Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Restauracje na Ciovo

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
demi
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 17.06.2009
Restauracje na Ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi » 03.05.2012 14:41

Jak w temacie - które restauracje na Ciovo polecacie ??? W Okrug Donji cokolwiek jest warte uwagi??
Sebyy
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebyy » 11.05.2012 09:06

W pobliżu mogę z całym sercem i żołądkiem polecić Konobę Duga Dango, która leży na południu wyspy (specjalizacja - owoce morza, przeciętny koszt obiadu na 4 osoby z karafka wina od 180zl w górę :), brak możliwości płacenia kartą). Zaprowadzi cię tam droga z Okrug Donji do Okrug leżącego na zachodzie. Trafisz bez problemu po znakach. Pozdrawiam.
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 11.05.2012 22:21

na samym koncu ciovo w slatine jest knajpka DIBA albo cos w tym stylu, nie pamietam dokladnie nazwy.
jest warta polecenia, jadlem z rodzinka, pilem z kumplami :D

warto
maro22
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 30.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) maro22 » 16.07.2012 21:10

Ta knajpka w Slatine nazywa się "Dida" zaraz przy drodze obok marketu. Logo tej knajpy to osiołek. Jadłem tam tydzień temu "grilowanego kurczaka w gorgonzoli". Za dwie porcje + 2 sałatki i picie wyszło 220 Kun. Moja ocena: Kiepsko ale niedrogo. Kurczak nie widział raczej grila a "gorgonzola"... Ale za to kelner był ultra miły moja żona stwierdziła, że chyba gej bo miał takie "płynne" ruchy :wink:
Elvirka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 30.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elvirka » 18.07.2012 15:27

Sebyy napisał(a):W pobliżu mogę z całym sercem i żołądkiem polecić Konobę Duga Dango, która leży na południu wyspy (specjalizacja - owoce morza, przeciętny koszt obiadu na 4 osoby z karafka wina od 180zl w górę :), brak możliwości płacenia kartą). Zaprowadzi cię tam droga z Okrug Donji do Okrug leżącego na zachodzie. Trafisz bez problemu po znakach. Pozdrawiam.


Witam,
napisze pan coś więcej co tam podają? Uwielbiam owoce morza ale w samym Trogirze trafiałam na byle co i bardzo drogo jak do tej pory, oczywiście chciałabym tez nie wydawać fortuny żeby potem nie jeść do końca urlopu tylko kruh.

Pozdrówki Elwira
demi
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi » 19.07.2012 15:55

znalazłam tylko na fb ich profil.... https://www.facebook.com/groups/Konobaduga/ ........ wygląda ... smacznieeeeee :)
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 25.08.2012 21:56

maro22 napisał(a):Ta knajpka w Slatine nazywa się "Dida" zaraz przy drodze obok marketu. Logo tej knajpy to osiołek. Jadłem tam tydzień temu "grilowanego kurczaka w gorgonzoli". Za dwie porcje + 2 sałatki i picie wyszło 220 Kun. Moja ocena: Kiepsko ale niedrogo. Kurczak nie widział raczej grila a "gorgonzola"... Ale za to kelner był ultra miły moja żona stwierdziła, że chyba gej bo miał takie "płynne" ruchy :wink:


Polecam w Slatine knajpke po skosie od Didy, Mali porat - super żarcie , stołowałem sie tem dwa lata z rzędu. W Dida jest gówniano i podobnie obok w Neverin.
Ciovo-Lublin
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.07.2013
Trogir - restauracje itp

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ciovo-Lublin » 13.07.2013 14:01

Ludzie, proszę o pomoc - gdzie w Trogirze (i okolicach) pójść na obiad/kolację ?
polomarko
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) polomarko » 31.07.2013 19:05

Witam wszystkich smakoszy - będąc w okolicach Trogiru, polecam wycieczkę kulinarną do miejscowości Trilj Bana Jelacica 8 21230, Trilj, na żaby, podają świeżutkie, w lekkiej panierce do tedo bielo wino :)
po drodze można zahaczyć o miejscowość Sinj gdzie znajduje się cudowny obraz Gospy Sinjskiej - odpowiednik naszej Matki Boskiej Częstochowskiej.
stalowy.mis
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 24.02.2013
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) stalowy.mis » 31.07.2013 21:46

slawekewa napisał(a):
maro22 napisał(a):Ta knajpka w Slatine nazywa się "Dida" zaraz przy drodze obok marketu. Logo tej knajpy to osiołek. Jadłem tam tydzień temu "grilowanego kurczaka w gorgonzoli". Za dwie porcje + 2 sałatki i picie wyszło 220 Kun. Moja ocena: Kiepsko ale niedrogo. Kurczak nie widział raczej grila a "gorgonzola"... Ale za to kelner był ultra miły moja żona stwierdziła, że chyba gej bo miał takie "płynne" ruchy :wink:


Polecam w Slatine knajpke po skosie od Didy, Mali porat - super żarcie , stołowałem sie tem dwa lata z rzędu. W Dida jest gówniano i podobnie obok w Neverin.


pamiętasz mniej więcej jak wygląda to miejsce cenowo ??
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 31.07.2013 21:58

Ćevapi około 55 KN, pizza 50KN, mesna plata za 4 osobe 200KN, pivo 0,5 l 20KN,
stalowy.mis
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) stalowy.mis » 31.07.2013 22:03

slawekewa napisał(a):Ćevapi około 55 KN, pizza 50KN, mesna plata za 4 osobe 200KN, pivo 0,5 l 20KN,


dzięki wielkie :))
Janisia
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 29.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janisia » 12.08.2013 22:42

Jakby ktoś miał ochotę wybrać do części Ciovo -Okrug Gornji ,to polecam LEONARDO na końcu promenady przy plaży Copacabana.Pysznie,cenowo w porządku i choć czasami trzeba poczekać na stolik to warto :D
Ostatnio edytowano 12.08.2013 22:43 przez Janisia, łącznie edytowano 1 raz
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 12.08.2013 23:27

Piszę na żywo z ćiovo - podrożałooooo w knajpkach.
Janisia
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 29.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janisia » 13.08.2013 16:49

Najbardziej dobijające są ceny napojów :?
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone