Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja kliszą pisana - Półwysep Pelješac

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 23.11.2012 23:36

Daj się namówić na Hvar , potem napisz relację nie kliszą a kartą :wink: najlepiej 8 Kb........ 8) będzie sporo przyjemnościObrazek
Ostatnio edytowano 22.04.2020 09:41 przez CROberto, łącznie edytowano 1 raz
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 24.11.2012 12:33

Aldonka napisał(a):...

Niestety, w czasie tego spotkania ja nie zrobiłam ani jednego zdjęcia :(

...



Żeby tak szybko nie zakończyć tej relacji, dodam kilka zdjęć z wizyty u Aldonki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Również dziękujemy za mile spędzony czas na spotkaniu cromaniaków, jak i u Ciebie Aldonko
zibi[PL]
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi[PL] » 29.01.2016 17:07

Aldonka napisał(a):Witam Was serdecznie!

Relacja kliszą pisana... to tak niezupełnie, bo aparatu analogowego dawno w rękach nie miałam, ale będzie to relacja typowo fotograficzna. Zdjęcia (choć mało ciekawe w tym roku) muszą obronić się same.
Ci z Was, którzy lubią opisy bardziej szczegółowe (ja akurat lubię takie relacje) tutaj będą raczej rozczarowani. Mój monolog znajdzie się tu na początku i tytułem podsumowania pewnie na końcu. Na wszelkie pytania, jeśli je macie, oczywiście chętnie odpowiem.

Dlaczego nie ma typowej relacji?
Otóż dlatego, że w moich relacjach jestem zbyt monotematyczna :) Od kilku lat jeżdżę w to samo miejsce i trudno już tu Was czymkolwiek zaskoczyć.
Przyszły rok będzie, być może, inny. Doszłam do wniosku, że pora na zmiany. Nie żebym przestała kochać Borje. Nic z tych rzeczy. Pewnie będę za nim tęsknić. Ale kiedy w tym roku, ja osoba która kocha fotografię i uwielbia robić zdjęcia, chodziłam i nie czułam potrzeby wyciągnięcia aparatu z torby to oznacza, że pora pojechać gdzie indziej. Do Borje wrócę, tego jestem pewna. Ale raczej nie w przyszłym roku.

Ten wyjazd był inny niż wszystkie i muszę powiedzieć szczerze - najlepszy. Pierwszy raz pojechaliśmy sami, w trójkę, nie zabierając nikogo, ani znajomych, ani rodziny. Za to na miejscu poznaliśmy wspaniałych ludzi (z Cro.pl rzecz jasna), spędziliśmy miłe chwile i chyba po raz pierwszy w Cro odpoczęliśmy na maksa. Nikt nas nie gonił po miejscach nam znanych, nie czuliśmy potrzeby pokazania "przyjezdnym" naszych perełek.

Fotorelacja nie będzie szczególnie urozmaicona. Niestety, samochód, który płatał nam figle spowodował, że odpuściliśmy wyjazd do wielu miejsc, do których jechać chcieliśmy, między innymi do Czarnogóry, do Dubrownika, chcieliśmy objechać dokładniej półwysep. Nie udało się. Oszczędzanie samochodu niestety wygrało, trzeba było przecież jeszcze jakoś wrócić do domu. Trudno, zawsze to jakiś powód żeby tam wrócić :)

Nasza podróż rozpoczęła się 29 lipca w niedzielę, a zakończyła 12 sierpnia, również w niedzielę :
Przejechaliśmy łącznie 4060 km, co jest i tak niezłym wynikiem jak na "chorobę" Mondzia (naszego autka).
Wydaliśmy.....e, to jest najmniej istotne. Każda wydana Kuna, Złotówka czy Euro były tego warte.

I to chyba tyle tytułem przydługiego wstępu....a miało nie być pisania :)

Witam
Aldonka mam czy mógłbym się czegoś więcej dowiedzieć o Bojre? mam apartament zarezerwowany obok twojego ten z kapliczką. Interesuje mnie dostęp do morza czy można dojść bezpośrednio czy tylko do plaży no i czy jest daleko?
Lubie powędkować dla tego pytam .Pozdrawiam mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 31.01.2016 22:16

Zaraz cosik Ci naskrobię :)
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 28.05.2016 14:52

w którym miejscu jest ta plaża?

Obrazek
Zbigy
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.04.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigy » 21.04.2020 12:29

Witam,
Na Cro jestem od wczoraj ale Polwysep Peljesac znam od konca wojny 95. Aldonka, dzieki wielkie za Twoj post ze zdjeciami Podobucia z 2004 roku. Udalo mi sie znalezc na jednym znich kamienna kucie, ktora kilka lat temu wyremontowalem. Szukalem takiego zdjecia od jakiegos czasu...Dzieki
Pozdrowienia z Sarajewa,
Zbigy
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 21.04.2020 12:42

Zbigy napisał(a):Witam,
Na Cro jestem od wczoraj ale Polwysep Peljesac znam od konca wojny 95. Aldonka, dzieki wielkie za Twoj post ze zdjeciami Podobucia z 2004 roku. Udalo mi sie znalezc na jednym znich kamienna kucie, ktora kilka lat temu wyremontowalem. Szukalem takiego zdjecia od jakiegos czasu...Dzieki
Pozdrowienia z Sarajewa,
Zbigy

Te zdjęcia są tu jeszcze widoczne? Wydawało mi się, że serwer na którym je miałam już nie działa.
Gdyby co daj znać i podaj maila na priv podeślę Ci zdjęcie o które Ci chodzi mailem.

Pozdrów od nas Sarajevo. Mieliśmy być tam od 18 sierpnia w drodze powrotnej z Borje, z Peljesaca...ale w związku z tym co się dzieje zrezygnowaliśmy. Mam ciągle nadzieję, że uda się w sierpniu do Borje pojechać, a Sarajewo musi na mnie zaczekać do przyszłego roku.

Pozdrawiam
Zbigy
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.04.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigy » 21.04.2020 14:20

Dzieki wielkie za szybka odpowiedz. Interesuje mnie siodme zdjecie z Twojego postu z dnia 23.01.2013. Udalo mi sie je wygenerowac z postu, ale o ile masz je w lepszej rezolucji, to bylbym ogromnie zobowiazany. Niestety do PW,jako nowicjusz na forum, nie mam jeszcze uprawnien. Z tego wzgledu, iz pracuje w BiH to Peljesac odwiedzam dosyc czesto. Ostatni raz bylem na poczatku lutego. Teraz granica BiH/HR jest niestety zamknieta. Zima jest tam rowniez odlotowo.Moj email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawiam
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 22.04.2020 07:51

Przeszukam dzisiaj dysk zewnętrzny i wyślę zdjęcie. Nie ma problemu :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Relacja kliszą pisana - Półwysep Pelješac - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone