Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Raz Dwa Trzy dni w Wenecji

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 11.09.2017 14:12

ajdadi napisał(a):Jednym ciągiem nadrobiłem relację tym bardziej ,że trochę lat od mojej wizyty tam już upłynęło...fajnie sobie znów powspominać.
Będę oczywiście dalej zaglądał.
Pozdrawiam


Witam i zapraszam :)
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 11.09.2017 14:30

Fajnie jest wrócić do Wenecji. Mój mąż miał okazję skonfrontować swoje wrażenia sprzed ponad 20 lat, z czasów studenckich. Z kolegą, z przysłowiowymi 100 dolarami w kieszeni :) To były zupełnie inne czasy. Na moim mężu Wenecja zrobiła wtedy piorunujące wrażenie, mimo że żywili się puszkami, nie było ich stać na muzea, nie wspominając o tramwajach wodnych. Podrózowali stopem, a spali, tram gdzie ich noc zastała ;) To był szok, zupełnie inny świat niż w Polsce. Zachwyt wzbudzało wszystko. Nawet najprostsze rzeczy. Wystawy sklepowe wyglądały jak z bajki ;)
Mąż był ciekawy, jak teraz odbierze Wenecję. Okazuje się, że wrażenie nie jest już tak mocne jak przed laty. Owszem bardzo fajnie, piękna architektura, przyjemny pobyt, ale nie jakaś kosmiczna sensacja. Nie ma już tak mocnego wrażenia jak wtedy. Wtedy wszystko zaskakiwało i fascynowało. Świat się zmienia, my się zmieniliśmy, nasz kraj się zmienił. Wenecja dla nas współcześnie to już nie takie niesamowite doświadczenie, jak pod koniec XX wieku. Zmiany, zmiany,zmiany :)
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 11.09.2017 14:57

Czas na jakieś zdjęcia, które jeszcze zostały. Tym razem takie mniej oczywiste tematy.
Załączniki:
gołebie w kałuzy weneckiej.jpg
Nareszcie spadł deszcz ;)
gołębie na latarni.jpg
Gołębie, których nie wolno karmić, ale na coś czekają ;)
gacie na zabytkachM.jpg
Gacie na zabytkach ;)
2 głowyM.jpg
Piękne detale
Malowa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 654
Dołączył(a): 31.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malowa » 11.09.2017 15:03

Fanka napisał(a):Czas na jakieś zdjęcia, które jeszcze zostały. Tym razem takie mniej oczywiste tematy.



To prawdziwe GACIORY....:)
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 11.09.2017 20:36

Malowa napisał(a):
Fanka napisał(a):Czas na jakieś zdjęcia, które jeszcze zostały. Tym razem takie mniej oczywiste tematy.



To prawdziwe GACIORY....:)


;)))
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 12.09.2017 14:21

Chodzi mi Wenecja po głowie, gdyby ją tak w drodze do Chorwacji zwiedzić... :twisted: Byłam raz w 1997 r., ale za wiele nie pamiętam :oczko_usmiech:
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 12.09.2017 15:32

CROnikiCROpka napisał(a):Chodzi mi Wenecja po głowie, gdyby ją tak w drodze do Chorwacji zwiedzić... :twisted: Byłam raz w 1997 r., ale za wiele nie pamiętam :oczko_usmiech:


Polecam, jak najbardziej warto. Tym bardziej, że z Chorwacji nie jest daleko. Fajnie jest takie urozmaicenie. My akurat pojechaliśmy do Wenecji w drodze powrotnej. Jest to chyba ekonomiczniejsza opcja, ze względu na jakieś produkty które się z Polski do Cro przywozi. Wędlinki i jakieś smaki mogą nie dotrwać do Cro jak najpierw do Wenecji pojedziemy.Po urlopie w Cro człowiek jest zrelaksowany, opalony, wypoczęty. Lepiej chyba znosi się ewentualne niedogodności zwiedzania Wenecji.
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 20993
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 23.09.2017 13:51

Mam takie pytanko...jakiś cd relacji jest planowany...bo z chęcią dalej bym sobie powspominał... :)

Pozdrawiam
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 23.09.2017 14:11

ajdadi napisał(a):Mam takie pytanko...jakiś cd relacji jest planowany...bo z chęcią dalej bym sobie powspominał... :)

Pozdrawiam


Cieszę się, że ktoś to czyta. Mam jeszcze sporo zdjęć do wyduszenia z telefonu. Nie wiem czemu komputer widzi tylko ułamek tego co jest zapisane. Mam prawie cała pamięć zapisaną może to dlatego..

Pozdrawiam.
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 20993
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 23.09.2017 14:23

Fanka napisał(a):Cieszę się, że ktoś to czyta. Mam jeszcze sporo zdjęć do wyduszenia z telefonu.


To się uspokoiłem... :oczko_usmiech:
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 23.09.2017 19:04

Zanim wydobędę zdjęcia z telefonu. Mam jeszcze kilka zawieruszonych B & W z Wenecji ;)
Załączniki:
venice 5.jpg
panoramaM.jpg
img209AM.jpg
sama na placu św markaM.jpg
Kijek do Selfi w akcji na opustoszałym po deszczu pl. Św Marka
Gandalf Biały
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 373
Dołączył(a): 13.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gandalf Biały » 24.09.2017 18:55

Świetny pomysł z tymi fotkami czarno - białymi mnie się one bardzo podobają dodają temu miastu niesamowitego klimatu :D :papa:
Pozdrawiam
Krzysiek
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 20993
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 24.09.2017 21:03

Fajnie , że ruszyliśmy dalej :D Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Raz Dwa Trzy dni w Wenecji - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone