Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Razanj k Brodaricy

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jacek77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 369
Dołączył(a): 30.07.2005
Razanj k Brodaricy

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek77 » 30.07.2005 20:29

Pod koniec sierpnia wyjeżdżam do Razanja(mała mieścina między Brodaricą i Primostenem) może ktoś był w tych okolicach imoże coś napisać o plażach i rzeczach wartych zobaczenia. To mój 4 wyjazd do HR,dotychczas jeżdziłem bardziej na południe (okolice Omisia)
Z góry dziękuje za wszystkie informacje
conewka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 338
Dołączył(a): 23.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) conewka » 30.07.2005 20:41

Pytasz o Razanj... niedaleko Rogoznicy?
ładna, nieduża mieścinka... ze starszą częścią na górze i turystyczną położoną nad brzegiem morza...na zboczu ... ciekawy dojazd :)
W jednej i w drugiej części jest po sklepie i po knajpce :)
Mnie się podobało :)
Plaże na kamiennych tarasach, urokliwy widok z plaży na morze i Rogoznicę.
Do zobaczenia wszystko z bliskich okolic Szibenik, Primosten, Trogir, Split, Krka..... oj długo by wymieniać.... i mauzoleum koło Drnisia:))))))
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 30.07.2005 21:07

jacek77 napisał(a):Pod koniec sierpnia wyjeżdżam do Razanja(mała mieścina między Brodaricą i Primostenem) może ktoś był w tych okolicach imoże coś napisać o plażach i rzeczach wartych zobaczenia. To mój 4 wyjazd do HR,dotychczas jeżdziłem bardziej na południe (okolice Omisia)
Z góry dziękuje za wszystkie informacje
dwa lata temu byłem w brodaricy szczerze to kiepsko tam jet w tych okolicach a i plaża nie ciekawa ,przypadkiem nie pcha sie do grabastnicy tam to syf jest
lepiej podjedz do srimy koło vodicze jest ciekawiej i lepiej a chyba taniej znajdziesz apartamenty za 7-8 euro od łba
i to blisko morza miłego odpoczynku a jak było w omisiu
bo chyba tam sie w tym roku wybiore :P :papa: :papa: :hut: :hut:
Gosiek
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 28.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosiek » 02.08.2005 17:33

Spedzilam tam tydzien,dokladnie stamtad wracam,potwierdzam to co napisala conewka.Malutka bardzo spokojna miejscowosc z plazami kamienisto-betonowymi,piekny widok na wysepki i Rogoznice,ktora sama w sobie jest bardzo nieciekawa.Miejsce dla ludzi szukajacych spokoju,ale i tez swietne miejsce wypadowe do pobliskich miescowosci-wart zwiedzenia na pewno Split, Trogir i Szibenik.A propos tej ciekawej drogi wjazdowej o ktorej pisze conewka:)wjazd do miejscowosci to stroma,kreta droga, szeroka na jedno auto plus po moze pol metra z boku,wiec ruch sila rzeczy wahadlowy:)domki umieszczone na zboczach z dosyc trudnym dojazdem,wiec przyda sie troche umiejetnosci jezdzenia po gorach:)
MonikaSz
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) MonikaSz » 04.08.2005 17:09

Walidom, prawie tydzień temu wróciłam z Brodariki i nie jest wcale tak źle jak piszesz. Mnie się bardzo podobało, miałam całkiem niezły apartament i parę kroków do plaży. Było superowo.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone