Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elliotek
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.01.2010
Re: Makarska dom na 4 rodziny (17 osób)

Nieprzeczytany postnapisał(a) elliotek » 14.11.2017 13:26

sdolas napisał(a):
elliotek napisał(a):..Lokalizacja cała Makarska byle blisko plaży najlepiej w spokojnym miejscu....

Makarska i spokojne miejsce .... :lol:

5 km od Makarskiej to mała spokojna mieścina się znajdzie :wink:


Masz coś konkretnego na myśli?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.11.2017 13:30

Bratuš, Igrane
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 14.11.2017 13:37

Janusz dobrze prawi :wink:
Zerknij na PW
elliotek
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) elliotek » 14.11.2017 13:38

tzn, szukać tam spokojnych miejsc rozumie? Do tej pory jeździłem do PODACA, ale w poprzednie wakacje udałem się do Biograd na Moru i tam raczek nie chce wracać:)
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 14.11.2017 23:17

Draśnice :)
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 16.11.2017 13:45

Moi drodzy! W tym roku Chorwacja miała być 4 i ostatni raz, ale ciągnie nas tam okrutnie :D
Tym razem chcielibyśmy odwiedzić Peljesac.
Można liczyć na namiary na sprawdzone kwaterki? Interesuje nas miejsce w miarę blisko morza, 3 osoby (2+1), klima.
I raczej nie w centrum Orebicia.
Z góry dziękuję.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.11.2017 14:14

wojtek_p napisał(a):Moi drodzy! W tym roku Chorwacja miała być 4 i ostatni raz, ale ciągnie nas tam okrutnie :D
Tym razem chcielibyśmy odwiedzić Peljesac.
Można liczyć na namiary na sprawdzone kwaterki? Interesuje nas miejsce w miarę blisko morza, 3 osoby (2+1), klima.
I raczej nie w centrum Orebicia.
Z góry dziękuję.

Dwa namiary są w Banku Kwater - mało, ale polecane.

dalmacja-poludniowa-od-gradaca-na-poludnie-t39976.html
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.11.2017 15:44

wojtek_p napisał(a):Można liczyć na namiary na sprawdzone kwaterki? Interesuje nas miejsce w miarę blisko morza, 3 osoby (2+1), klima.
Polecam Ci moją miejscówkę, opisaną właśnie w Banku Kwater: post1492480.html#p1492480
Spełnia wszystkie Twoje wymagania a do tego jest tania. Kilka osób z forum z tego namiaru już skorzystało i także zadowoleni... :papa:
Andrewko
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 18.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrewko » 19.11.2017 07:31

Witajcie. Szukamy 2 kwater dla 3+2 i 2+3. Miejscowość - obojętnię.Termin od 28 lipca na 2 tygodnie. Fajnie gdyby było blisko do plaży żwirkowej typu Pljanka na Pagu. Pozdrawiam
Masterjam
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 09.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Masterjam » 19.11.2017 20:40

Witam wszystkich .
My po raz pierwszy wybieramy się za granicę i padło też na Chorwację ale chcielibyśmy w północnej częsci aby odwiedzić Triest i Wenecję (autem lub jakimś wodnym transportem). Szukamy dla 5 +2 + mały pies beagle (4 sypialnie lub 3 ale tak aby w jednej było 2+2 własnie z dziećmi ) w terminie 23-30 czerwiec. Ktoś wypoczywał w tamtych rejonach? Oczywiście plaża tez jest konieczna dla 2 dzieci , aby nie kamienista, żwir , piasek ok . Proszę o pomoc na PW . Pozdrawiam
Adam_rzeszow
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 19.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam_rzeszow » 19.11.2017 23:44

Witam.
W przyszłym 2018 roku chciałbym pojechać na Chorwację, i próbowałem zarezerwować jakiś dom przez AIRBNB, no ale cóż na tej stronie ogłaszają się chyba zwykli kanciarze. Co wpisuje termin ilość pokoi ilość osób i pozostałe parametry, które mnie interesują, wyskakuje mi oczywiście cena, a potem próbuje robić rezerwację. Po wysłaniu e-maila z prośbą o rezerwację właściciel obiektu (domu) odsyła do mnie e-maila, żebym wycofał rezerwację lub sam wycofuje moja rezerwację, bo on już ma ,,klienta’’ w tym terminie za większą kasę. Po skasowaniu mojej rezerwacji podwyższa cenę wynajmowanego domu w danym okresie nawet dwukrotnie !!!!! Lub też jeśli pytam teraz (listopad 2017) o dostępność domu w okresie letnim (lipiec 2018), to właściciel odsyła mi wiadomość, że jest dostępny, ale no właśnie cena idzie w górę od 50 do nawet 100%. Według mnie to jakieś zwykłe oszustwo.

Moja prośba: chciałbym pojechać z rodziną na Chorwację w drugiej połowie lipca na 2 tygodnie (16-29 lipca 2018). W sumie 4 osoby dorosłe i 3 dzieci. Potrzebuję domu z dala od dużych miast, niedaleko morza w pobliżu plaży, z dobrą klimatyzacją, 3 sypialnie, 2 łazienki, kuchnia z wyposażaniem: lodówka, kuchenka gazowa/ elektryczna, mikrofalówka, naczynia, TV, parking na 2 auta, jakiś grill na podwórku, bez udziwnień i zwierząt . Szukam czegoś w okolicy od Trogiru w dół Chorwacji przez Makarską po Gradac. Chcemy jechać na Chorwacją autem.

Jak coś pewnego macie to wyślijcie namiary na emaila, bo ja już nie mam siły siedzieć i szukać na internecie i użerać się z tymi cwaniakami. Siedzę już od miesiąca i nic nie zarezerwowałem
Z góry dziękuję Adam
poniżej przesyłam e-maila
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 20.11.2017 08:08

Życzę powodzenia w szukaniu miejscówki ale jeździ się do Chorwacji-na Chorwację to brzmi tak jakby szykowało się jakiś najazd. Jak by to brzmiało gdyby Niemcy czy Rosjanie pisali na swoich forach ,że jadą latem w kilka aut na Polskę.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.11.2017 08:18

Adam_rzeszow napisał(a): próbowałem zarezerwować jakiś dom przez AIRBNB, no ale cóż na tej stronie ogłaszają się chyba zwykli kanciarze. Co wpisuje termin ilość pokoi ilość osób i pozostałe parametry, które mnie interesują, wyskakuje mi oczywiście cena, a potem próbuje robić rezerwację. Po wysłaniu e-maila z prośbą o rezerwację właściciel obiektu (domu) odsyła do mnie e-maila, żebym wycofał rezerwację lub sam wycofuje moja rezerwację, bo on już ma ,,klienta’’ w tym terminie za większą kasę. Po skasowaniu mojej rezerwacji podwyższa cenę wynajmowanego domu w danym okresie nawet dwukrotnie !!!!! Lub też jeśli pytam teraz (listopad 2017) o dostępność domu w okresie letnim (lipiec 2018), to właściciel odsyła mi wiadomość, że jest dostępny, ale no właśnie cena idzie w górę od 50 do nawet 100%. Według mnie to jakieś zwykłe oszustwo.

Zwabianie klientów. Tego samego doświadczyłam szukając apartamentu w Grecji. Ponieważ jednak airbnb liczy sobie dodatkowe opłaty, może korzystniej byłoby ominąć go jako pośrednika i poszukać lokum na portalach, gdzie gospodarze ogłaszają się bezpośrednio?... Parę linków z forum jeszcze działa:
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017
Do banku kwater zajrzałeś?
bank-kwater-f39.html
Powodzenia w poszukiwaniach.
raptorf22
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 10.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) raptorf22 » 21.11.2017 10:27

Poszukuję sprawdzonych kwater w rejonie Tribunj, Vodice,Srima lub inne spokojne miejsca w okolicy lub nawet dalej/bliżej w układzie 2+2.
Nasza miejscówka w Lokvie w roku 2018 już zajęta..... więc będę wdzięczny za namiary. :D
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 21.11.2017 12:23

Tutaj masz namiary, i sporo informacji tych osób które już tam byli :wink:
Tutaj ubiegłoroczna relacja.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone