Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 07.10.2017 16:49

vajola napisał(a):To i ja się podepnę pod poszukujących :)
Wybieramy się w sierpniu 2018, 4 osoby dorosłe i dziecko 11 lat.
Niestety nie wiemy gdzie :/
przetrzepałam już całe forum i w ogóle cały net... a booking i casamundo znam na pamięć.
Chcielibyśmy coś w miarę blisko plaży (powiedzmy max 600 m), ale też, żeby to nie było zadupie...lubimy wieczorkiem wypić piwko "na mieście" :)
I oczywiście cena - ta mnie zaskoczyła. W zeszłym roku na Ciovo, za apartament z widokiem na morze zapłaciliśmy 570 EUR (2 tyg).
Wiem już, że mieliśmy farta.
Ale da się jeszcze coś znaleźć do powiedzmy 60 eur za dobę?



Chętnie podzielę się namiarem na super warunki u super właściciela ok. 10 min od Omis z piękną panoramą na morze w bardzo fajnej cenie. Na priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 07.10.2017 16:51

raksa2 napisał(a):Poszukuję noclegu dla 3 rodzin z dziecimi w okresie lipca 2018 od około 13 lub 15.07 na 2 tyg po niżej omis mogą być też wyspy. Może ktoś ma namiary na fajne i nie drogie apartamenty.



Bardzo proszę o kontakt polecę sprawdzone apartamenty, z pewnością w dobrej enie: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kamza74
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.10.2017
Witam kwatera makarska 2018 czerwiec/lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamza74 » 09.10.2017 21:22

Witam wszystkich
Planuje wyjazd z rodzina (dzieci 3 chłopaków wiek 4,6,15 oraz corka1rok) do Chorwacji 2018.problem mam taki ze to nasz 1 wyjazd do Chorwacji.
Wybralem rejon riviery makarskiej moze macie jakies namiary na kwatery byłbym bardzo wdzieczny lub jakies rady ? moze ten rejon z taka gromadka dzieci jest nie odpowiedni prosze o rady z góry dziekuje adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 09.10.2017 22:22

Dwie strony wstecz masz namiary :wink:
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 09.10.2017 22:38

Poszukującym kwater polecam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
kamza74
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.10.2017
Szukam kwatery rejon Makarskiej na 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamza74 » 11.10.2017 09:40

Witam wszystkich

Planuje 1 wyjazd z rodzina (6 osób ja,żona i 4 dzieci 1rok,4lata,6lat,15lat) do Chorwacji wstepnie wybrałem rejon Riviery Makarskiej.Pytanie do szanownych forumowiczów czy możecie polecić konkretne miejsce dla nas lub podesłac namiary na kwatery?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
andrzejstrzelba
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 15.01.2016
Apartament z pięknym widokiem na morze

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejstrzelba » 11.10.2017 11:43

Witam serdecznie.
Zacznę od końca. W 2016 roku byliśmy w Dramalj i mieliśmy tam średniej klasy apartament z dużym tarasem i pięknym widokiem na morze. Minus tej mieściny był taki, że domek był na wzniesieniu (jak całe miasto zresztą) i po kilkugodzinny zbijaniu bąków na plaży nie mieliśmy siły wdrapywać się pod górę. Reszta super.
W tym roku byliśmy w Medulin z podobnie średnim apartamentem i tu z kolei super dojście na plażę, super plaże, ale nie było widoku na morze.
Zdecydowaliśmy, że w przyszłym roku musi być piękny widok na morze. Wieczorem gdy dzieci już śpią chcemy mieć coś dla siebie. Taras, coś do picia i wyciągnięte nogi ku morzu :)
Chciałbym Was prosić o jakieś namiary na sprawdzone apartamenty spełniające moje kryteria czy nawet nazwę ulicy w konkretnym mieście, gdzie jest duże zagęszczenie takich zabudowań. Poza widokiem na morze zależy nam na tym, żeby nie trzeba było wspinać się pod górę do domu, żeby na plaże nie trzeba było iść dłużej niż 5-10 minut i żeby znajdował się od półwyspu Istria na południe do Zadaru. Raczej nie chcę dalej na południe jechać, no chyba, że jakiś widok z apartamentu złami mi serce to może poświęcę się na nieco dłuższą podróż.
Jadę z żoną i dwójką dzieci (4 i 9 lat) w sierpniu i cena, której raczej nie chciałbym przekroczyć to 70 Euro za dobę.
Pomożecie ?
Albino
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 24.06.2011
Apartament na wyspie Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) Albino » 14.10.2017 20:26

Witam wszystkich Cromaniaków !
Proszę Was o pomoc w poszukiwaniu kwatery na wakacje 2018 r. Postanowiliśmy wybrać się na wyspę Hvar . Interesują mnie miejscowości za tunelem ( od Milna do Zavala ) , apartament z dwoma sypialniami i spaniem dla "młodego" w salonie . Apartament ma być w miarę czysty i zadbany i z fajnym tarasem . Chcemy jechać w lipcu , a cena jaką możemy zapłacić to ok. 100 Euro +/- za dobę . Jeżeli macie jakieś fajne i sprawdzone miejsca to liczę na Waszą pomoc .
Informację proszę wysyłać na PW lub na adres : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Z góry serdecznie dziękuję !
Pozdrawiam : Wojciech
MarcinG09
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 24.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcinG09 » 15.10.2017 11:02

Witam
Proszę o pomoc w poszukiwaniu kwatery na wakacje (sierpień) 2018. Chcemy jechać na wyspę, najlepiej od wysokości Split i w dół. 3 osoby dorosłe + 1 dziecko (8 lat). Cena: max 70E.
Informację proszę wysyłać na PW lub na adres : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Marcin
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Apartament na wyspie Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.10.2017 21:29

Albino napisał(a): Postanowiliśmy wybrać się na wyspę Hvar .

Polecam zajrzeć na tą stronę sto razy polecaną: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Na pewno coś dla siebie znajdziesz.

MarcinG09 napisał(a):Proszę o pomoc w poszukiwaniu kwatery na wakacje (sierpień) 2018. Chcemy jechać na wyspę,

Sprecyzuj jaka wyspa Cię interesuje oraz czego wymagasz na miejscu (plażowanie, zwiedzanie, miejski klimat itp.)
Paweł Błąkała
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.03.2017
Noclegi Hvar Ivan Dolac lub Zavala 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł Błąkała » 17.10.2017 14:36

Witam forum.
Wiem, że to dziwne dla wielu, że już się niektórzy za to biorą(ja też), ale szukam już kontaktu na fajny nocleg dla 4 osób w Ivan Dolac lub Zavala. Chcę znaleźć coś sprawdzonego, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.... Nie jestem wybredny ale szukam czegoś "kulturalnego", dobra łazienka, czysto, klima, mili gospodarze. Nie chce garaży przerobionych na apartamenty, albo klimy w kuchni a reszta mieszkania zero. Szukam czegoś sprawdzonego, od kogoś kto był i może polecić. Jeżeli znalazłby się ktoś taki kto ma dobre doświadczenia i sprawdzone kwatery bardzo proszę o kontakt na prywatny: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dziekuję.
pozdrawiam forum
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015
Re: Noclegi Hvar Ivan Dolac lub Zavala 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 17.10.2017 15:45

Polecam stronke zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link mozna cos wybrac jezeli chodzi o Ivan Dolac to sciemy tam nie ma.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.10.2017 20:16

Warto też przejrzeć relacje osób z danej miejscowości, zwykle app. są dobrze opisane, a nawet namiar są, a jak pasuje to kontakt z autorem... warto trochę się wysilić...
Paweł Błąkała
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.03.2017
Noclegi na Hvar Ivan Dolac, Zavala

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł Błąkała » 18.10.2017 08:20

Witam forum. Pisałem już, ale mój post gdzieś zniknął. Chciałem zapytać znawców i bywalców o fajne, dobre, sprawdzone noclegi w Ivan Dolac lu Zavali na Hvarze. Coś pewnego u pewnych ludzi. Nie jestem wybredny, ale chciałbym , żeby było czysto, klimatyzacja wszedzie a nie tylko np w kuchni, i apartament nie zrobiony z garażu, bo i z takim sie juz spotkałem. Jeżeli ktoś widział, był, może polecić, bardzo proszę o namiary. Może być na prywatny: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Noclegi na Hvar Ivan Dolac, Zavala

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.10.2017 08:26

Paweł Błąkała napisał(a):Witam forum. Pisałem już, ale mój post gdzieś zniknął.

Posty zostały przeniesione.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone