Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 30.10.2017 15:08

awesome napisał(a):
Kwestia jest taka, że nigdy nie byliśmy nigdzie za granicą na wakacjach i jak prawdziwe ,,polaki cebulaki"- zawsze ale to zawsze jeździliśmy nad Bałtyk.


Padłam jak to przeczytałam. Chyba nigdy nie byłeś w miejscówkach nad naszym morzem gdzie prawie sama śmietanka z bardzo grubym portfelem odpoczywa. Wakacje nad Bałtykiem nie są obciachem, wprost przeciwnie. :papa:
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 30.10.2017 16:01

Taaa, i siedzą w hotelach i pokazują jakie portfele grube mają, no bo co robić jak na dworze leje. Rzeczywiście, fantastyczny wypoczynek śmietanki. Ale ja wolę papryka rzeczy jeść na kamieniach, niż kawior w pięciu gwiazdkach:)
awesome
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 28.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) awesome » 30.10.2017 23:03

Fanka napisał(a):Padłam jak to przeczytałam. Chyba nigdy nie byłeś w miejscówkach nad naszym morzem gdzie prawie sama śmietanka z bardzo grubym portfelem odpoczywa. Wakacje nad Bałtykiem nie są obciachem, wprost przeciwnie. :papa:


Nie bierz wszystkiego tak dosłownie bo sens tej wypowiedzi miał być inny.
Nie interesuje mnie żadna śmietanka ani miejsca gdzie takowa przebywa.
Z tyłka słońca i wysokiej temp. nie wytrzaśnie nikt.
A w szeroko rozumianych saunach, aquaparkach, pubach etc. to mogę sobie posiedzieć u siebie w mieście- nie po to jadę na urlop nad morze.
Wróćmy do tematu...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 31.10.2017 09:48

awesome napisał(a):Wróćmy do tematu...
Dostałaś już sporo podpowiedzi, linków. Czytaj i dopytuj się o konkretne rzeczy....
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 31.10.2017 11:07

Awesome - nikt Ci lepiej nie podpowie niż wyszukiwarka. Piszę to bez cienia złośliwości, ale żaden z forumowiczów nie będzie wiedział, czy dany apartman jest wolny akurat dokładnie w tym terminie, w którym Ty się wybierasz i czy dla Was okaże się wygodny. To co dla Ciebie jest ważne, nie musi być priorytetem dla innych i na odwrót. Co oznacza, że przy najlepszej czyjejś woli, polecony Ci przez kogoś apartman, Tobie może zupełnie się nie spodobać.

Interesuje Cię Riwiera Markrska? Wpisz w wyszukiwarkę nazwę miejscowości (np. Brela) i różne kombinacje po polsku, angielsku i chorwacku (apartman, apartmani, smestaj, apartmen, holiday, sobe, odmor, urlop, wczasy, wakacje, gdje na odmor, gdje na more, itd itd). Wyskoczy Ci masa stron. Obejrzyj, zobacz jakie apartmany spełniają Twoje oczekiwania (wielkość, standard, odległość od morza, taras itd) i potem ewentualnie pytaj o konkretne miejsca lub konkretne dzielnice.
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 04.11.2017 00:38

mam fajną miejscówkę w Lokvie Rogoznicy, blisko plaży, są 3 apartmany (3 os., 4 os., 5 os.), każdy z klimą.
Namiary na inbox albo adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
agata76
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata76 » 05.11.2017 21:21

monia1907"]Ja natomiast mogę polecić kwaterę dla 4 osób w Zuljanie (Peljesac) 2 linia zabudowy od morza, minuta do plaży, miasteczko urokliwe, byliśmy 2 tygodnie w pierwszej połowie sierpnia
Także jak coś priv[/quote]
tomekpyt
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 20.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekpyt » 07.11.2017 08:32

amatus1 napisał(a):Jeśli szukacie sprawdzonej kwatery w spokojnej okolicy między Omis a Makarską to z czystym sercem mogę polecić kwaterkę w Lokvie Rogoznica. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv...

Witam serdecznie, jeśli mógłbym prosić o namiary na to miejsce to poproszę. Szukamy spokojnego, cichego kawałka plaży. Z góry dzięki.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 07.11.2017 09:10

tomekpyt napisał(a):...Szukamy spokojnego, cichego kawałka plaży....

Zerknij na PW
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 12.11.2017 18:17

awesome napisał(a):Witam.
Jestem tu kompletnie nowy aczkolwiek forum przeglądam od jakiegoś czasu i mam totalny mętlik w głowie.
Szukam czegoś odpowiedniego dla rodziny 2+1 (syn ma 2 lata). Najlepiej apartament w którym będzie oddzielna sypialnia.
Preferowany widok z balkonu na morze jak również mała odległość od morza.

Kwestia jest taka, że nigdy nie byliśmy nigdzie za granicą na wakacjach i jak prawdziwe ,,polaki cebulaki"- zawsze ale to zawsze jeździliśmy nad Bałtyk.
Jako, że nigdy w Cro nie byliśmy to i wymagań dużych nie mamy- zapewne z większości miejsc bylibyśmy zadowoleni. Nocne życie to nie dla nas. Małe dziecko skutecznie to uniemożliwia.

Wstępnie jako kierunek naszych przyszłorocznych wczasów wybrać chciałbym Riwierę Makarską. I tu na oku mam kilka miejscowości: Baska Voda, Makarska (ale pewnie za droga, nie na nasze możliwości), Brela....



Namiary wysłałam na priv, bardzo piękne apartamenty, klimatyzowane, z panoramicznym widokiem na morze, w Środkowej Dalmacji, nowe, zadbane z przemiłym właścicielem w gratisie ;-) Polecam bo sama jeżdżę tam już od lat. Jeśli ktoś z Państwa byłby jeszcze zainteresowany proszę o priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z tego co wiem są jeszcze wolne pokoje w przystępnej cenie.
Szukamy sprawdzonego noclegu czyli takiego z którego ktoś korzystał i był zadowolony.
Chcemy jechać na 12dni.
Jeżeli mają Państwo coś sprawdzonego (konkretne miasto tak na prawdę nam póki co nie robi różnicy- ważne aby miejsce było sprawdzone).
Kwota za nocleg: max 200zł za noc.
Termin: sierpień 2018, ewentualnie przełom sierpnia i września.

Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 12.11.2017 18:18

karolina031 napisał(a):
awesome napisał(a):Witam.
Jestem tu kompletnie nowy aczkolwiek forum przeglądam od jakiegoś czasu i mam totalny mętlik w głowie.
Szukam czegoś odpowiedniego dla rodziny 2+1 (syn ma 2 lata). Najlepiej apartament w którym będzie oddzielna sypialnia.
Preferowany widok z balkonu na morze jak również mała odległość od morza.

Kwestia jest taka, że nigdy nie byliśmy nigdzie za granicą na wakacjach i jak prawdziwe ,,polaki cebulaki"- zawsze ale to zawsze jeździliśmy nad Bałtyk.
Jako, że nigdy w Cro nie byliśmy to i wymagań dużych nie mamy- zapewne z większości miejsc bylibyśmy zadowoleni. Nocne życie to nie dla nas. Małe dziecko skutecznie to uniemożliwia.

Wstępnie jako kierunek naszych przyszłorocznych wczasów wybrać chciałbym Riwierę Makarską. I tu na oku mam kilka miejscowości: Baska Voda, Makarska (ale pewnie za droga, nie na nasze możliwości), Brela....



Namiary wysłałam na priv, bardzo piękne apartamenty, klimatyzowane, z panoramicznym widokiem na morze, w Środkowej Dalmacji, nowe, zadbane z przemiłym właścicielem w gratisie ;-) Polecam bo sama jeżdżę tam już od lat. Jeśli ktoś z Państwa byłby jeszcze zainteresowany proszę o priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z tego co wiem są jeszcze wolne pokoje w przystępnej cenie.
Szukamy sprawdzonego noclegu czyli takiego z którego ktoś korzystał i był zadowolony.
Chcemy jechać na 12dni.
Jeżeli mają Państwo coś sprawdzonego (konkretne miasto tak na prawdę nam póki co nie robi różnicy- ważne aby miejsce było sprawdzone).
Kwota za nocleg: max 200zł za noc.
Termin: sierpień 2018, ewentualnie przełom sierpnia i września.

Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję.


Namiary wysłałam na priv, bardzo piękne apartamenty, klimatyzowane, z panoramicznym widokiem na morze, w Środkowej Dalmacji, nowe, zadbane z przemiłym właścicielem w gratisie ;-) Polecam bo sama jeżdżę tam już od lat. Jeśli ktoś z Państwa byłby jeszcze zainteresowany proszę o priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z tego co wiem są jeszcze wolne pokoje w przystępnej cenie.
awesome
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 28.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) awesome » 12.11.2017 21:36

Po wielu godzinach spędzonych na czytaniu i analizowaniu Waszych opowieści itp. swoje zainteresowanie ograniczyłem do dwóch miejscowości: Brela oraz Podgora.
Zmieniłem też wymagania: zamiast apartamentu z dwoma pokojami, ograniczę się do 1 pokoju z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem/balkonem z widokiem na morze.

Jeżeli byliście w którejś z tych miejscowości i podzielicie się namiarami na kwaterę w której byliście (do max 50EUR)- byłbym wdzięczny.
Przypomnę,
2 dorosłych+ dwuletnie dziecko.

Pozdrawiam i dziękuję.
areks72
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) areks72 » 13.11.2017 15:43

Witajcie. Mam pytanie. Czy może ktoś był w Pagu w Vila Murvica? Wydaje się świeży budynek, a opinii niezbyt na temat tych apartamentów. Zastanawiam się nad rezerwacją w sierpniu.
elliotek
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.01.2010
Makarska dom na 4 rodziny (17 osób)

Nieprzeczytany postnapisał(a) elliotek » 14.11.2017 12:09

WItam, poszukuję najlepiej domu dla 4 rodzin, łącznie z dziećmi 17 osób w tym 2 bardzo małych dzieci. Lokalizacja cała Makarska byle blisko plaży najlepiej w spokojnym miejscu. Ale rozważę tez inne regiony Chorwacji. Możecie coś zaproponować?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Makarska dom na 4 rodziny (17 osób)

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 14.11.2017 13:45

elliotek napisał(a):..Lokalizacja cała Makarska byle blisko plaży najlepiej w spokojnym miejscu....

Makarska i spokojne miejsce .... :lol:

5 km od Makarskiej to mała spokojna mieścina się znajdzie :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone