Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kowolki w podróży... Turcja/Grecja 2010

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
tamtam
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tamtam » 16.06.2011 14:52

Kowal38 napisał(a):
Cześć

Mam pytanie: ile płaciliście za ten nocleg w Neos Marmaras?



40 euro za nocleg za dwie osoby ( duży pokój, łazienka,tarasik 3 x 3m). hotelik nazywał się Meliton ,nie targowalismy się nawet ze względu na porę i zmęczenie , ale myślę że gdyby były chęci to znaleźlibyśmy coś tańszego napewno, lecz może nie w pierwszym rzędzie przy plaży. Neos Marmaras wybraliśmy przypadkowo ,hotelików jest dużo , a po wschodniej stronie "palca Sithonia" też jest podobno ładnie w Sarti "orange beach" , ale tam nie dotarliśmy !


Pozdrówki!

Jutro startuję na Peloponez!


:papa: :hut: :sm:


Życze powodzenia na trasie i miłych wakacji. Koniecznie opisz swoją podróż oraz ceny!!!
Właśnie się zastanawiam czy jechać 29.06 do Grecji czy do Bułgarii. Miała być Bułgaria, ale zaczynam sie wachać nad wyborem Grecji.
Nie będę ukrywał że duże znaczenie mają koszty pobytu dla mnie, stąd prośba o ceny noclegów.
Może po ostatnich zadymach w Grecji ceny noclegów spadną....

Pozdrav i jeszcze raz szerokiej drogi !
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004
do tamtam

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 16.06.2011 21:23

Życze powodzenia na trasie i miłych wakacji. Koniecznie opisz swoją podróż oraz ceny!!!


Dzięki Tamtam !

Zara startuję z relacyją na żywo z podróży dookoła Peloponezu , oczywiście w miare możliwości i dostępu do netu. Wyjazd jutro wieczorem , jak będziesz miał jakieś pytania , to zapraszam do tematu : Relacja z podróży po Peloponezie 2011"

Pozdro! :papa: :hut: :sm:
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 27.06.2011 21:59

Dopiero teraz zobaczyłem tę relacje :D

Fajna jazda pogratulować i można pozazdrościć 8)
daro975
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.07.2011
ubezpieczenie AC, Assistance w Turcji

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro975 » 05.07.2011 14:40

Witam, czy ktoś zna firmę ubezpieczeniową która zapewni ubezpieczenie auta AC, Assistance w azjatyckiej części Turcji? :)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 05.07.2011 15:48

A Turcja "nie europejska" to inny kraj? 8O
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 05.07.2011 18:07

FUX napisał(a):A Turcja "nie europejska" to inny kraj? 8O


Że się wtrącę

Daro dał plamę. pierwszy post bez przywitania, ale...
Pytanie jak najbardziej na czasie
Turcja leży TEŻ "troszkę" w Azji i nie wiem czy podstawowe ubezpieczenie ją obejmuje

Przykład - Ukraina
Troszkę bardziej europejska niż Turcja (przynajmniej tak mi się wydaje :wink: ) a ubezpieczenie tylko z Warty ją obejmuje - i to bodajże złote czy platynowe
Jak z Turcją? też jestem ciekawy?


Pytanko do Kowala
Czy ta karta w Turcji 45+5 wystarczyła
Zostało jeszcze czy brakło?


Pzdr.




A inne kraje jak Bośnia, Serbia, Albania?....
Przeczytajcie warunki swojego ubezpieczenia
Nie piszę tu o "wypasionych" ubezpieczeniach.
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 06.07.2011 10:18

Pytanko do Kowala
Czy ta karta w Turcji 45+5 wystarczyła
Zostało jeszcze czy brakło?



na moją całą trasę płatnymi autostradami , wg relacji , wystarczyły 24 liry z tej karty . 5 lirów kosztuje ta karta więc zostało mi jeszcze 21 lirów.





:papa:
supermoto
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.08.2013
Re: Relacja z podróży Turcja/Grecja 2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) supermoto » 06.08.2013 19:15

Turcja, Oludeniz z powierza i wody:

Amfipriona
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 28.07.2009
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amfipriona » 03.03.2014 13:47

gego napisał(a):
FUX napisał(a):A Turcja "nie europejska" to inny kraj? 8O

Turcja leży TEŻ "troszkę" w Azji i nie wiem czy podstawowe ubezpieczenie ją obejmuje


Miałam ubezpieczenie roczne-turystyczne na Turcję. Nie było mowy o żadnych częściach, nie było pytania o dokładne miejsce wyjazdu. Zapłaciłam, pojechałam (oczywiście przeczytałam warunku umowy, ale nie pamiętam by Turcję dzielono na jakieś części). Byłam po części azjatyckiej i niestety miałam problemy zdrowotne. Poszłam do odpowiedniej placówki i powiem.. że zajęli się mną profesjonalnie. Rozmawiali z moim ubezpieczycielem co, jak, po co - ja również wytłumaczyłam o co chodzi, podałam dane, podpisałam formularz i wszystko było załatwione. :idea: Może trafiłam na odpowiedniego i rzetelnego ubezpieczyciela..
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kowolki w podróży... Turcja/Grecja 2010 - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone