Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ranking plaż

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
k.ka
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 16.05.2013
Ranking plaż

Nieprzeczytany postnapisał(a) k.ka » 11.06.2013 09:51

Nie wiem czy to dobry tytuł... :mrgreen:
W każdym bądź razie w zeszłym roku, gdy patrzyłam na Chorwację znalazłam super stronę, gdzie klikało się na region Cro i wyskakiwały wszystkie plaże w miejscowościach. Można było kliknąć czy chce się takie z niebieską flagą, czy specjalnie dla rodzin z dziećmi, czy z dobrym zapleczem sanitarnym (nie wiem czy to dobrze określiłam, ale wszyscy wiedzą o co chodzi :P) itd., itd...
Oczywiście danej strony nie zapisałam nigdzie, żeby w tym roku móc poszukać czegoś.
Użyłam szukajki, ale ludzie raczej piszą "piękna plaża jest w Breli", nikt nie pisze nigdzie "najpiękniejsze plaże Dalmacji północnej to..."
W interecie pojawia się Bol, Omis, Brela, Dubrovnik. A ma ktoś może taką stronę, gdzie są plaże wypisane regionami, ze zdjęciami, krótkim opisem? Ew. może jakiś starszy wątek, bo przyznam szczerze, że przeglądam zawsze pierwszym 4-5 stron :lol: :oops:
Dzięki wielkie za pomoc :)
umca
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 23.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) umca » 11.06.2013 10:08

o to chodziło?
http://www.blueflag.org/
k.ka
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 16.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) k.ka » 11.06.2013 10:23

Nie do końca, tzn dzięki, bo też przydatna strona, ale są na niej tylko blue flag bicze, a ja bardziej wyszukiwarki wszystkich plaż chorwackich chciałam, z ew. np zaznaczeniem, że to niebieska :)
Ale dzięki wielkie :D Ktoś jeszcze coś zna?
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 11.06.2013 10:58

mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 11.06.2013 11:03

k.ka
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 16.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) k.ka » 11.06.2013 20:03



No nie, to ta strona!!! Ja nie moge, nie spodziewałam się, naprawde... Bardzo dziękuje :mg:

Ale te inne też przeglądne :wink:
salbinn
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.09.2008
Chorwacja wprowadza podział plaż

Nieprzeczytany postnapisał(a) salbinn » 08.02.2015 16:03

http://podroze.onet.pl/plaze/chorwackie ... ybor/9sdqd

Może komuś się to z czasem przyda mi osobiście nie przeszkadza na jakiej jestem plaży ważne że jestem w Chorwacji i odpoczywam:)
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013
Re: Chorwacja wprowadza podział plaż

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 08.02.2015 16:16

salbinn napisał(a):http://podroze.onet.pl/plaze/chorwackie-plaze-zostana-oznaczone-kategoriami-tematycznymi-aby-ulatwic-wybor/9sdqd

Może komuś się to z czasem przyda mi osobiście nie przeszkadza na jakiej jestem plaży ważne że jestem w Chorwacji i odpoczywam:)


Jako wstępna informacja, zwłaszcza dla rozpoczynających swoja przygodę z Chporwacją, może być jak najbardziej przydatna gdyż każdy z nas ma inne preferencje. :papa:
silnana17
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 26.05.2015
Zadar - dostępność plaż ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) silnana17 » 26.05.2015 08:39

Witam :)

jestem tutaj nowa i za 3 tygodnie wyruszam z rodzinką i znajomymi bezpośrednio do Zadaru . Chciałam się ogólnie dowiedzieć jak tam jest i czy plaże przy hotelach są dostępne dla wszystkich ??

Pozdrawiam serdecznie :)
Silvana
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Zadar - dostępność plaż ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2015 09:58

silnana17 napisał(a):Witam :)

jestem tutaj nowa i za 3 tygodnie wyruszam z rodzinką i znajomymi bezpośrednio do Zadaru . Chciałam się ogólnie dowiedzieć jak tam jest i czy plaże przy hotelach są dostępne dla wszystkich ??

Pozdrawiam serdecznie :)
Silvana


Witam.

Zadar to spore miasto

Obrazek

- gdzie konkretnie pobyt :?:
silnana17
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) silnana17 » 26.05.2015 11:34

Centrum miasta, niedaleko Campingu Borik. Dokładnie Put Dikla :-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2015 12:00

Nie licz na wiele informacji - do Zadaru mało kto jeździ na pobyt.

https://www.google.pl/maps/@44.1361467,15.2175331,15z

W starym wątku (z 2007 roku) ktoś pisał o płatnej plaży kompleksu Borik. I pewnie jest tak obecnie.

mam-fajna-propozycje-zadar-borik-czy-warto-t17876.html
silnana17
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) silnana17 » 26.05.2015 12:14

znalazłam artykuł gdzie pisze,że na plaże wejście jest darmowe (poza oczywiście basenami przyhotelowymi), także chyba coś się zmieniło :-) no nic chyba muszę sama się przekonać jak będzie :-) to nasz pierwszy wypad na Chorwację :-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2015 12:17

silnana17 napisał(a):znalazłam artykuł gdzie pisze,że na plaże wejście jest darmowe (poza oczywiście basenami przyhotelowymi), także chyba coś się zmieniło :-) no nic chyba muszę sama się przekonać jak będzie :-) to nasz pierwszy wypad na Chorwację :-)

To Wasz pierwszy wypad do Chorwacji :idea: - tylko co Was skusiło na pobyt w dużym mieście :?:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 26.05.2015 12:26

silnana17 napisał(a):znalazłam artykuł gdzie pisze,że na plaże wejście jest darmowe (poza oczywiście basenami przyhotelowymi), także chyba coś się zmieniło :-) no nic chyba muszę sama się przekonać jak będzie :-) to nasz pierwszy wypad na Chorwację :-)

Zadar zwiedzić tak , miejsce na pobyt nie !
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone