Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomek_gosia
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek_gosia » 05.12.2017 18:27

Mamy do zaproponowania zarezerwowaną już miejscówkę w Chorwacji miejscowość Brist na riwierze Makarskiej w terminie 30.07.2018 do 8.08.2018 (tylko taki termin), w cenie 40 Euro za pokój 3 osobowy z łazienką, kuchnia, duży taras i parking, blisko morza 30 metrów i piękne góry z drugiej strony. My małżeństwo z Opola z 2 dzieci, już po raz kolejny jedziemy w to samo miejsce, więc jest sprawdzone i pewne szukamy kogoś ponieważ kuchnia jest wspólna i trzeba wynająć razem oba pokoje, które mają całkiem oddzielne wejścia. W razie pytań kontakt na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub priv.
cavasss
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) cavasss » 09.12.2017 13:33

Witam Wszystkich

Pewni mnie tu zaraz zlinczują że na leniucha itp, lecz samo forum jest czytane już od dłuższego czasu aż mam mętliki dlatego proszę o pomoc.

szukam miejscówki na 2+2 z balkonem który spowoduje opad szczęki u mojej małżonki, osobnej kuchnią z racji iż staramy się być samowystarczalni i najlepiej bezpośrednim dostępem do wody :)

Dobrze jakby cena nie powodowała zawału 8O

lokalizacja: spokojna i cicha
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.12.2017 10:42

cavasss napisał(a):Dobrze jakby cena nie powodowała zawału 8O
Co to znaczy? Dla każdego inna cena zaczyna powalać...
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 10.12.2017 11:36

cavasss napisał(a):szukam miejscówki na 2+2 z balkonem który spowoduje opad szczęki u mojej małżonki, osobnej kuchnią z racji iż staramy się być samowystarczalni i najlepiej bezpośrednim dostępem do wody :)

Dobrze jakby cena nie powodowała zawału 8O

lokalizacja: spokojna i cicha


Ja mieszkałam tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, straszne zadoopie, ale polecam, bo app. fajny :)
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 11.12.2017 21:16

piekara114 napisał(a):
cavasss napisał(a):Dobrze jakby cena nie powodowała zawału 8O
Co to znaczy? Dla każdego inna cena zaczyna powalać...


Biorąc pod uwagę obecne ceny w ofertach za wynajęcie apartamentów i pewien wspólnie ustalony "standard" mogę śmiało stwierdzić, że od sierpnia 2015 roku (nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji - miał być Pag, a dojechaliśmy do Srimy :lol: ) do zawału "jeden krok" :roll:

Dzięki tygodniom spędzonym na czytaniu - głównie relacji z podróży oraz informacjom przekazanym przez kilka osób z forum (za co ponownie bardzo dziękuję) decyzja o wyjeździe w ciemno w 2015 roku w drugiej połowie sierpnia (na 15 dni) została podjęta.
Za apartamenty płaciliśmy po 60 i 65 euro (ten z basenem u Dario). To była dla nas cena do zaakceptowania. Chorwacja bardzo nam się spodobała i czekała na lepszy czas.

Z uwagi na powiększenie rodziny :lol: kolejny wyjazd do Chorwacji został zaplanowany na drugą połowę czerwca 2018 roku.
Po przeczytaniu wielu cennych informacji odnośnie rezerwacji apartamentów, pod koniec października zaczęliśmy szukać miejsca na przyszłoroczne wakacje. Nie chcieliśmy już jechać w ciemno (mimo, że to czerwiec).
Wybraliśmy początkowo: Primosten, Rogoźnicę, Tucepi lub Podgorę. Ostatecznie zostało Tucepi.

Wysłaliśmy 38 zapytań bezpośrednio do właścicieli apartamentów w Tucepi. Kryteria: apartament dla 4 osób z widokiem na morze i dużym tarasem, nie w pierwszej linii zabudowy z min. jedną oddzielną sypialnią.
Odpowiedzi do dziś przyszło 19 z czego w 7 przypadkach apartamenty w tym terminie były już zarezerwowane.
Te które były wolne - najtańszy 65 euro (średni standard) / najdroższy 130 euro (naprawdę ładny).
Ostatecznie po 5 tygodniach poszukiwań zdecydowaliśmy się na duży apartament 88m2 (4+2) z dwiema sypialniami, salonem i sporym tarasem z widokiem na morze za 90 euro :D
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 12.12.2017 09:24

khml napisał(a):
piekara114 napisał(a):
cavasss napisał(a):Dobrze jakby cena nie powodowała zawału 8O
Co to znaczy? Dla każdego inna cena zaczyna powalać...


Biorąc pod uwagę obecne ceny w ofertach za wynajęcie apartamentów i pewien wspólnie ustalony "standard" mogę śmiało stwierdzić, że od sierpnia 2015 roku (nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji - miał być Pag, a dojechaliśmy do Srimy :lol: ) do zawału "jeden krok" :roll:

Dzięki tygodniom spędzonym na czytaniu - głównie relacji z podróży oraz informacjom przekazanym przez kilka osób z forum (za co ponownie bardzo dziękuję) decyzja o wyjeździe w ciemno w 2015 roku w drugiej połowie sierpnia (na 15 dni) została podjęta.
Za apartamenty płaciliśmy po 60 i 65 euro (ten z basenem u Dario). To była dla nas cena do zaakceptowania. Chorwacja bardzo nam się spodobała i czekała na lepszy czas.

Z uwagi na powiększenie rodziny :lol: kolejny wyjazd do Chorwacji został zaplanowany na drugą połowę czerwca 2018 roku.
Po przeczytaniu wielu cennych informacji odnośnie rezerwacji apartamentów, pod koniec października zaczęliśmy szukać miejsca na przyszłoroczne wakacje. Nie chcieliśmy już jechać w ciemno (mimo, że to czerwiec).
Wybraliśmy początkowo: Primosten, Rogoźnicę, Tucepi lub Podgorę. Ostatecznie zostało Tucepi.

Wysłaliśmy 38 zapytań bezpośrednio do właścicieli apartamentów w Tucepi. Kryteria: apartament dla 4 osób z widokiem na morze i dużym tarasem, nie w pierwszej linii zabudowy z min. jedną oddzielną sypialnią.
Odpowiedzi do dziś przyszło 19 z czego w 7 przypadkach apartamenty w tym terminie były już zarezerwowane.
Te które były wolne - najtańszy 65 euro (średni standard) / najdroższy 130 euro (naprawdę ładny).
Ostatecznie po 5 tygodniach poszukiwań zdecydowaliśmy się na duży apartament 88m2 (4+2) z dwiema sypialniami, salonem i sporym tarasem z widokiem na morze za 90 euro :D


Niestety ceny w cro coraz bardziej szaleją...jednak nie ma co się dziwić, dzięki sytuacji politycznej oraz takim forum jak m.in cro.pl Chorwacja stała bardzo modnym i obleganym kierunkiem...
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 12.12.2017 09:41

amatus1 napisał(a):
Niestety ceny w cro coraz bardziej szaleją...jednak nie ma co się dziwić, dzięki sytuacji politycznej oraz takim forum jak m.in cro.pl Chorwacja stała bardzo modnym i obleganym kierunkiem...


Faktycznie tak jest, natomiast biorąc pod uwagę ceny nad naszym morzem (tegoroczne wakacje przełom czerwca/lipca, domek za 380zł/doba) to cena 90 euro w Chorwacji z "gwarancją pogody" jest dla nas do zaakceptowania.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 12.12.2017 20:16

Z tą gwarancją to obecnie różnie bywa niestety ;)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 13.12.2017 22:00

My już trzeci sezon mamy za sobą i zawsze pogoda murowana :wink:
Nawet jak się trafi trochę chmurek to z krajową "angielską" pogodą się nie da tego porównać :roll:
chemik_gda
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) chemik_gda » 16.12.2017 13:37

Witam szanownych forumowiczów,

Poszukujemy apartamentu dla dwóch osób na przełomie sierpnia i września, z takimi udogodnieniami jak balkon lub taras, widok na morze, klima, wifi, parking, kuchnia. Coś ktoś poleci w rejonie od Splitu do Gradac. Okolica w miarę spokojna ale nie zadupie.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 16.12.2017 17:08

Tutaj masz troche namiarów
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 16.12.2017 17:11

Lechoo napisał(a):Z tą gwarancją to obecnie różnie bywa niestety ;)


To mnie lekko zaniepokoiło.... :(
II połowa czerwca i może być pogodowa niespodzianka?
A mieliśmy do wyboru II połowę czerwca lub I połowę września i szczerze mówiąc czytając informacje o pogodzie większość przemawiała za terminem czerwcowym
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 16.12.2017 17:51

khml napisał(a):
Lechoo napisał(a):Z tą gwarancją to obecnie różnie bywa niestety ;)


To mnie lekko zaniepokoiło.... :(
II połowa czerwca i może być pogodowa niespodzianka?
A mieliśmy do wyboru II połowę czerwca lub I połowę września i szczerze mówiąc czytając informacje o pogodzie większość przemawiała za terminem czerwcowym

Od 6 lat jeżdżę zawsze przełom czerwiec/lipiec i zawsze jestem bardzo zadowolony z pogody :). Wiadomo że trafią się podczas wyjazdu na 2 tyg. ze 2-3 dni gdzie nie ma cały dzień pełnej lampy a nawet deszcz popada (w zeszłym roku przeżyłem nawet mini sztormik). Jednak taki deszcz to trwa ze 2-3h a potem wychodzi słońce. Lubię ten termin ze względu na mniejszy ruch, długie dni i jest jeszcze ładnie i zielono a i temperatury z reguły koło 30stp. Mam nadzieję że w 2018 rok dalej będzie taka sama pogoda :)
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 16.12.2017 18:13

yzedef napisał(a):
khml napisał(a):
Lechoo napisał(a):Z tą gwarancją to obecnie różnie bywa niestety ;)


To mnie lekko zaniepokoiło.... :(
II połowa czerwca i może być pogodowa niespodzianka?
A mieliśmy do wyboru II połowę czerwca lub I połowę września i szczerze mówiąc czytając informacje o pogodzie większość przemawiała za terminem czerwcowym

Od 6 lat jeżdżę zawsze przełom czerwiec/lipiec i zawsze jestem bardzo zadowolony z pogody :). Wiadomo że trafią się podczas wyjazdu na 2 tyg. ze 2-3 dni gdzie nie ma cały dzień pełnej lampy a nawet deszcz popada (w zeszłym roku przeżyłem nawet mini sztormik). Jednak taki deszcz to trwa ze 2-3h a potem wychodzi słońce. Lubię ten termin ze względu na mniejszy ruch, długie dni i jest jeszcze ładnie i zielono a i temperatury z reguły koło 30stp. Mam nadzieję że w 2018 rok dalej będzie taka sama pogoda :)


Dziękuje za słowa otuchy :lol:
Mam nadzieje, że przyszłoroczny czerwiec będzie dla nas łaskawy :roll:
rafiwrc
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 12.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafiwrc » 18.12.2017 10:46

Witam wszystkich forumowiczów.
Wybieram się znów do raju jakim jest Chorwacja :) jednak mam mały problem:(
Myślalem ze uda mi sie dostać do apartamentów w Tribunj u Daria ale chyba za późno sie zebrałem i są zajęte :(
Szukam jakiego spokojnego miejsca z dobrym dostępem do morza tzn nie za daleko... Niestety mam chorego Tatę i nie moze za dużo chodzić :(
Dodatkowo było by świetnie gdyby był dobry aneks kuchenny.
Moi drodzy w skrócie szukam fajnej miejscówki w której bedzie możliwość znalezienia dwóch podwójnych apartamentów czy 2x2 i jednego czteroosobowego dla dwóch dorosłych i dzieci.
Bardzo prosze jeśli macie jakas ciekawa miejscówke dajcie znać, będe za każdą wdzieczny
Termin w jakim chciałbym jechac to:30 lipiec i okolo 12-14 dni
P.s cena też w miarę rozsądna :)
Pozdrawiam Rafał
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone