Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016
Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 04.05.2017 13:48

Tak wiem, ale już szukałam ,żeby mieć w czym wybierać
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016
Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 07.05.2017 17:09

Tak jak mówiłam , zrobiłam . Skontaktowałam się z właścicielem apartamentu i spytałam , czy moja rezerwacja jest wiążąca i nie muszę szukać juz czegoś innego. I wiecie co.........GŁUPI ma zawsze szczęście. Okazało się , że pierwsza rezerwacja na kolejny rok ma u Nich zawsze zniżkę 50% . Ostatecznie zapłacę 672 euro za 4 osoby na kres 14 dni od 16.07-31.07.2018 roku. Brak przedpłaty i możliwość rezygnacji do 16 czerwca 2018
Teraz pozostaje tylko juz mojej reszcie ekipy poszukać czegoś w Breli, bo ja miejscówkę juz mam :)
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016
Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 24.08.2017 08:44

Proszę o informacje w jakich cenach oscylowała cena wynajmu apartamentów dla 6 osób jadąc w ciemno
Ja będę zmieniała pracę i najprawdopodobniej chociaż mam już rezerwację na 2018 , będę musiała z niej zrezygnować i jechać ewentualnie w ciemno
Volroch
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 22.06.2017
Poszukuje Domu w okolicach Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) Volroch » 30.08.2017 15:34

Witajcie

Szukam domu w okolicach Makarskiej może być bardziej na południe.
Dom z 6 sypialniami +pokój dzienny+kuchnia z basenem (tylko takim normalnym a nie rozkładanym) najlepiej do 1 km do morza.
Jeżeli ktoś ma jakieś namiary na taki obiekt to proszę o pomoc, chce zarezerwować na przyszły rok
z góry dziękuję za pomoc
bonek
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 19.07.2016
Re: Poszukuje Domu w okolicach Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonek » 30.08.2017 15:36

Cena 100Euro w sezonie wysokim (dla 5-6 osób), ale pewnie można negocjować. Oczywiście we wrześniu też mniej, ale trzeba dopytać.
Im mniej osób tym Pani mówiła że mniejszy koszt apartamentu.
Jest o naprawdę wysokim standardzie. Bardzo blisko portu - w makarskiej.
Przy ulicy Vukovarskiej.

Apartament dla 6 osób w bardzo przestronnym apartamencie (ok. 75m2) z 2 osobnymi sypialniami oraz pokojem dziennym z łóżkiem dla 2 osób. Każdy pokój posiada swój taras/balkon z pięknym widokiem na morze. W apartamencie znajduje się kuchnia, łazienka z toaletą oraz osobna toaleta.
Właścicielka jest wręcz niesamowita ;)

W środku, zmywarka, pralka, żelazko, klima itd.

Jeśli ktoś potrzebuje to mogę robić za tłumacza. Oczywiście za darmo :)

Obrazek
Obrazek

Tutaj więcej zdjęć:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Bezpośredni kontakt:
Mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Tel: 00385998290899 - czemu taki długi to nie wiem :)
Volroch
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 22.06.2017
Re: Poszukuje Domu w okolicach Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) Volroch » 30.08.2017 15:38

dziękuję za pomoc. Ja jednak szukam z 6 sypialnimi po to by upchnąć tam 3 rodziny dla każdego po 2 sypialnie - 6 osób dorosłych 7 dzieci od 6 do 12 lat i 2 niemowlaki
Nie mniej dziekuję za odpowiedź
masterb
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 05.03.2015
Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Nieprzeczytany postnapisał(a) masterb » 09.09.2017 17:12

Hej a czy coś ciekawego ma ktoś do polecenia na Plw. Istria w terminie 29.04-05.05.2018 dla 3 dorosłych i 2 dzieci? Najlepiej apartament z 2 sypialniami ...
Na razie znalazłem sam za 35E za dobę w Fazanie, ale trochę dalej od morza..

Ktoś coś ??
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.09.2017 19:05

To masz rewelacyjną cenę. W Rovinj dla 2 osób to cena min 40 eur.
masterb
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 05.03.2015
Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Nieprzeczytany postnapisał(a) masterb » 09.09.2017 19:42

piekara114 napisał(a):To masz rewelacyjną cenę. W Rovinj dla 2 osób to cena min 40 eur.


Cena jest bardzo atrakcyjna, choć mówię to jest kawałek od wody...ul.Mala Vala i widzę, ze to bardziej Valbandon ... Czy to ogólnie dobra lokalizacja, pod katem sklepu, jakiejś konoby?
Na Istrii nastawiamy sie na zwiedzanie, wiec to będzie baza wypadowa..
Henks-76
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 12.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Henks-76 » 09.09.2017 20:20

Polecam w Fazanie apartament Josipowić ul. Braće Ilić 61. Gospodarze bardzo mili, do morza około 200 m, na rogu wspaniała pizzeria. Generalnie wszędzie blisko. Byłem rok temu i na pewno skorzystam. W tym roku byłem w Podstranie i też polecę swoją miejscówkę.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 10.09.2017 15:38

Ja tym roku już zarezerwowałem (zawsze robię to w styczniu) Pisałem do kilku właścicieli i w większości mój termin (początek lipca) był już zajęty na 2018 rok :? Co to się dzieje ? :D W rezultacie nie będę w upatrzonych miejscówkach, a w trochę "gorszych" :P
Ostatnio edytowano 08.11.2017 18:07 przez Lechoo, łącznie edytowano 1 raz
edenka
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 05.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) edenka » 10.09.2017 16:54

Ja szukam kwatery dla 19 osób na 2018r. (4dzieci, 3 młodzieży reszta dorośli) napisałam już do wielu osób i albo zajęte,albo nie odpisują.Jeżeli ktoś mółby coś polecić to byłabym wdzięczna :D
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 13.09.2017 02:57

Lechoo napisał(a):Ja tym roku już zarezerwowałem (zawsze robię to w styczniu) Pisałem do kilku właścicieli i w większości mój termin (pocątek lipca) był już zajęty na 2018 rok :? Co to się dzieje ? :D W rezultacie nie będę w upatrzonych miejscówkach, a w trochę "gorszych" :P

Lechoo jak co się dzieje? Co chwilę gdzieś jakieś okropne zamachy, kataklizmy itp., więc ludzie wybierają spokojną Chorwację.
Volroch
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 22.06.2017
Re: Poszukuje Domu w okolicach Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) Volroch » 13.09.2017 11:02

Witam

Podbijam temat. Naprawdę nikt nie może mi pomoc ? Patrząc na wpisy ludzi i relacje w postaci : "2000 zł za 2 tygodnie" jakoś nikt nie chce podzielić się miejscówką godną uwagi.
Szukam po jakiś portalach ale niewiele jest ofert, no a te które są oscylują w kwotach ponad 20.000 zł.
Proszę o pomoc stałych bywalców w Chorwacji.
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 13.09.2017 11:10

Mam wrażenie, że ceny podskoczyły i do tego jest jakieś szaleństwo z wczesnymi rezerwacjami. Co do pierwszego w niektórych przypadkach mam pewność, wysłałam kilka pytań do właścicieli apartamentów, z którymi kontaktowałam się już w zeszłym roku i ceny były już wyższe.

Jeśli chodzi o szaleństwo z super wczesnymi rezerwacjami – na 14 pytań wysłanych na początku września – 3 osoby mnie zignorowały, 1 odpowiedziała, że ceny będą znać w październiku, a aż 7 napisało, że wszystko w interesującym mnie terminie jest już zajęte :roll: (fakt, że ja niestety mogę tylko dostać urlop w szczycie szczytów, czyli na przełomie lipca i sierpnia). W dodatku zajęte były apartmany za ceny, które są moim zdaniem horrendalne (85-110 euro za 3 osoby! :roll: ). I tylko w 3 przypadkach dostałam odpowiedź, że jest wolne, aczkolwiek w dwóch były to inne apartmany niż chciałam (w tym samym budynku, ale trochę gorszy standard).

W zeszłym roku też mi się zdarzyło, że na przełomie sierpnia i września były już zajęte na przyszły rok dwa interesujące mnie apartmany, ale to była wioska z kilkunastoma domami, a poza tym w trzecim domu zaraz obok było już wolne. Tylu odpowiedzi odmownych, z większych miejscowości, a więc z wyższą podażą kwater, jeszcze nie dostałam co teraz.

I teraz się zastanawiam, czy mam pecha, czy może zbyt wysokie oczekiwania w stosunku do ceny, którą jestem w stanie zapłacić :( , czy coś naprawdę się zmieniło (jedna z właścicielek napisała mi, że nigdy jeszcze nie miała tak wcześnie tylu rezerwacji i zasugerowała, że ludzie już i do Włoch boją się jeździć :cry:
Ostatnio edytowano 13.09.2017 11:19 przez poludnica, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone