Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja, której być nie miało- Tyrol

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 15.02.2012 14:00

weldon napisał(a):Po prostu, jak pasja, to pasja - jezioro musi być :D


Przejrzałeś mnie :)

Tutaj było trochę zabawy z kolorami przy okazji podziwiania jeziora :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 22.02.2012 08:52 przez Roxi, łącznie edytowano 1 raz
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 15.02.2012 14:08

Hmmm ... bardziej podoba mi się "bez zabawy" ! ;) :)
... ale co tam niech i tak raz będzie ! 8)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58951
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 15.02.2012 14:12

Roxi napisał(a):Takich widoków jak w niedzielę jednak jeszcze nigdy nie miałam. Chmury zaraz pod szczytami utworzyły przepiękne, delikatne jezioro.

Też uwielbiam mgły pod stopami. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 15.02.2012 18:44

Roxi napisał(a):W tym roku Tyrol zdecydowanie został podbity przeze mnie, a nie na odwrót. Zero problemów z kolanem :)



I niech tak zostanie do końca Świata . . . i jeden dzień . . . :)

Fajne widoki chmur 8) , kiedyś jednak i tak musiałaś w tym zanurkować zjeżdżając :wink:


Pozdrawiam
Piotr
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 15.02.2012 19:40

mariusz-w napisał(a):Hmmm ... bardziej podoba mi się "bez zabawy" ! ;) :)
... ale co tam niech i tak raz będzie ! 8)


Mi też się te kombinacje tak średnio podobają, ale co tam.. niech i tak raz będzie :)

Franz napisał(a):Też uwielbiam mgły pod stopami. :)


Ulotne i mistyczne uczucie :lol:

piotrf napisał(a):I niech tak zostanie do końca Świata . . . i jeden dzień . . .

Fajne widoki chmur , kiedyś jednak i tak musiałaś w tym zanurkować zjeżdżając


Z kolanem nie miałam w tym roku problemów przede wszystkim dlatego, że praktycznie w ogóle nie było muld, które działały na mnie zawsze zabójczo.
Pogoda trafiła się doskonała. W czwartek i piątek było trochę zimno, ale zero padającego śniegu, a więc i zero muld :)

A co do chmur, to wisiały w taki sposób, że cały czas jeździło się ponad nimi :)


Zillertal Arena Cd

Zillertal Arena razem z Gerlos to aż 166km tras i 49 kolejek I wyciągów. Takie liczby robią wrażenie, przynajmniej na mnie.
Trasy oczywiście pięknie przygotowane, a niektóre kanapy podgrzewane ;)

W wyciągach najbardziej podoba mi się to, że nie podcina.
Można spokojnie wgramolić się na kanapę, a później bezstresowo z niej zejść. Bez pospiechu, bez nerwów... no chyba że obok siedzi ktoś z deską, wtedy się stresuję, bo już kilka razy zdarzyło się tak, że przy wysiadaniu deska im uciekała na bok i wywracała tego kogoś obok... często tym kimś byłam włąśnie ja :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Najstarszy wyciąg przy trasach na Arenie, to właśnie ten:

Obrazek

Obrazek

Znajduje się on przy jednej z moich ulubionych tras, więc trochę na nim pojeździłam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 22.02.2012 08:53 przez Roxi, łącznie edytowano 1 raz
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 15.02.2012 19:58

Roxi, przepięknie!

Jeszcze 10 dni i ja też jadę, wprawdzie u mnie nie będzie tak pięknie, ale co tam... do Czech to ja mam za darmo, no i kocham ten kraj obłędnie. :lol: :lol:

Pisz, kobieto, pisz, będzie mi łatwiej doczekać! A dałaś nura w to jezioro chmurne? :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 15.02.2012 20:08

Aguha napisał(a):Jeszcze 10 dni i ja też jadę, wprawdzie u mnie nie będzie tak pięknie, ale co tam... do Czech to ja mam za darmo, no i kocham ten kraj obłędnie. :lol: :lol:


Witam serdecznie :)
Trochę Ci zazdroszczę, że wielkie szusowanie jeszcze przed Tobą, ale w sumie ja się już w tym roku najeździłam. Teraz czekam na wiosnę i słoneczko :)

Aguha napisał(a):Pisz, kobieto, pisz, będzie mi łatwiej doczekać! A dałaś nura w to jezioro chmurne? :D


Piszę, piszę :)
Nura dałam i to nie jeden raz. Dobrze, że nie musiałam mieć butli na plecach, bo by się chyba niekomfortowo jeździło :)

Aleeee ale ale, teraz proszę włączyć TVN Meteo, bo jest reportaż o Chorwacji. W dodatku całkiem fajny :)
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 15.02.2012 20:32

Nie mam TV :(
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 15.02.2012 21:56

superowo :D
podziwiam i zachwycam się fotkami :D

Jestem ciekawa kolejnych atrakcji, tras narciarskich oraz warunków pogodowych jakie mieliście. Bo w tym samym czasie szusowałam z rodzinką we francuskich Alpach :D :D
Pozdrawiam
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 15.02.2012 22:11

Też podziwiam ... a nawet jodłuję :D

Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 16.02.2012 09:25

trinity napisał(a):Jestem ciekawa kolejnych atrakcji, tras narciarskich oraz warunków pogodowych jakie mieliście. Bo w tym samym czasie szusowałam z rodzinką we francuskich Alpach :D :D
Pozdrawiam


W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić na kolejne odsłony.
Jeżeli chodzi o pogodę, to mnie w tym roku rozpieściła. Cztery dni pięknego słońca i dwa dni troszeczkę kapryśnej pogody, ale to głównie ze względu na temperaturę. Mróz był jak nie wiem, ale podobno w tym czasie w Polsce było -21 8O , więc i tak nie mam no narzekać :)

mkm napisał(a):Też podziwiam ... a nawet jodłuję :D


Perełka Alp :) Polacy potrafią wszystko- nawet jodłować ;)
bezelek_89
Croentuzjasta
Posty: 169
Dołączył(a): 19.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bezelek_89 » 16.02.2012 11:03

Miło obejrzeć stare kąty :)
już 2 lata mnie tam nie było:)
za to po łącznie miesiącu w tym sezonie Stubai, Gurgle, Soelden, Pitztal, Kaunertal przysezdł czas zakończyć sezon i za miesiąc pora wyruszyć na ziemie tyrolskie:)
tylko Ischgl :)
za rok Zillertal na pewno odwiedzę po latach:)


piękne widoki nam pokazujesz :)
niby tak znajome, a jednak co zdjęcie to inaczej wygląda;)
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 16.02.2012 11:25

Roxi napisał(a):Obrazek


Jeszcze takich widoków!
Właśnie otrzymałam z zillertalinfo potwierdzenie rezerwacji i już nie mogę się doczekać marca :twisted:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 16.02.2012 11:33

bezelek_89 napisał(a):Miło obejrzeć stare kąty :)
już 2 lata mnie tam nie było:)


Witam w Tyrolskiej relacji :)

Też bardzo lubię wracać w znajome miejsca, w tym roku zdałam się na przypadek i los rzucił mnie znowu w region Zell Am Ziller... ale nie żałuję, oj nie :)

bezelek_89 napisał(a):tylko Ischgl :)
za rok Zillertal na pewno odwiedzę po latach:)


No to miłego szusowania, swego czasu dużo naczytałam się o Ischgl. Fajna miejscówka.

bezelek_89 napisał(a):piękne widoki nam pokazujesz :)
niby tak znajome, a jednak co zdjęcie to inaczej wygląda;)


Dzięki :)

marze_na napisał(a):Jeszcze takich widoków!
Właśnie otrzymałam z zillertalinfo potwierdzenie rezerwacji i już nie mogę się doczekać marca


Jak jeszcze, to jeszcze. Zaraz następny odcinek :)
Zillertalinfo to bardzo wygoda sprawa. Trochę bałam się tak wpłacać i jechać, ale warto było. Gospodarze trafili się przemili :)
A Ty gdzie będziesz mieszkać?


Zillertal Arena Cd

Trasy na Arenie zawsze należały do moich ulubionych. Czerwona do czerwona, niebieska to niebieska, niestety zero czarnych, ale na pierwszy dzień i oswojenie kolan z obciążeniami w sam raz.

Nartostrady szerokie, widoki przepiękne, ludzi może w tym roku było trochę więcej niż zawsze, ale jakoś zgubili się w bezkresie białych ulic.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 22.02.2012 08:54 przez Roxi, łącznie edytowano 1 raz
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 16.02.2012 12:16

Roxi napisał(a):Zillertalinfo to bardzo wygoda sprawa. Trochę bałam się tak wpłacać i jechać, ale warto było. Gospodarze trafili się przemili :)
A Ty gdzie będziesz mieszkać?


Zillertalinfo wypróbowaliśmy już dwa lata temu. Wtedy byliśmy w Mayrhofen i na Penkenie wyjeździliśmy się za wszystkie czasy. Tym razem zakotwiczymy w Aschau i na zmianę planujemy szusować na Arenie i Hochzillertalu.
Zanim napisałam do Zillertalinfo wysłałam czterdzieści-pięćdziesiąt indywidulanych zapytań do właścicieli apartamentów między Uderns a Hippach. Myślałam, że wyjdzie taniej, ale nic tego - ci z Zillertalinfo są bezkonkurencyjni.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Relacja, której być nie miało- Tyrol - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone