Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Razanj 2012 czyli domowe przedszkole na plaży :)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 12.02.2013 12:28

Jastinada, czy mogę Cię podpytać o kwestię jedzenia dla tego najmłodszego wczasowicza? :lol:
W tym roku nasze dziecię będzie miało roczek w czasie wyjazdu i zastanawiam się co z jedzeniem... czy brałaś jedzonko z domu dla swojego synka czy zaopatrzyłaś się na miejscu?
Jak mała miała 2 miesiące to w podróży nie było problemu, bo tylko mleko.. ale teraz to będzie wyzwanie :wink:
Podpowiedz proszę co nieco :D
Pozdrawiam :papa:
marcgrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 22.01.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcgrzy » 21.02.2013 23:12

[quote="Jastinada"]
oto widok z około połowy drogi pod górę- na Stivasnicę:)
Obrazek

Hejka, fajnie sie czyta, tymbardziej, ze w tym roku tez sie tam wybieram i teraz moja prośba.
Mozesz mi wysałać na maila oryginał tego zdjęcia??. Gdzies na tym wzgorzu bede miał apartament i chce go sobie znaleźć w powiekszeniu. Wielka prośba.
pisz na adres : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
zależy mi na czasie :)
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 27.02.2013 10:51

zostawiam swój ślad do poczytania później:) a czy ten wpis nie powinien być w dziale RELACJE Z PODRÓŻY ??
Jastinada
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 18.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jastinada » 20.06.2013 14:20

Monia85 na pewno z małym dzieckiem ciężko byłoby się Wam tam dostać.Dość spora górka,wyzwanie dla mnie ,z moją marną kondycją ;) nadrobicie następnym razem:)
Jastinada
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 18.02.2012
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jastinada » 20.06.2013 14:21

marcgrzy napisał(a):
Jastinada napisał(a):oto widok z około połowy drogi pod górę- na Stivasnicę:)
Obrazek

Hejka, fajnie sie czyta, tymbardziej, ze w tym roku tez sie tam wybieram i teraz moja prośba.
Mozesz mi wysałać na maila oryginał tego zdjęcia??. Gdzies na tym wzgorzu bede miał apartament i chce go sobie znaleźć w powiekszeniu. Wielka prośba.
pisz na adres : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
zależy mi na czasie :)



Bardzo,bardzo Cię przepraszam... dopiero teraz tu weszłam... przegapiłam gdzieś powiadomienie o nowym poście:( przepraszam,padła mi stacja dysków i nie dam rady odnaleźć oryginalnego zdjęcia:(
Jastinada
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 18.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jastinada » 20.06.2013 14:23

monia85 napisał(a):Jastinada, czy mogę Cię podpytać o kwestię jedzenia dla tego najmłodszego wczasowicza? :lol:
W tym roku nasze dziecię będzie miało roczek w czasie wyjazdu i zastanawiam się co z jedzeniem... czy brałaś jedzonko z domu dla swojego synka czy zaopatrzyłaś się na miejscu?
Jak mała miała 2 miesiące to w podróży nie było problemu, bo tylko mleko.. ale teraz to będzie wyzwanie :wink:
Podpowiedz proszę co nieco :D
Pozdrawiam :papa:



Moniumy całe jedzenie mieliśmy z PL tym bardziej,że mój syn ma alergię pokarmową.Miałam wszystko ze sobą i gotowałam na miejscu.W tym roku szukam wczasów w Chorwacji all inclusive.
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 21.06.2013 11:25

Dzięki za podpowiedź :)
My w tym roku będziemy musieli sobie radzić jakoś na kempingu :) Ale mała już nie taka mała, więc jesteśmy dobrej myśli :wink:
Pozdrawiam i udanego wypoczynku! My wyruszamy już w przyszły piątek :D
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 21.06.2013 13:21

Czy te 2 knajpy to daja rade ?
My tez z dzieciakami podobna ekipa i tak sie zastanawiam czy to nie za mala miescina, jak dla nas.
Jak sa usytuowane apartamenty, w ktorym rejonie bys polecala szukać ?
Mnie interesuje tylko 1 linia zabudowy z widokiem na more :)
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 25.06.2013 13:55

Hej, to może ja coś napiszę od siebie :wink:
Mieszkaliśmy tu http://www.hotel-mk.com/ i nie mieliśmy zastrzeżeń :)
Na dole w tym hoteliku jest restauracja. My jedliśmy parę razy tylko jedno danie, które mogę polecić - steki :lol: (moje karmione wtedy dziecko akceptowało głównie to danie smażone :wink: )
Cenowo jak najbardziej ok.
Noclegi rezerwowaliśmy dużo wcześniej przez booking.com więc nie było drogo.

Jeśli miałabym pojechać 2 raz do Razanj to... już bym raczej nie pojechała. Lubię takie małe "zadupia" ale jakoś to miejsce niekoniecznie mnie do siebie przekonało. "Miasteczko" rzeczywiście małe - mikre i nie ma za bardzo gdzie spacerować.
Rogoznica obok - jak dla mnie nic specjalnego. Primosten - byłam chyba 3 razy podczas wypadów w Cro żeby sobie pozwiedzać, pochodzić - ale też zadna rewelacja.

Byliśmy we wrześniu i do wody już niestety tu nie weszłam, bo była zimna :| Tzn. dla mnie zimna, mąż pływał :x
Przy hotelu betonowa plaża - nie lubię takich wrr, a na tą kamienistą nie chciało nam się chodzić z tobołami i z wózkiem z gondolą. Poza tym trzeba było iść naokoło. Byliśmy chyba dwa razy na tamtej plaży.

Całe szczęście, że Razanj to była 2 miejscówka w Cro podczas tamtego wyjazdu :D
Chyba bardziej przemawia do mnie południowa Chorwacja od Trogiru w dół :D

Pozdrawiam!
kit
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 06.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 25.06.2013 14:28

monia85 napisał(a):Hej, to może ja coś napiszę od siebie :wink:
Mieszkaliśmy tu http://www.hotel-mk.com/ i nie mieliśmy zastrzeżeń :)
Na dole w tym hoteliku jest restauracja. My jedliśmy parę razy tylko jedno danie, które mogę polecić - steki :lol: (moje karmione wtedy dziecko akceptowało głównie to danie smażone :wink: )
Cenowo jak najbardziej ok.
Noclegi rezerwowaliśmy dużo wcześniej przez booking.com więc nie było drogo.

Jeśli miałabym pojechać 2 raz do Razanj to... już bym raczej nie pojechała. Lubię takie małe "zadupia" ale jakoś to miejsce niekoniecznie mnie do siebie przekonało. "Miasteczko" rzeczywiście małe - mikre i nie ma za bardzo gdzie spacerować.
Rogoznica obok - jak dla mnie nic specjalnego. Primosten - byłam chyba 3 razy podczas wypadów w Cro żeby sobie pozwiedzać, pochodzić - ale też zadna rewelacja.

Byliśmy we wrześniu i do wody już niestety tu nie weszłam, bo była zimna :| Tzn. dla mnie zimna, mąż pływał :x
Przy hotelu betonowa plaża - nie lubię takich wrr, a na tą kamienistą nie chciało nam się chodzić z tobołami i z wózkiem z gondolą. Poza tym trzeba było iść naokoło. Byliśmy chyba dwa razy na tamtej plaży.

Całe szczęście, że Razanj to była 2 miejscówka w Cro podczas tamtego wyjazdu :D
Chyba bardziej przemawia do mnie południowa Chorwacja od Trogiru w dół :D

Pozdrawiam!


bardzo interesująca opinia tej miejscowości :| może dlatego że byliście we wrześniu :?: a może dlatego że nie obeszliście całego, razem z "centrum" :?:
ale masz rację południowa część Dalmacji też mi się bardziej podoba :D :papa:
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 25.06.2013 22:13

Interesująca mówisz:) Po prostu subiektywna, no niestety nic na to nie poradzę, że jakoś się rozczarowałam tym miejscem. Może też dlatego, ze już mam swoje ulubione miejsca w Cro :D wydaje mi się, że obeszliśmy Razanj wzdłuż i wszerz, na początku jak szukaliśmy hotelu to nawet objechaliśmy samochodem, że mało co nie wjechaliśmy do portu a póżniej przypaliliśmy sprzęgło cofając spod jakichś apartamentow bo nie dało sie zawrócić ;) jeśli ten sklep i restauracja widokowa obok to m.in. też centrum, to byliśmy tu, jak najbardziej :D chyba, że prawdziwe centrum Razanj gdzieś mi umknęło? :)
kit
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 06.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 26.06.2013 10:01

monia85 napisał(a):Interesująca mówisz:) Po prostu subiektywna, no niestety nic na to nie poradzę, że jakoś się rozczarowałam tym miejscem. Może też dlatego, ze już mam swoje ulubione miejsca w Cro :D wydaje mi się, że obeszliśmy Razanj wzdłuż i wszerz, na początku jak szukaliśmy hotelu to nawet objechaliśmy samochodem, że mało co nie wjechaliśmy do portu a póżniej przypaliliśmy sprzęgło cofając spod jakichś apartamentow bo nie dało sie zawrócić ;) jeśli ten sklep i restauracja widokowa obok to m.in. też centrum, to byliśmy tu, jak najbardziej :D chyba, że prawdziwe centrum Razanj gdzieś mi umknęło? :)


na początku się zdziwiłem jak można się tym miejscem rozczarować, ale przecież z upodobaniami się nie dyskutuje,
pozdrawiam, :papa:
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 26.06.2013 11:34

Ja też nigdy nie myślałam, że jakieś miejsce w Cro mi nie przypadnie do gustu :wink:
Ale każdemu się co innego podoba :oczko_usmiech:
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 27.06.2013 21:57

Dobrze, ze to napisalas :) Ja jadam na urlopach w resteuracjach, knajpeczkach itp.
Jak tam są 2 to masakra, zostaje na zmiane :). Przejrzalem google, i faktycznie słabo to wyglada, chyba po 50tce tam sie wybiore ;).
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 07.07.2013 19:48

witam , czy byl ktos w Apartamentowcu Falkusa ? Aparmani Falkusa Varoš 28 Ražanj Hrvatska, Croatia
mamy tam pojechac i nie wiemy jak tam jest? dom nad morzem - 10m do morza , ciekawe tylko jaka plaza? czy dla dzieci bedzie ok? na google earth nic nie widac :( , czy ten Razanj jest duzy? stromy? czysta woda?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Razanj 2012 czyli domowe przedszkole na plaży :) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone