Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10859
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Noclegi na Hvar Ivan Dolac, Zavala

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 18.10.2017 08:40

Paweł Błąkała napisał(a):Witam forum. Pisałem już, ale mój post gdzieś zniknął. Chciałem zapytać znawców i bywalców o fajne, dobre, sprawdzone noclegi w Ivan Dolac lu Zavali na Hvarze. Coś pewnego u pewnych ludzi. Nie jestem wybredny, ale chciałbym , żeby było czysto, klimatyzacja wszedzie a nie tylko np w kuchni, i apartament nie zrobiony z garażu, bo i z takim sie juz spotkałem. Jeżeli ktoś widział, był, może polecić, bardzo proszę o namiary. Może być na prywatny: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam


wysłałem namiar na sprawdzony App i tutaj polecany w relacjach
xBogoriax
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 12.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) xBogoriax » 18.10.2017 23:21

Wszystko wskazuje na to, że po tegorocznej Chorwacji ponownie będzie... Chorwacja ;-) Wstępnie założyłem sobie, że tym razem chciałbym nocować gdzieś na Riwierze Omis (Nemira, Celina, Stanica, Mimice). Chętnie przygarnę jakieś namiary na apartamenty (2+1) - wyjazd w czerwcu.

W zamian mogę zrewanżować się sprawdzonymi namiarami na Zivogosce Blato :-)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 19.10.2017 08:16

Zerknij do wątku o Mimice
Sporo osób tam było, znajdziesz sporo informacji.
Zerknij też bezpośrednio na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link znajdziesz tam polecane domy Mira czy Lucica.
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016
Wyspa Brać lub Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 20.10.2017 05:53

Witam
Poszukuję sprawdzonej kwatery - Apartament lub domki - na sezon 2018
proszę o info oraz zdjęcia na adres - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl -
Z góry dziękuję za wszystkie propozycję :papa: :papa:
Mar120
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 20.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mar120 » 20.10.2017 13:44

Witam,
Planujemy wyjazd do Chorwacji w połowie sierpnia 2018r. z roku na rok powiększa się nasza grupa wyjazdowa i coraz ciężej jest nam znaleźć nocleg. W przyszłym roku jadą 4 rodziny łącznie 18 osób (9 osób dorosłych i 9 dzieci (2+3, 2+3, 2+2, 2+2) i tutaj pojawia się problem  ciężko jest nam znaleźć apartamenty dla wszystkich w jednym obiekcie. Dlatego proszę o podanie bezpośrednich namiarów do właścicieli, którzy mogli by przyjąć taka zorganizowaną grupę.
Interesują nas niedrogie kwatery (od 40 do 90 euro doba) w Dalmacji Północnej i Środkowej z klimatyzacją oraz parkingiem na 4 samochody, z niedalekim dojściem do morza do 300metrów, z plażą żwirową.
Ewentualne linki do stron lub namiary proszę wysłać na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
bombel6622
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.10.2017
Ciovo sierpien 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) bombel6622 » 22.10.2017 18:04

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowicjuszem w wyprawach do Cro. Za miesiac musze zapisac sie na urlop i szukam juz apartamentu od ok 11 sierpnia 2018 na 2 tygodnie. Jest nas 3 pary czyli 6 osob. Poszukuje 2 sypialni plus aneks. Blisko morza. Wybor padł na Ciovo. Szukamy apartamentów zadbanych i nowoczesniejszych. Jesli macie jakies propozycje lub inne miejscowosci to prosze o info. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mar120
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 20.10.2017
Re: Wyspa Brać lub Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mar120 » 23.10.2017 13:55

czesiu1976 napisał(a):Witam
Poszukuję sprawdzonej kwatery - Apartament lub domki - na sezon 2018
proszę o info oraz zdjęcia na adres - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl -
Z góry dziękuję za wszystkie propozycję :papa: :papa:



My przez 2 lata jeździliśmy do villa viva w Medulinie i zawsze wracaliśmy zadowoleni. Do miasta 10 minut spacerkiem, niedaleko sklepy, plaża też blisko. Kontakt w języku polskim, zdjęcia zamieszczone na stronie autentyczne:).
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2917
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 25.10.2017 13:01

Cześć.
Poszukuję apartamentu 2+2 we Vrbniku/Krk w terminie 21-28 lipiec 2018
Jeżeli coś ze swojej strony możecie polecić to bardzie proszę o PW, maila (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) lub tutaj.
awesome
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 28.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) awesome » 29.10.2017 13:26

Witam.
Jestem tu kompletnie nowy aczkolwiek forum przeglądam od jakiegoś czasu i mam totalny mętlik w głowie.
Szukam czegoś odpowiedniego dla rodziny 2+1 (syn ma 2 lata). Najlepiej apartament w którym będzie oddzielna sypialnia.
Preferowany widok z balkonu na morze jak również mała odległość od morza.

Kwestia jest taka, że nigdy nie byliśmy nigdzie za granicą na wakacjach i jak prawdziwe ,,polaki cebulaki"- zawsze ale to zawsze jeździliśmy nad Bałtyk.
Jako, że nigdy w Cro nie byliśmy to i wymagań dużych nie mamy- zapewne z większości miejsc bylibyśmy zadowoleni. Nocne życie to nie dla nas. Małe dziecko skutecznie to uniemożliwia.

Wstępnie jako kierunek naszych przyszłorocznych wczasów wybrać chciałbym Riwierę Makarską. I tu na oku mam kilka miejscowości: Baska Voda, Makarska (ale pewnie za droga, nie na nasze możliwości), Brela....

Szukamy sprawdzonego noclegu czyli takiego z którego ktoś korzystał i był zadowolony.
Chcemy jechać na 12dni.
Jeżeli mają Państwo coś sprawdzonego (konkretne miasto tak na prawdę nam póki co nie robi różnicy- ważne aby miejsce było sprawdzone).
Kwota za nocleg: max 200zł za noc.
Termin: sierpień 2018, ewentualnie przełom sierpnia i września.

Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 29.10.2017 13:53

awesome napisał(a):Szukamy sprawdzonego noclegu czyli takiego z którego ktoś korzystał i był zadowolony.


Każdy ma inne wymagania, jeden z jakiejś dziury będzie zadowolony a inny będzie miał wypas a i tak będzie grymasił :roll:
Może poszukaj coś na własną rękę
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ewentualnie bank kwater (szczegółowo opisane mieszkania)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
miłej lektury :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.10.2017 14:42

awesome napisał(a):Wstępnie jako kierunek naszych przyszłorocznych wczasów wybrać chciałbym Riwierę Makarską. I tu na oku mam kilka miejscowości: Baska Voda, Makarska (ale pewnie za droga, nie na nasze możliwości), Brela....

A nad Bałtyk to dokąd najchętniej jeździliście? Pytam, bo jest jednak znacząca różnica między stacjonowaniem przykładowo w Breli a w Makarskiej... Może jednak należałoby doczytać co nieco w relacjach z podróży... 8)
Przejrzyjcie zalinkowany w poprzednim poście bank kwater. Bądźcie otwarci także na inne miejscowości tej riwiery, bo mogą być korzystniejsze na pobyt z małym dzieckiem. Nadmienię także, że wspomniane Brela i Baška Voda są prawdopodobnie najdroższe na riwierze, choć oczywiście i tu można mieć szczęście i trafić na perełkę.
rodzice-rodzicom-czyli-przepis-na-chorwacje-t34710.html
zaostrog-makarska-banja-luka-zagrzeb-z-9mczna-coreczka-t47155.html
etc.
nasze-relacje-z-podrozy-f22.html
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017
awesome
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 28.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) awesome » 29.10.2017 21:58

Mikromir napisał(a):
awesome napisał(a):Wstępnie jako kierunek naszych przyszłorocznych wczasów wybrać chciałbym Riwierę Makarską. I tu na oku mam kilka miejscowości: Baska Voda, Makarska (ale pewnie za droga, nie na nasze możliwości), Brela....

A nad Bałtyk to dokąd najchętniej jeździliście?


Jakieś 10 razy była to Łeba. Raz Międzywodzie ale nam nie przypadła do gustu. Łeba była idealna. Tylko niestety w pogodę trafić nie możemy- stąd decyzja o Chorwacji w przyszłym roku.
Czytałem wiele relacji z podróży i nie mam upatrzonego konkretnego miasta- każde ma coś w sobie a, że nigdy w Cro nie byłem- każda mieścina będzie dla mnie nowością.
Największym ograniczeniem jest kwota ok. 200zł za dobę i apartament z oddzielną sypialnią (salon z kuchnią+sypialnia+łazienka+balkon).
SylwiaSz85
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaSz85 » 30.10.2017 08:50

Jeśli masz ograniczony budżet to najlepiej jakbyście poszukali kwatery w mniejszych miejscowościach tam jes taniej a skoro będziecie mieli własne auto to wszędzie można podjechać ;) szukaj rejon Split-Omis-Makarska np. (Ruskamen, Lokva Rogoznica, Duce, Nemira...) generalnie w każdej mniejszej miejscowości jesteś w stanie znaleźć coś w cenie której szukasz :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.10.2017 09:22

SylwiaSz85 napisał(a):Jeśli masz ograniczony budżet to najlepiej jakbyście poszukali kwatery w mniejszych miejscowościach tam jes taniej a skoro będziecie mieli własne auto to wszędzie można podjechać ;) szukaj rejon Split-Omis-Makarska np. (Ruskamen, Lokva Rogoznica, Duce, Nemira...)

...uważając na domu położone przy magistrali. ;-)
Końcówka riwiery też ewentualnie może być tańsza (między Zaostrogiem a Gradacem).
No i przy tym budżecie oraz wymaganiach lokalowych sugeruję raczej schyłek sezonu, czyli przełom sierpień / wrzesień. W szczycie sezonu będzie jednak trudniej wynegocjować taką cenę za dobrze położony apartament z osobną sypialnią.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15634
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 30.10.2017 10:05

200 zł to max 50 eur. Za 2+1 w lipcu brałam app. w cenie min 45 eur, więc tak jak Mikromir pisze, raczej szukajcie sierpień/wrzesień.
Mam namiar w dobrej cenie w Jelsie na wyspie Hvar, jeśli Cię interesuje... (ale to studio - spore, ale w cenie 40 eur).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone