Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.01.2018 22:57

Janusz Bajcer napisał(a):W Silo błotko a Medulinie to raczej piach żwirowaty :wink:


Mikromir napisał(a):Chyba że błotko w Silo albo to coś w Medulinie, prawda?


:wink:


karolciakk napisał(a): Cena za pobyt max.to 2000zl od pary z dzieckiem.


BTW, ta cena to za zakwaterowanie tylko?
karolciakk
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolciakk » 10.01.2018 01:04

Dziękuję za odpowiedzi;) Póki co kręcę się w okolicach miejscowości Umag... ;) Jutro zbadam Wasze propozycje;) Tak cena za zakwaterowanie. Generalnie dążymy do tego, żeby z jedzeniem i transportem wyszło nam po max 3-3,5tys zł na parę. Jednak jak widzę ceny na popularnych stronach, to zaczynam wątpić czy coś w tej kwocie znajdziemy... :?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.01.2018 01:18

karolciakk napisał(a): jak widzę ceny na popularnych stronach, to zaczynam wątpić czy coś w tej kwocie znajdziemy... :?

Szukaj na mniej popularnych, bez pośredników.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i inne z linku który podałam wcześniej.
Wiele zależy od terminu.
barbole
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 28.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) barbole » 10.01.2018 09:57

Mikromir, dziękuję, bo też dzięki Twojej życzliwości również kopiuję linki i sprawdzam miejsca - jeszcze nie poruszam się tak sprawnie po tym forum - dużo tego jest :)))) a co i rusz gdzieś się zapędzę, czytam z ciekawością i nagle okazuje się, że mam szukać kwater a to jestem w ABC Chorwacji, a to w Konkursie, a to w Relacjach z podróży , a to w korkach, a to w winietach itd :DDDDDD
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 10.01.2018 10:57

barbole napisał(a):Mikromir, dziękuję, bo też dzięki Twojej życzliwości również kopiuję linki i sprawdzam miejsca - jeszcze nie poruszam się tak sprawnie po tym forum - dużo tego jest :)))) a co i rusz gdzieś się zapędzę, czytam z ciekawością i nagle okazuje się, że mam szukać kwater a to jestem w ABC Chorwacji, a to w Konkursie, a to w Relacjach z podróży , a to w korkach, a to w winietach itd :DDDDDD


Tak to jest, gdy się pojawiasz na forum :lol: zafascynowana Chorwacją - jeszcze będą nieprzespane noce i nadmiar różnych ciekawych informacji a później już tylko wymarzone wakacje :papa:
martalambryczak
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) martalambryczak » 11.01.2018 15:44

Witam poszukuje noclegów w lipcu dla grupy 21 osób , 9 dorosłych i 12 dzieci :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.01.2018 17:00

martalambryczak napisał(a):Witam poszukuje noclegów w lipcu dla grupy 21 osób , 9 dorosłych i 12 dzieci :)

W Ciechocinku może? :oczko_usmiech:

Powodzenia! 8)

bank-kwater-f39.html
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.01.2018 17:07

barbole napisał(a): kopiuję linki i sprawdzam miejsca - jeszcze nie poruszam się tak sprawnie po tym forum - dużo tego jest :)))) a co i rusz gdzieś się zapędzę, czytam z ciekawością i nagle okazuje się, że mam szukać kwater a to jestem w ABC Chorwacji, a to w Konkursie, a to w Relacjach z podróży , a to w korkach, a to w winietach itd :DDDDDD

Bardzo dobrze Ci idzie. :smo: :papa:
crazowiec
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.07.2015
Apartament na 13 osób do 50 km od SPLITU

Nieprzeczytany postnapisał(a) crazowiec » 11.01.2018 17:34

Witam, proszę o pomoc w znalezieniu apartamentu/domku na 6 osób dorosłych i 7 dzieci, jest to nasz trzeci wyjazd wiec jakaś wiedza już jest to czego szukamy to: odległość do plaży z tytułu małych dzieci jak najbliżej, może być na uboczu i plaża łagodna bez skał do miasta/restauracji/kanjpy może być około 1km i tylko tyle wymagań :).pozdrawiam i czekam na pomoc
bloszek86
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 15.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bloszek86 » 11.01.2018 18:08

Witam,
jako że wybieram się z rodziną 4+2 dzieci.
Po przeszukaniu cro.pl...
Poczynilem badanie rynku celem rezerwacji.
Dwa lata temu byliśmy w Baskiej Vodzie (rezerwację robiłem w marcu na przełom czerwca i lipca 60 euro za apartament) i podobało nam się, jednak żonie wpadła w oko Brela.

Więc szukałem tym razem (wcześniej bo już pod koniec grudnia) apartamentu od Omis do Brist. W terminie lipcowym, co utrudnia poszukiwania kwater w "niskiej" cenie tj. do 80 euro za apartament (klima, tax, parking itp w cenie).
Wysłałem dość dużo maili 3/4 dało odpowiedź. A 2/3 odpowiedzi niestety było poza naszym zasięgiem finansowym.
Ale udało się mamy rezerwację w Breli w okolicy ul Biokovska. Mam nadzieję, że będzie fajne miejsce i będziemy zadowoleni z pobytu.
Z tego co widzę robi się gęsto w rezerwacjach.
Pozdrawiam,
Romek

Stronki warte obejrzenia:
brela.com/accommodation/private
baskavoda.hr/pl/kwatery-prywatne/
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 12.01.2018 14:31

Mikromir napisał(a):
karolciakk napisał(a): jak widzę ceny na popularnych stronach, to zaczynam wątpić czy coś w tej kwocie znajdziemy... :?

Szukaj na mniej popularnych, bez pośredników.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i inne z linku który podałam wcześniej.
Wiele zależy od terminu.

Jak to właśnie jest z tym zakwaterowaniewchorwacji.pl
W zeszłym roku rezerwowałam i nie było prowizji żadnej ,a w tym roku wysłałam zapytanie do kilku apartamentów i dostałam wycenę za pobyt + opłata za ewentualną rezerwację czytaj prowizja . Różnica jest jeszcze taka ,że wydawało mi się ,że odpowiedź otrzymywałam bezpośrednio od właściciela apartamentu, a w tym roku odpisywała mi ta sama osoba do wszystkich zapytań.
Czyli chyba coś się zmieniło
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.01.2018 15:23

anka581 napisał(a): Czyli chyba coś się zmieniło

Nie mam pojęcia, bo na stronie dalej jest info:
Rezerwacje przebiegają przez bezpośredni kontakt z właścicielem ośrodka, bez pośrednika i prowizji.
Przy formularzu rezerwacji też.
Chyba, że to właśnie jakiś lokalny pośrednik wystawia u nich...
Czy to dotyczy jednej miejscowości czy wielu? I czy nie chodzi raczej o zaliczkę?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.01.2018 15:37

anka581 napisał(a):Jak to właśnie jest z tym zakwaterowaniewchorwacji.pl
W zeszłym roku rezerwowałam i nie było prowizji żadnej ,a w tym roku wysłałam zapytanie do kilku apartamentów i dostałam wycenę za pobyt + opłata za ewentualną rezerwację czytaj prowizja . Różnica jest jeszcze taka ,że wydawało mi się ,że odpowiedź otrzymywałam bezpośrednio od właściciela apartamentu, a w tym roku odpisywała mi ta sama osoba do wszystkich zapytań.
Czyli chyba coś się zmieniło

Być może kilku właścicieli scedowało ofertę na agencję, zostawiając ją na starej stronie.
Mają problem z głowy, bo nie muszą prowadzić kalendarza, odpisywać na dziesiątki maili, ect.
Oni na tym nie tracą, bo cena pozostaje bez zmian, natomiast wiadomo, że agencja to nie wolontariat i zarabiać na tym musi.

Proponuję w formularzu kontaktowym pytać czy to oferta prywatna czy za pośrednictwem agencji.

Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, mimo, że z tej strony korzystam bardzo często.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.01.2018 15:46

Całkiem możliwe, że scedowali ...

prosby-o-pomoc-tlumaczeniu-t9502-4050.html

Jak widać dla stałych gości, cena jest niższa. :wink:
bykman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 242
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bykman » 12.01.2018 17:10

Witam w nowym roku, życząc wszystkiego dobrego dla wszystkich forumowiczów!

W tym roku planujemy wyjazd w 2 rodziny (6 osób dorosłych oraz trójka dzieci 3,5 i 6 lat). Cel to Riviera Makarska (Brela, Baška Voda, Tučepi lub Podgora), termin 2 połowa czerwca.
Czy ktoś się orientuje ile mógłby kosztować apartament dla naszej siódemki?

Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone