Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Restauracje, konoby, dobre jedzenie

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
crafty
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.07.2013
Restauracje, konoby, dobre jedzenie

Nieprzeczytany postnapisał(a) crafty » 26.07.2013 11:34

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!
Wybieram się w kolejną podróż po Chorwacji. Tym razem chciałbym ambitniej poznać kuchnie Chorwacką. Stąd moja gorąca prośba chciałbym sporządzić listę dobrych restauracji, konob czy też bistro. Ciekawe były by też inne miejsca bądź eventy o tematyce kulinarnej. np możliwość łowienia ryb i owoców morza z rybakami i późniejsze ich przyrządzanie itp itd. Słowem wszystkie możliwości kulinarne. Celem jest przede wszystkim kulinarne poznanie tradycyjnej Chorwacji. Jakkolwiek nowoczesne restauracje typu fusion też mile widziane.

Z góry dziękuje z pomoc i obiecuje aktualizację o moja porcje wiedzy po powrocie.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.07.2013 11:36

Taki wątek już jest - klik
crafty
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) crafty » 30.07.2013 14:46

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Nie chciałem śmiecić. :) Jednakże przydało by się więcej informacji około kulinarnych sprawach jak festiwale jedzenia, warsztaty możliwości połowu itp itd. Mniej typowe zjawiska, skanseny To co udało mi się znaleźć na forum to raczej spis konob.

Powrót do Kultura chorwacka



cron
Restauracje, konoby, dobre jedzenie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone