Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ski relacjone z Val di Sole. Słoneczne Dolomity.

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 02.02.2015 18:41

Super wyjazd. Fajnie, że jesteście zadowoleni. W sumie nie spodziewałem się, że będzie inaczej. Ja w tym roku jadę w 3 doliny do Francji, ale w przyszłym również dzięki Twojej relacji najprawdopodobniej ponownie odwiedzę Val di Sole. Muszę obczaić jak wygląda to połączenie Madonny z Pinzolo. :mrgreen:
pozdrawiam
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 02.02.2015 20:44

Vjetar napisał(a):Trochę ślizgów tu chociaż zaliczyłem. :wink:

Pozdrawiam


A mi było bardzo miło Cię gościć... jak zawsze ;)

Potter napisał(a):+ 20 s. 8O ?
Wy aby na pewno w styczniu byliście ?

Wielkie dzięki za relację :D .... Zanotowane, zapisane, zapamiętane :mrgreen: :papa: .


Nie 20, a nawet 21 :)

To ja dziękuję za obecność ;)

GOLDEN napisał(a):Miło się z Tobą szuuusowało..... :D


Dzięki :)

mysza73 napisał(a):tylko dlaczego u Ciebie też (bo u Potter ich nie znalazłam :roll: ) w tym roku baranów nie było :roll: :?: :wink:


Noooo bo w ogóle mało co w barach siedzieliśmy. Szybkie bombardino i dalej na stok. Fakt, czasami tęskno spoglądałam na leżaczki, ale grupa była mocna i musiałam się dostosować ;)

mysza73 napisał(a):tno a teraz czekam na jakieś nurkowania :smo: :papa:


A wiesz... że może coś popiszę? ;)

piotrf napisał(a):Dokładnie tak , a dodatkowo w przemiłym towarzystwie i pięknych okolicznościach przyrody .
Dziękuję :D


Pisać relacje dla takich czytaczy, to wieeelka przyjemność! Dzięki :)

Mikeee napisał(a):Super wyjazd. Fajnie, że jesteście zadowoleni. W sumie nie spodziewałem się, że będzie inaczej. Ja w tym roku jadę w 3 doliny do Francji, ale w przyszłym również dzięki Twojej relacji najprawdopodobniej ponownie odwiedzę Val di Sole. Muszę obczaić jak wygląda to połączenie Madonny z Pinzolo. :mrgreen:


No to przyjemnych szusów. Czekamy na relację :)
A połączenie Madonny z Pinzolo to naprawdę fajna sprawa i te puste stoki... mniaaam :lol:
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 03.02.2015 00:06

I gdzie tu sprawiedliwość? Dosyć, że tyle śniegu i do tego słońce lepsze niż na moim ostatnim wyjeździe do Chorwacji... A tak na serio to cieszę się, że wróciliście zadowoleni i wyjazd się udał. PS. Dołączam się do petycji dotyczącej relacji z nurkowania (musicie coś na szybko zorganizować) :papa:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 03.02.2015 10:02

Roxi napisał(a):...zakochaliśmy się w Madonnie i tyle :lol:

Ja się na takiej miłości nie znam ........ ale ta Madonna musi mieć cośik w sobie. Siostra chyba od lat 80-tych tamtego "tysiąclecia" .... jak dalej to Madonna, jak bliżej to Chopok.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 03.02.2015 11:21

Sara76 napisał(a):I gdzie tu sprawiedliwość? Dosyć, że tyle śniegu i do tego słońce lepsze niż na moim ostatnim wyjeździe do Chorwacji... A tak na serio to cieszę się, że wróciliście zadowoleni i wyjazd się udał. PS. Dołączam się do petycji dotyczącej relacji z nurkowania (musicie coś na szybko zorganizować) :papa:


Pogodę mieliśmy wymarzoną. Przydałoby się trochę więcej śniegu, bo po powrocie narty musiały powędrować do serwisu, ale słońca mieliśmy ile wlezie :mrgreen:
A jeżeli chodzi o nurkowe relacje, to dosyć dużo mojej pisaniny jest tutaj, chociaż ostatnio zaniedbałam ten wątek. Muszę się wziąć w garść i opisać parę nurów ;)

woka napisał(a):Ja się na takiej miłości nie znam ........ ale ta Madonna musi mieć cośik w sobie. Siostra chyba od lat 80-tych tamtego "tysiąclecia" .... jak dalej to Madonna, jak bliżej to Chopok.


Mi to miejsce po prostu bardzo przypadło do gustu. A połączenie Madonny z Pinzolo to w ogóle mistrzostwo :)
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 03.02.2015 11:48

Roxi napisał(a):Pogodę mieliśmy wymarzoną. Przydałoby się trochę więcej śniegu, bo po powrocie narty musiały powędrować do serwisu, ale słońca mieliśmy ile wlezie :mrgreen:


Sie nie chwal, sie nie chwal bo ja też miałam tylko słońce :mrgreen: ... I śniegu więcej miałam 8) ...
No ale doznań z powodu poznawania nowych tras już nie miałam :roll: ... Nawet mapek już nie używaliśmy :roll: ...
Chyba jednak łatwiej na ładną pogodę trafić we Włoszech niż w Austriii :papa: ...

Nurkuj ... Czekamy :D .
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 05.02.2015 01:56

No piękna rzecz- ta opowieść ale przede wszystkim te Pejo i ten 8km zjazd... To jest coś! A o widokach nie będę nawet pisał bo koń jaki jest każdy przecież widzi. :lol: :wink: :mrgreen:

Gratulacje Roxi - za znalezienie tak fajnej oferty i zaplanowanie oraz zrealizowanie nieplanowanego planu. :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 05.02.2015 12:31

Potter napisał(a):Sie nie chwal, sie nie chwal bo ja też miałam tylko słońce :mrgreen: ... I śniegu więcej miałam 8) ...
No ale doznań z powodu poznawania nowych tras już nie miałam :roll: ... Nawet mapek już nie używaliśmy :roll: ...
Chyba jednak łatwiej na ładną pogodę trafić we Włoszech niż w Austriii :papa: ...


Mieliście słoneczko... takie, że szkoda jeździć :mrgreen:
Z tymi mapkami to różnie... bo my ich też za bardzo nie używaliśmy... nie tam, że nie chcieliśmy, ale miały małe przełożenie na rzeczywistość ;)

Fatamorgana napisał(a):No piękna rzecz- ta opowieść ale przede wszystkim te Pejo i ten 8km zjazd... To jest coś! A o widokach nie będę nawet pisał bo koń jaki jest każdy przecież widzi. :lol: :wink: :mrgreen:


Pejo było super! Polecam, jako cichą odskocznię :)
Dzięki za obecność :)
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 07.01.2018 19:30

Nie udało się w 2016r ani w 2017 , ale już w 2018 - za tydzień Folgarida na tydzień :D
Wszystkie trasy chyba już na pamięć znam z Youtuba, ale to będzie nasz pierwszy raz poza Polską czy Czechami na nartkach :D
Zastanawiałem się nad Waszym lokum, ale ostatecznie padło na coś innego ze SkiPlanet.
A jak w tym roku wasze narciarskie plany Roxi?
Pozdrawiam! :papa:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 08.01.2018 09:31

Bartek1977 napisał(a):Nie udało się w 2016r ani w 2017 , ale już w 2018 - za tydzień Folgarida na tydzień :D


Ale super! :mrgreen:
Na kamerkach i innych fanpejdżach widać, że napadało sporo śniegu, będzie super szusowanie. :)

Bartek1977 napisał(a):A jak w tym roku wasze narciarskie plany Roxi?


Dwa lata temu, właśnie na stokach Madonny rozwaliłam sobie kolano. Przerwa była konieczna, ale w tym roku już bardzo chciałabym gdzieś pojechać. Kolano jeszcze nie doszło do siebie, ale orteza na nogę i w drogę. :mrgreen: Mam nadzieję, że uda się coś zaplanować na marzec... ale to się jeszcze okaże.

Życzę przyjemnego pobytu! :papa:
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 441
Dołączył(a): 11.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 08.01.2018 10:36

Bartek

W sobotę ruszają do Marillevy moje dzieciaki razem z dziadkami.
My tym razem zostajemy w domu :(

btw

pewnie widziałeś, ale na wszelki tu masz bardzo fajnie zrobioną stronę internetową ośrodka.

http://www.ski.it/EN/lifts-and-slopes/

samego słonka życzę, tak jak my mieliśmy w zeszłym roku, termin jest dobry, bo ludzi będzie mniej niż w lutym.

Śpicie w Folgaridzie, czy będziecie dojeżdżać ?

Jakbyś miał jakieś pytania to śmiał na priv, my byliśmy 3 razy ( ostatnio rok temu ).
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 09.01.2018 09:47

woojtekg napisał(a):Bartek
pewnie widziałeś, ale na wszelki tu masz bardzo fajnie zrobioną stronę internetową ośrodka.

http://www.ski.it/EN/lifts-and-slopes/

Pewnie, że widziałem! Śniegu tyle, że aż miło - u nas można tylko na sztuczny liczyć a i tak bez solidnego mrozu nie wyjdzie.

woojtekg napisał(a):Śpicie w Folgaridzie, czy będziecie dojeżdżać ?

Jakbyś miał jakieś pytania to śmiał na priv, my byliśmy 3 razy ( ostatnio rok temu ).

Będziemy w Folgaridzie w mieszkanku bezpośrednio przy trasie nr 2 "Azzura" :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Włochy - Italia


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ski relacjone z Val di Sole. Słoneczne Dolomity. - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone