Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Transport do Chorwacji poza sezonem

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Transport do Chorwacji poza sezonem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.11.2016 11:04

Mam pytanie: czy ktoś z forumowiczów próbował dostać się do Chorwacji w listopadzie, grudniu itd.? (nie mówię o Sylwestrze).
Jaki środek transportu wybrać (oprócz bla bla car, bo tu trzeba mieć szczęście,żeby trafić)? (widzę, że z Katowic do Splitu można dojechać trzema ekspresami, z przesiadką w Wiedniu i w Zagrzebiu, ale to opcja dosyć kosztowna). :D
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 03.11.2016 11:19

Ja nie próbowałem ale w tamte okolice pojechałbym TIRem tak się składa że współpracuję z firmą która przynajmniej 2 razy w tygodniu jest takim autem we Włoszech a tam już jest blisko :) Być może ktoś ze znajomych ma kogoś takiego kto jeździ po europie i jest PEWNĄ osobą. Ogólnie wycieczka za free.
roki409
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) roki409 » 03.11.2016 13:20

TIR spoko, jak trafisz na fajnego kierowcę, prawdopodobieństwo jak przy Blabla.
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 03.11.2016 13:37

Dlatego napisałem że pewną osobą.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.11.2016 14:24

Wyrocznia napisał(a):Mam pytanie: czy ktoś z forumowiczów próbował dostać się do Chorwacji w listopadzie, grudniu itd.? (nie mówię o Sylwestrze).
Jaki środek transportu wybrać (oprócz bla bla car, bo tu trzeba mieć szczęście,żeby trafić)? (widzę, że z Katowic do Splitu można dojechać trzema ekspresami, z przesiadką w Wiedniu i w Zagrzebiu, ale to opcja dosyć kosztowna). :D

Wg forumowych Kalendarzy wyjazdowych w listopadzie i w grudniu mało kto jeździ. (mało wpisów)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.11.2016 11:13

No nic, dzięki za odpowiedzi.
Pozostaje bla bla, bo nie mam nikogo wśród znajomych, kto jeździ na TIRach, a z moich okolic wielu ludzi regularnie dojeżdża do Wiednia do pracy.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 04.11.2016 14:48

Ja byłem w zeszłym tygodniu na cztery dni lecz była to wyprawa spontaniczna :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.11.2016 21:22

Z napisał(a):Ja byłem w zeszłym tygodniu na cztery dni lecz była to wyprawa spontaniczna :D



Moja też taka będzie. Samodzielnie samochodem się jeszcze boję.
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 04.11.2016 21:27

Wyrocznia napisał(a): do Chorwacji w listopadzie, grudniu

Wyrocznia napisał(a):
Z napisał(a):Ja byłem w zeszłym tygodniu na cztery dni lecz była to wyprawa spontaniczna :D

Moja też taka będzie. Samodzielnie samochodem się jeszcze boję.


Zdecydowanie to będzie spontan z nutą szaleństwa. Trzymam kciuki i liczę na relację z tego wypadu w tak nietypowej porze.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2016 23:14

śmigacz napisał(a):
Wyrocznia napisał(a): do Chorwacji w listopadzie, grudniu

Wyrocznia napisał(a):
Z napisał(a):Ja byłem w zeszłym tygodniu na cztery dni lecz była to wyprawa spontaniczna :D

Moja też taka będzie. Samodzielnie samochodem się jeszcze boję.


Zdecydowanie to będzie spontan z nutą szaleństwa. Trzymam kciuki i liczę na relację z tego wypadu w tak nietypowej porze.


Będzie cud jak się to uda... Niestety w tym roku żaden inny termin nie wchodził w grę :cry:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.12.2016 20:13

No to mamy cud, bo we wtorek wróciłam :) Znajomi wyruszyli w drogę i zabrali mnie ze sobą. Udało się zahaczyć o Zagrzeb, Split, Szybenik, Omisz i Lozovac :-)
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 10.12.2016 20:39

Cuda się zdarzają. Tobie się udało.
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9098
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 10.12.2016 20:40

I jak się prezentuje Chorwacja, o tej porze roku :?: :idea:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.12.2016 21:29

Super, w Zagrzebiu jarmark na całego, w Splicie i Omiszu +15, nogi można w Jadranie moczyć; na Ravuni jarmark z fritulami, a w TV pełno relacji z okazji dwudziestej piątej rocznicy ataku Serbów na Vukovar. Polecam wyjazd do Chorwacji o nietypowej porze - fajne przeżycie :-)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 10.12.2016 21:55

A ja nie polecam ponieważ browaru z kija nie uświadczysz(wszystko butelkowane) :D
Następna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

cron
Transport do Chorwacji poza sezonem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone