Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja mało rzeczowa

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 04.11.2008 20:57

Też to czytam :D
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 05.11.2008 00:23

zapisuję się do grona czytaczy :-)

też w planach były 3 tygodnie na ten rok, no ale Bibuś plany pokrzyżował... :hearts:
Ewa 40
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 312
Dołączył(a): 10.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa 40 » 05.11.2008 00:43

Też czekam na dalszą relację :D 3 tygodnie w Chorwacji-moje marzenie,mogę tylko pozazdrościć w pozytywnym tego słowa znaczeniu :wink: Tymona,a to,że jest zainteresowanie Twoim tematem,to znak że forum żyje i jest aktywne.Pozdrawiam nocnych marków! :D
Olimpia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olimpia » 05.11.2008 05:28

Ja też zapisuję się do czytelni :)
osito1963
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) osito1963 » 05.11.2008 06:37

Też czekam niecierpliwie :!:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.11.2008 07:52

Druga strona a tu dalej nic.
Szkoda, że relacja mało rzeczowa bo myślałem, że czegoś się dowiem.
Może chociaż pooglądam ładne fotki-resztę sobie dośpiewam.

Pozdrawiam
Jacek
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 05.11.2008 08:03

Czytam i czekam na ciąg dalszy. :lol: . Ja też chcę trzy tygodnie... :cry:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 05.11.2008 08:08

Zapowiada się ciekawie............. :D
Mam nadzieję, że mimo że mało rzeczowo, będzie jednak szczegółowo 8)

Z tym, że ja bardziej niż wyjazd jeden raz na 3 tygodnie wolę 2 razy po 2 do CRO plus jeszcze 2 tygodnie w inne rejony........... (jak w tym roku) :D :!: :D :wink:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 05.11.2008 11:07

Tymona 3 tygodnie :?: 8O retyy jak ja Wam zazdroszczę, ale oczywiście tak pozytywnie :wink:


kulka53 napisał(a):Z tym, że ja bardziej niż wyjazd jeden raz na 3 tygodnie wolę 2 razy po 2 do CRO plus jeszcze 2 tygodnie w inne rejony........... (jak w tym roku) :D :!: :D :wink:

Kulka proszę Cię bez takich :evil: bo wyszło mi 6 tyg. :wink:

Czekam niecierpliwie na tę mało rzeczową relację :papa:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 05.11.2008 16:46

Jeszcze raz Wszystkich witam i zapraszam na ciąg dalszy... mało rzeczowy, oczywiście :wink:


Prom

Tak więc, po przyjeździe do Rijeki ok.14tej, zaparkowaliśmy tam gdzie trzeba (parking przed promem), udaliśmy się do pobliskiej siedziby Jadroliniji, w celu odebrania uprzednio kupionych przez Internet biletów. Po czym mogliśmy zacząć przypominać sobie, jak to jest w Chorwacji...;.

A jest tak: upał jak cholera, słońce grzeje niemiłosiernie - jednym słowem: Bosko!!!,
Nasze ciała zaczęły się momentalnie buntować i przegrzewać… - więc wreszcie mogliśmy zamienić typowo polskie letnie stroje na ubiór bardziej odpowiedni w Chorwacji! I oto chodzi!!

Godzina 18.00- zaczyna się odprawa na promie, a wraz z nią chorwacki chaos organizacyjny (jakże miły, prawda?) :) Ale jak wiadomo w szaleństwie jest metoda, więc wszystko się udało i o 20.00 odpłynęliśmy.

Obrazek

Obrazek

Opcję promową polecam szczególnie tym, którzy jadą z małymi dziećmi.

Zalety:
1. czas zamknięcia w samochodzie naszych ukochanych, aczkolwiek szybko nudzących się pociech, radykalnie się skraca;

(niestety, zdjęcia, który obrazuje "radykalnie skracający się czas" nie posiadam ) :wink:

2. prom dla dzieci jest atrakcją samą w sobie - bo się na nim śpi, bawi, biega, je lody, zawiera nowe znajomości:

Obrazek

Obrazek

4. No i ogląda morze:

Obrazek

Obrazek


3. Prom także mocno rozszerza dziecięce zadziwienie światem - mianowicie , jedząc kolację w promowej restauracji, Tymek nagle się zamyślił, jego mina zaczęła zdradzać głęboką filozoficzną zadumę, poczym padło stwierdzenie: "Ta restauracja płynie";

(niestety, zdjęcia owej "płynącej restauracji" także nie mam) :D

ps.
W następnej części już przypłyniemy - zapraszam :papa:
Ostatnio edytowano 20.04.2009 14:08 przez Tymona, łącznie edytowano 3 razy
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 05.11.2008 17:07

Boskie stwierdzenie :)
masz cudne dzieciaczki :)
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 06.11.2008 09:09

Ines dziękuję za wsparcie, bo właśnie stwierdzam, że chyba tylko tytuł mi wyszedł :(

a tymczasem dalej próbuję swoich sił - w końcu dwa lata po cichu czytałam i się przymierzałam i nawet zgłębiłam wiedzę tajemną, jaką bylo wklejanie zdjęć...
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 06.11.2008 09:20

Dalej czytaj i zgłębiaj... I pisz dalej, bo Ci wychodzi. Opowieści z małymi dziećmi w tle, a w zasadzie, jak zwykle, w roli głównej są zawsze świetne. Dzieci dodają kolorytu naszym wspomnieniom :lol:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 06.11.2008 09:30

Mdziumka napisał(a):Opowieści z małymi dziećmi w tle, a w zasadzie, jak zwykle, w roli głównej są zawsze świetne. Dzieci dodają kolorytu naszym wspomnieniom :lol:


Z takimi starszymi też :) Szczególnie jak się jest "Zakochanym w Chorwacji" :)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 06.11.2008 10:27

Tymona napisał(a):... Tymek nagle się zamyślił, jego mina zaczęła zdradzać głęboką filozoficzną zadumę, poczym padło stwierdzenie: "Ta restauracja płynie";
...

:lool: Dobre, ale wiem, po moim synu, że dzieci mają takie stwierdzenia :lool: Dzieci mają zupełnie inne postrzeganie świata niż dorośli i czasami to co dla dorosłych jest zupełnie oczywiste, przez pryzmat spojrzenia dziecka nabiera zupełnie nowego wymiaru :lol:

Czekam na c.d. :D
Pozdrav :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Relacja mało rzeczowa - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone