Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja mało rzeczowa

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 29.03.2010 21:26

Tymona napisał(a):Ale zrobiliście mi dziś mega niespodziankę :D :D :D

Nomadzie - i właśnie dlatego cieszę się, że odkopałeś moje małorzeczowe pisanie z głębin cro.plowiskiego archiwum :D Qurcze - chyba jakiegoś szampana muszę Ci postawiać Obrazek


Jak widzisz prace wykopaliskowe wciąż trwają i przynoszą efekty i... :oops: doznania niespodziewane :).
Myślę o kolejnym odkrytym relacyjnym skarbie (o :!: za słowo: skarbie :wink: mogę oberwać, wybierz więc właściwe znaczenie :).
Szampan :!: :?: , ''...francuskie...wina, nieźle się zaczyna'' (tekst jak z reklamy TV)-daj spokój, wiesz dokąd to prowadzi :) (w reklamie :wink: ).

ja napisałem :)czyli nomad napisał(a):Masz fajne poczucie humoru (zauważalne :) ) i pozytywny dystans do samej siebie.

Tymona napisał(a):Ale mile połechtałeś moje ego :D za co baaardzo dziękuję :D :D :D Bo ja się w życiu bardzo staram, żeby tak było :D


Też się staram w tym względzie i gibki język wypowiedzi czasem zawędruje to tu, to tam, i nabroi w relacjach swoją obecnością, aż pojawia się ''baaardzo'', chciałbym rozbawić kiedyś na skalę 5xa.
Słowa i ich interpretacja-oj stąpamy po lodzie (znowu) :) Dosyć. :D

Tymona napisał(a): :D Piotrze - ale to teraz czas na Twój awatarkowy ruch !


Przecież nie wstawię :P
Kiedyś coś wymyślę, może jakaś podróż przyniesie pomysł.

Pozdrawiam oczywiście na wesoło i proszę pozostałych, interpretujcie to właściwie :) .
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 30.03.2010 18:59

nomad napisał(a): za słowo: skarbie :wink: mogę oberwać, wybierz więc właściwe znaczenie :) (...) i gibki język wypowiedzi czasem zawędruje to tu, to tam, i nabroi w relacjach swoją obecnością (...) Słowa i ich interpretacja-oj stąpamy po lodzie (znowu) (...) proszę pozostałych, interpretujcie to właściwie :) .
I tu Cię doskonale rozumiem :D
Też już kilka razy miałam okazję się przekonać, że słowa to potrafią robić niezłe psikusy :wink:
Twoja/moja intencja wypowiedzi idzie swoją drogą... a odbiór i interpretacja przez Drugiego swoją... i co zrobić? Obrazek

Ale tym razem mam nadzieję, że Twoje słowa zrozumiałam "właściwie" i zgodnie z Twoją intencją :D :D :D także ten wieloznaczny ;skarb; :wink: :D

nomad napisał(a):Kiedyś coś wymyślę, może jakaś podróż przyniesie pomysł
Czekam na Twój awatarkowy pomysł :D


pozdrawiam
i do zobaczenia gdzieś na wirtualnych ścieżkach cro.pl - mam nadzieję, że Teneryfowych :wink: :D

:papa:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 30.03.2010 19:17

Jolanda napisał(a):Tymona-szacun wielki,ja nie potrafiłabym wykrzesac z siebie żadnej relacji :roll: ,w głowie niby coś się układa ale przelac na papier to już jest problem,co jak co ale TALENTÓW na tym forum nie brakuje!!!!!!!!!!!!!Kolejna relacja super :D Pozdrowionka
OOO dobra kobieto - ślicznie dziękuję za dobre słowo :D :D :D

A co do "wykrzesania" - to i tak myślę, że wszystko przed sobą - ja to się rok zabierałam, zanim "poprzelewałam" :lol: :lol:

pozdrawiam sedecznie
:D
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 30.03.2010 23:27

Tymona napisała:OOO dobra kobieto-dobra nie dobra :wink: a przelac nie umie :oops: :devil: :papa:
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 03.04.2010 16:06

Tymona napisał(a):
Ale tym razem mam nadzieję, że Twoje słowa zrozumiałam "właściwie" i zgodnie z Twoją intencją :D :D :D także ten wieloznaczny ;skarb; :wink: :D

...pozdrawiam
i do zobaczenia gdzieś na wirtualnych ścieżkach cro.pl - mam nadzieję, że Teneryfowych :wink: :D

:papa:
.

Witaj Tymona :).
Pisząc wcześniejsze słowa miałem uśmiech na twarzy, tak więc odczytałaś wszystko właściwie i z intencją :wink: :lol:.
Taki jest już język (słów).
A kończąc temat na wesoło, przeczytałem dzisiaj sentencję językową:
"Ucz się języków obcych, najlepiej ...kobiecych'' :wink: :lol:.

Pozdrawiam i oczywiście do usłyszenia i zobaczenia na turystycznych ścieżkach.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 08.04.2010 17:25

nomad napisał(a):chciałbym rozbawić kiedyś na skalę 5xa.

No to teraz Ci się udało :D :D :D
nomad napisał(a):A kończąc temat na wesoło, przeczytałem dzisiaj sentencję językową:
"Ucz się języków obcych, najlepiej ...kobiecych'' :wink: :lol:.
:lol: :lol: :lol: bardzo ładne :wink: :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam
:D
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 11.07.2011 23:55

Przeczytałam... jutro będe miała wory pod oczami :wink:
Dzięki Tymono za rewelacyjną lekturę, jestem fanką Twoich Pociech :D
kobieta32
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 09.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobieta32 » 12.07.2011 13:09

Im bliżej wyjazdu tym bardziej pochłaniam relacje z forum :D Niedługo mam nadzieję że uda się nam trochę " ponudzić" w Trogirze i Splicie. Z Ciovo mamy blisko, więc Trogir będziemy podziwiali w kilku podejściach :) W 2008r tam byliśmy ale dzieci były raczej zdegustowane "wyrwaniem" z pod wody... :cry: Wtedy szybko skończyliśmy i zwiedzanie całkiem odpuściliśmy.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Relacja mało rzeczowa - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone