRO z małymi dzieciakami i skorzystałem z portalu booking.com. Po tempie w którym znikają ciekawe oferty, wcale bym nie powiedział, że w ciemno będzie łatwo coś przyzwoitego znaleźć :)

Oczywiście, że w tym terminie nie bedzie problemu z wyborem w dobrych cenach. Pośrednik kasę musi zarobić...
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 18.01.2018 18:03

Koleżanki i koledzy... :D

Po kilku latach przerwy przyszedł czas na powrót do ukochanej Chorwacji. Niby nic dziwnego, ale po raz pierwszy nie chcę jechać w ciemno, tak jak to dotychczas bywało. Powody są dwa - ogólna sytuacja i coraz większa ilość turystów w Chorwacji przez co coraz trudniej znaleźć apartament, a także to, że po raz pierwszy jedziemy większą grupą - 8 osób! Muszę więc zrobić wcześniejszą rezerwację, w czym nie mam żadnego doświadczenia :oops:
Przeglądałem wszystkie portale, jakie znam: Casamundo, Booking, Adrialin, Adriatyka itp. Niestety szału nie ma. Dlatego proszę o pomoc szanownych Cromaniaków. Jeśli ktokolwiek ma jakieś sprawdzone namiary i chciałby się z kimś podzielić to proszę o podesłanie na PW. Chodzi nam o lokum dla 4 małżeństw - 4 oddzielne sypialnie (mogą być w dwóch sąsiednich apartamentach) gdzieś pomiędzy Szybenikiem a Omišem. Termin wyjazdu to przełom czerwca i lipca, tak jakieś 10-14 dni. Zależy nam również na pięknym widoku z tarasu lub balkonu oraz bliskości plaży. No to chyba tyle... :mrgreen:

Z góry dziękuję za wszelką okazaną pomoc.
Izabela C.
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.01.2018
wczasy na 4 sypialnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Izabela C. » 18.01.2018 23:31

witam prosze o pomoc istria, kvarner, północna dalmacja nie wyspy, klimatyzacja, parking,
Tucson
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tucson » 21.01.2018 18:18

Szukam noclegu dla dwóch osób.
Obojętnie który region
Co mnie interesuje to aneks kuchenny, basen i cena max do 40 Euro.
Termin : początek lipca
Co polecacie ?
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 21.01.2018 18:47

Tucson napisał(a):Szukam noclegu dla dwóch osób.
Obojętnie który region
Co mnie interesuje to aneks kuchenny, basen i cena max do 40 Euro.
Termin : początek lipca
Co polecacie ?

Witam.
Macedonię?
Tucson
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tucson » 21.01.2018 19:01

Macedonia jest połowę tańsza, czyli 20 Euro
Uriel
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Uriel » 21.01.2018 19:33

Witam i mam prośbę poszukuję namiarów na sprawdzone kwatery w Trsteno lub Slano możliwie jak najbliżej morza w terminie 01.06-11.06 dla składu 2 + 1. Wiem że w podanym terminie teoretycznie można jechać w ciemno ale po podróży wolałbym uniknąć tego problemu tylko od razu się zakwaterować. Z góry dziękuję za pomoc.
email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
crimsonking
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.06.2015
Istria Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Nieprzeczytany postnapisał(a) crimsonking » 22.01.2018 11:33

Witam
Poszukuje 2 sprawdzonych apartamentów lub domu wakacyjnego dla dwóch rodzin w Istri, najlepiej okolice Puli - Fazana, Banjole... a może polecacie jakąś inną fajną miejscowość. Dodam że na Istrii będziemy po raz pierwszy, wcześniej byliśmy 2x w Dalmacji południowej
Termin 14.07-28.07.2018, ilość osób 4+4 (dwie rodziny, 2+2 i 2+2)
Ważne dla nas jest aby apartamenty były blisko plaży.

Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
Grzesiek
email : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 22.01.2018 13:50

Tucson napisał(a):Szukam noclegu dla dwóch osób.
Obojętnie który region
Co mnie interesuje to aneks kuchenny, basen i cena max do 40 Euro.
Termin : początek lipca
Co polecacie ?


hmm, tylko że basen to raczej się buduje po to, żeby ta cena była dużo wyższa niż 40 EUR w lipcu,
za tę cenę może być ciężko
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone