Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gwiazda90
Autostopowicz
Pierwszy wyjazd do Chorwacji 10 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) gwiazda90 » 02.01.2018 23:46

Witajcie, standardowe pytanie na forum :). Qybieramy się na początku lipca w 10 osób (6 dorosłych, 4 dzieci) do Chorwacji. Panuje burza mózgów co, gdzie i jak jechać. Sądze, że najrozsądniej będzie jak dopytam tu na forum.
Chcielibyśmy 3 pokoje (2+2, 2+1 i 2+1) fajnie jakby był basen i niedaleko od morza, ewentualnie jakiś aneks kuchenny. Pracujemy w dyskotekach, więc raczej tego typu rozrywki nie są pożądane. Zastanawiamy się też nad regionem. Uważam, że najlepiej wybrać coś bliżej północy kraju. Macie coś sprawdzonego i nie za miliony monet ?
Lechoo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 03.01.2018 10:47

szwedzia napisał(a):Witajcie,
2 lata temu byliśmy w Tucepi na ul Ekonomija. Lokalizacja super, spokój,cisza, 200m do morza. W tym roku chcemy tam wrócić z 3 dzieci tylko interesuje nas miejsce zakwaterowania z opcją wyżywienia. Czy możecie coś polecić? Z góry dziękuję.

To raczej tylko jakiś hotel ewentualnie.
rafsik
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafsik » 03.01.2018 21:08

Cześć,

to mój pierwszy post na tym forum, proszę Was o pomoc w znalezieniu odpowiedniego apartamentu.

Postanowiliśmy razem z żoną, że wakacje 2018 spędzimy w Chorwacji. Dla mojej żony będzie to pierwszy raz w tym kraju, ja byłem tam dotychczas 3-krotnie (2x na Istrii i raz na wyspie Brac). Były to wyjazdy z rodzicami na początku tego stulecia, teraz przyszedł czas na samodzielne decydowanie o kierunku wakacyjnym (i samodzielne opłacanie tego wyjazdu :wink: ). Pojedziemy razem z 1,5-roczną córką. Po lekturze informacji zamieszczonych w sieci jesteśmy nastawieni na wypoczynek w Tucepi.

Chcielibyśmy wynająć apartament na 10 nocy, w dowolnym terminie pomiędzy 15 czerwca a 5 lipca tego roku. Zależy nam na bliskości do plaży (żeby nie musieć daleko targać zestawu plażowego i móc szybko przemieszczać się na linii plaża-pokój - to ze względu na małą). Czy jest coś co polecacie? Z tego co wyczytałem najlepszą opcją będzie południowa część Tucepi.

Ja znalazłem wolny apartament w Villa Ševelj w terminie 15-25 czerwca. Właściciel życzy sobie 50 EUR za dobę, co jest dla mnie akceptowalną ceną (mogę dać max 60 EUR). Niestety nie jestem pewien, czy mogę ze spokojnym sumieniem rezerwować ten apartament z uwagi na niepochlebną opinię o tym miejscu, którą można przeczytać na tym forum (nie-polecam-matko-marija-sevelj-tu-epi-t39187.html). Czy ten apartament jest OK (czy ktoś go zweryfikował)? Będę bardzo wdzięczny jeśli prześlecie mi inne propozycje, co do których jakości jesteście pewni.

Dziękuję i pozdrawiam,
Rafał
jackub
Plażowicz
Noclegi Chorwacja 5 osób wakacje 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackub » 04.01.2018 11:45

Witam jak w temacie poszukuję noclegów w chorwacji dla 4 osób. Wymagania: klimatyzacja, wifi, parking, w pobliżu piaszczystej plaży z płytkim morzem w miarę możliwości tanio ;) i chyba najważniejsze nie oblegane przez turystów. miło by było gdyby nie było przesadnie daleko do jakichś atrakcji wartych odwiedzenia (ale nie jest to warunek gdyż jedziemy samochodem to możemy dojechać) Następne pytanie czy bardziej się opłaca wynająć apartment czy może mały domek. Termin ogólnie rzecz biorąc jesteśmy otwarci ale najbardziej zależy nam na terminie wakacyjnym od 23 czerwca.
Ostatnio edytowano 05.01.2018 11:48 przez jackub, łącznie edytowano 2 razy
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 04.01.2018 13:46

Zerknijcie do banku kwater
i do tych wątków :wink:
Iwona07
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona07 » 04.01.2018 19:13

Poszukuję apartamentu dla 4 osób (2 dorosłe + 2 15 latków dziewczynka i chłopiec ) w terminie od 13 sierpnia do 25 sierpnia. W 1-szej linii brzegowej .(Zacevo,Rażnaj, Żaborić, Stupine Celine). Oczywiście jak najtaniej.
Z góry dziękuję
OlaKo
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlaKo » 04.01.2018 22:42

Drodzy Forumowicze, my też pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji. Czy strona "zakwaterowaniewchorwacji" jest Wam znana? Znalazłam tam fajnie wyglądający apartament (Kristo w Bibinje). Kontakt z właścicielem szybki i konkretny, ale w internecie brak opinii o tym apartamencie.
Ktoś z Was może był tam przez przypadek? :D
Albo przynajmniej mógłby potwierdzić, że ww. strona jest ok/rezerwował coś znalezionego na tej stronie.
Będę wdzięczna za pomoc.
Ola :)
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.01.2018 00:13

OlaKo napisał(a):Drodzy Forumowicze, my też pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji. Czy strona "zakwaterowaniewchorwacji" jest Wam znana? Znalazłam tam fajnie wyglądający apartament (Kristo w Bibinje). Kontakt z właścicielem szybki i konkretny, ale w internecie brak opinii o tym apartamencie.
Albo przynajmniej mógłby potwierdzić, że ww. strona jest ok/rezerwował coś znalezionego na tej stronie.
Będę wdzięczna za pomoc.

Wiele razy rezerwowałam apartamenty ogłaszane na tej stronie, pewnie podobnie jak inni forumowicze. Jest dość popularna. Ta informacja na wiele Ci się jednak nie przyda, gdyż strona jest tylko portalem gdzie ogłaszają się sami właściciele i z nimi bezpośrednio korespondujesz. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności, nie pośredniczy jak book... czy airb... lub inne.
Na pociechę dodam, że zawsze w tej sposób rezerwuję, parę razy tylko wybierałam apartament z polecenia lub z w/w stron z opiniami, reszta była bez niczyjej opinii, raz nawet rezerwowałam w styczniu na lipiec jeszcze nie gotowy apartament, nawet zdjęć nie miałam :mrgreen: , ale zależało mi na konkretnym położeniu. Najczęściej mieszkania były zgodne z opisem, a mając dokładny adres równie dokładnie oglądałam sobie otoczenie na g.streetview zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Dlatego zapytałabym właściciela wspomnianego apartamentu, czy te tory kolejowe za domem są obecnie używane i jak często.
OlaKo
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlaKo » 05.01.2018 00:27

Bardzo dziękuję! Nie sprawdziłam na streetview. Rzeczywiście są tory..zapytam właściciela, ale chyba poszukam czegoś innego.. Cenna informacja co do sposobu rezerwacji i strony :) jeszcze raz bardzo dziękuję :)
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.01.2018 00:33

Nie ma za co. :wink:
Zastanawia mnie, czy celowo wybraliście tej rejon Chorwacji? Bo szczerze mówiąc, są w tym kraju ładniejsze okolice. Co nie oznacza, że te są jakieś szczególnie złe. :wink:
bibinje-t18930.html
OlaKo
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlaKo » 05.01.2018 12:20

Bibinje to nie był celowy wybór, szukamy raczej w północnej cześci no i jest nas spora grupa (6 dorosłych, 6 dzieci), więc rozważamy wszystkie sensowne opcje, które nas w miarę wygodnie pomieszczą. Plus w miarę blisko plaży i raczej spokojnie. Właścicielka Kristo odpisała, że kolej w zasadzie nie jeździ, zdarza się jeden przekazd na miesiąc w ciągu dnia. Dość dziwne, ale chyba rzeczywiście tak jest :)
Znaleźliśmy też dość fajna opcje w Zadarze (Villa Valentina) , ale już nieco droższa i 500m od morza, nie wiem, czy z taką gromada dzieci i odpowiednią ilością akcesoriów plażowych nie będzie to za duże wyzwanie..? :)
A jaki rejon polecalabys na pierwszą wizytę w Cro? Moż
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 05.01.2018 13:10

OlaKo napisał(a):Bibinje to nie był celowy wybór, szukamy raczej w północnej cześci no i jest nas spora grupa (6 dorosłych, 6 dzieci), więc rozważamy wszystkie sensowne opcje, które nas w miarę wygodnie pomieszczą. Plus w miarę blisko plaży i raczej spokojnie. Właścicielka Kristo odpisała, że kolej w zasadzie nie jeździ, zdarza się jeden przekazd na miesiąc w ciągu dnia. Dość dziwne, ale chyba rzeczywiście tak jest :)
Znaleźliśmy też dość fajna opcje w Zadarze (Villa Valentina) , ale już nieco droższa i 500m od morza, nie wiem, czy z taką gromada dzieci i odpowiednią ilością akcesoriów plażowych nie będzie to za duże wyzwanie..? :)

Na pewno nie polecilbym komuś na wakacje, urlop miasta typu Zadar, Split,Trogir...do tych miejscowości to się jeździ na chwilkę a przynajmniej ja tak robię bo pobyt wśród tysięcy turystów mnie męczy...do tego jakosc wody itp. Żaden poczciwy Chorwat nie pływa w splicie czy nawet omiszu przynajmniej mi to mówią...:)
birkin
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) birkin » 05.01.2018 18:45

Witam.
W tym roku planuję drugie wakacje w Chorwacji i szukam apartamentu dla 4 osobowej rodziny w drugiej połowie lipca. Moje wymagania to:
- klimatyzacja
- kuchnia
- niedaleko do nie zatłoczonej plaży
- mile widziany taras i pralka
- odległość do plaży maksymalnie 1000 m (im bliżej tym lepiej) i bez większych wzniesień
- miejscowości, które wchodzą w grę to okolice Makarskiej - Brela, Baska Voda, Tucepi i inne z jakąś fajną promenadą. Z wyjątkiem Podgory, bo tam byłem w zeszłym roku.
- cena to maksymalnie 70 Euro.
giba0909
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 05.01.2018 18:53

OlaKo napisał(a):Drodzy Forumowicze, my też pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji. Czy strona "zakwaterowaniewchorwacji" jest Wam znana? Znalazłam tam fajnie wyglądający apartament (Kristo w Bibinje). Kontakt z właścicielem szybki i konkretny, ale w internecie brak opinii o tym apartamencie.
Będę wdzięczna za pomoc.

Możesz też zajrzeć na:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.01.2018 19:24

OlaKo napisał(a):Bibinje to nie był celowy wybór, szukamy raczej w północnej cześci no i jest nas spora grupa (6 dorosłych, 6 dzieci), więc rozważamy wszystkie sensowne opcje, które nas w miarę wygodnie pomieszczą. Plus w miarę blisko plaży i raczej spokojnie. Właścicielka Kristo odpisała, że kolej w zasadzie nie jeździ, zdarza się jeden przekazd na miesiąc w ciągu dnia. Dość dziwne, ale chyba rzeczywiście tak jest :)

To już dużo lepiej Bibinje niż Zadar, zwłaszcza jeśli kolej nie jeździ.

Nie wiem, co można polecić, bo nie wiem komu, tzn. nie znam preferencji dorosłych co do sposobu spędzania wakacji, etc. Bo dzieci to wiadomo: woda, starsze maska z rurką, i wystarczy. :wink: Najlepiej samemu poznać z grubsza różne regiony, poczytać i zdecydować, co pasuje. Można też poczytać wątki osób z podobnym dylematem, np. pierwszy-raz-do-chorwacji-nie-wiem-dokad-jechac-t41069.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017