Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja z białym kamieniem w tle

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 21.12.2015 11:39

Dzięki za Brać :D
może się przyda w 2017 r. :wink: :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 21.12.2015 22:52

Lednice napisał(a):Relacja jak zawsze bardzo długa 8)

Jakoś tak zawsze mi wychodzi ;)


elka21 napisał(a):Pozdrawiam i życzę miłego szusowania.

Dzięki :D Również pozdrawiam 8)


Buber napisał(a):Z przyjemnością poczytałem, tym bardziej, że to o Bracu.

Ciekawe, czy któraś wyspa przebije Brač :oczko_usmiech:


mysza73 napisał(a):Jak mam się nie bać :roll: , widziałam że na nartach jeździłaś i zimę przywołujesz :evil: ,

Hihihi :smo:

mysza73 napisał(a):i te nartowe też poczytam, a co mi tam :smo: :smo:

Dzielna Dziewczyna! :mrgreen:


lotnikwsk napisał(a):Dzięki za Brać :D
może się przyda w 2017 r. :wink: :papa:

Planujesz daleko do przodu ;)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 22.12.2015 08:17

Wreszcie koniec.
:twisted:













































:wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 22.12.2015 19:29

Dzięki Agnieszko za super relację ,za poświęcony czas,za podzielenie się ciekawostkami,wrażeniami .Jeszcze na Brać nie dotarłam,ale jak dotrę to na pewno się przyda ...
Wiesz ,niedawno czytałam Twoje pierwsze doświadczenia na "pływadełku" w Omiśu na spływie pontonem i pomyślałam sobie ,jak wielki progres nastąpił od tego czasu...teraz pływasz po wodach Jadranu swoim własnym kajaczkiem :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.12.2015 20:09

maslinka napisał(a):Top 10 atrakcji CROwakacji 2015 (niekoniecznie w tej kolejności ;)):
...
3. Povlja jako całość ;)


Nie sposób się z Tobą nie zgodzić. :wink:
Plaże w Murvicy i okolicy - baaardzo... 8)

Dziękuję za świetną jak zwykle relację. Bardzo (a miejscami nawet strasznie 8O :wink: ) przyjemnie się czytało.
:papa:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 22.12.2015 21:03

maslinka napisał(a):Planujesz daleko do przodu ;)


Nie mam innego wyjścia :(
bo kto mi odda 100 euro wpłaconej zaliczki na Hvar 2016 :?: :mrgreen: :wink:
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1267
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 22.12.2015 21:12

Nic sie nie martw Krzysiek - Hvar też piękny a Brač nie ucieknie...
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 22.12.2015 21:29

Hercklekot napisał(a):Nic sie nie martw Krzysiek - Hvar też piękny a Brač nie ucieknie...

Wiem ,wiem a teraz to jeszcze Visem kusisz w swojej relacji ......i co Ci powiem,
przyda się na 2018 :mrgreen: :mrgreen: ale się porobiło :D
chyba mam za dużo wolnego w pracy :roll:
.....Agnieszko już nie przeszkadzamy :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.12.2015 21:44

andeo napisał(a):Dzięki Agnieszko za super relację ,za poświęcony czas,za podzielenie się ciekawostkami,wrażeniami .Jeszcze na Brać nie dotarłam,ale jak dotrę to na pewno się przyda ...
Wiesz ,niedawno czytałam Twoje pierwsze doświadczenia na "pływadełku" w Omiśu na spływie pontonem i pomyślałam sobie ,jak wielki progres nastąpił od tego czasu...teraz pływasz po wodach Jadranu swoim własnym kajaczkiem :D

Aż sobie zajrzałam do tamtej relacji :D Rafting wspominam super, bardzo emocjonujące przeżycie :D
Wtedy rzeczywiście byłam zdecydowanie mniej oswojona z wodą niż teraz.

A jakie to były intensywne wakacje! Jednego dnia wjazd na sv. Jurę, następnego rafting, innego wycieczka do Imotski, Mostaru i Međugorje, jeszcze innego burza, a kolejnego przeprawa na Pelješac, wycieczka do Korčuli, nocny Dubrovnik, fishpicnic...
Teraz urlop spędzamy bardziej leniwie ;) I więcej przebywamy na wodzie i w wodzie :D


Mikromir napisał(a):
maslinka napisał(a):Top 10 atrakcji CROwakacji 2015 (niekoniecznie w tej kolejności ;)):
...
3. Povlja jako całość ;)


Nie sposób się z Tobą nie zgodzić. :wink:
Plaże w Murvicy i okolicy - baaardzo... 8)

Plaże Murvicy mam koniecznie do poprawki. Chętnie spędziłabym w tej okolicy jakiś tydzień i codziennie plażowała w innej zatoczce :)

Mikromir napisał(a):Dziękuję za świetną jak zwykle relację. Bardzo (a miejscami nawet strasznie 8O :wink: ) przyjemnie się czytało.
:papa:

Cieszę się, że były emocje :mrgreen:


lotnikwsk napisał(a):
maslinka napisał(a):Planujesz daleko do przodu ;)


Nie mam innego wyjścia :(
bo kto mi odda 100 euro wpłaconej zaliczki na Hvar 2016 :?: :mrgreen: :wink:

Tak jak pisze Hercklekot - Brač nie ucieknie :D A Hvar na pewno Cię zachwyci :)

lotnikwsk napisał(a):.....Agnieszko już nie przeszkadzamy :wink:

Nema problema :) Przecież relacja już skończona 8)
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 22.12.2015 21:55

Przekanałaś mnie, że koniecznie trzeba zatrzymać się w Zagrzebiu. Niestety na rok 2016 mamy już porezerwowane wszystko. Nocleg tranzytowy - po raz pierwszy bo zawsze jeździmy na raz - mamy w Makarskiej. Dzielimy urlop na Cro i MNE. Ale w następne kanikuły - Zagreb musimy zaplanować. :papa:
Ostatnio edytowano 22.12.2015 21:57 przez ruwado, łącznie edytowano 1 raz
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 22.12.2015 21:56

Teraz urlop spędzamy bardziej leniwie ;) I więcej przebywamy na wodzie i w wodzie

To prawda było bardzo intensywnie ,ale i teraz też nie jest wcale leniwie :)
Zauważyłam ,że my też z wakacji na wakacje coraz spokojniej ,ale mam nadzieję ,że to nie reguła i jeszcze wróci ta intensywność ,bo lubię czynnie wypoczywać :)
Adek99
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 23.12.2015 13:08

Również dzięki za relację, po Breli i Ivanie (Hvar) Brać to mój potencjalny kierunek na trzeci raz w Cro ;)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 23.12.2015 15:22

ruwado napisał(a):Przekanałaś mnie, że koniecznie trzeba zatrzymać się w Zagrzebiu.

Cieszę się, że Cię przekonałam :mrgreen:


andeo napisał(a):To prawda było bardzo intensywnie ,ale i teraz też nie jest wcale leniwie :)
Zauważyłam ,że my też z wakacji na wakacje coraz spokojniej ,ale mam nadzieję ,że to nie reguła i jeszcze wróci ta intensywność ,bo lubię czynnie wypoczywać :)

Teraz jest po prostu inaczej :D
Sporo już w Chorwacji widzieliśmy i możemy skupić się na dokładniejszym poznaniu jednej wyspy w ciągu jednych wakacji. Zwiedzanie zabytków (przynajmniej w Chorwacji) już nie kręci mnie tak jak kiedyś. Teraz wolę zwiedzać zatoczki 8)


Adek99 napisał(a):Również dzięki za relację, po Breli i Ivanie (Hvar) Brać to mój potencjalny kierunek na trzeci raz w Cro ;)

Życzę powodzenia! :D
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 23.12.2015 23:07

Dla wszystkich wielbicieli wspaniałej twórczości, moim zdaniem, naszej Cro-Noblistki, oraz przede wszystkim dla niej, dla Agnieszki, spokojnych i pięknych (jak piękna jest Chorwacja) Świąt Bożego Narodzenia i spełnienia cro-marzeń, oraz innych, w Nowym Roku.
Tomasz.
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 24.12.2015 12:49

Dziękuję za fajną relację.
Byłem raz na wyspie Brać na jednodniowej wycieczce. Pokazałaś wiele fajnych miejsc i kiedyś przy kolejnej wizycie w Chorwacji, na pewno będę chciał tam spędzić kilka dni. Zaskoczony jestem Zagrzebiem - nigdy nie sądziłem, że jest na tyle ciekawy, żeby się tam zatrzymać na dłużej.
Przy okazji: Wesołych i zdrowych Świąt :papa:
pozdrawiam,
Michał
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Relacja z białym kamieniem w tle - strona 42
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone