Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

RAJD SARDYNII i KORSYKI 2016

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013
RAJD SARDYNII i KORSYKI 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 26.09.2016 22:45

W początkowej fazie planowania wakacji 2016, Sardynia nie była brana pod uwagę. Mieliśmy plan na uzupełniającą wizytę w Portugalii (poprzednim razem nie odwiedziliśmy Algarve i północnej części kraju i koniecznie chcieliśmy powtórzyć Lisbonę).
Zbieg różnych okoliczności spowodował, że Portugalia musiała zostać odłożona na przyszłość i od razu w to miejsce wskoczyła Italia Meridionale – czyli południowe Włochy, a w szczególności Kalabria, Apulia, Basilicata i Kampania.
Było już jednak późno i koszty lotów do Bari lub Neapolu w konkretnym terminie oraz wypożyczenia samochodu segmentu C z pełnym ubezpieczeniem (SCDW), przerosły nasze oczekiwania. Zdecydowaliśmy, że pojedziemy swoim samochodem, ale południe Włoch to za daleko i wtedy pojawił się pomysł na Sardynię. Relacja Kulek i Wojtka utwierdziła mnie w przekonaniu, że to wyspa, która warta jest odwiedzenia.
Postanowiliśmy jednak połączyć Sardynię z Korsyką i skoro chcemy jechać samochodem, zajrzeć do planowanego już od wielu lat 5T i odwiedzić jeszcze kilka innych miejsc po drodze.

Wakacje2016 (11).JPG


Wakacje2016 (211).JPG


Wakacje2016 (1281).JPG


Wakacje2016 (1945).JPG



Zawirowania w życiu prywatnym i zawodowym spowodowały, że konkretne planowanie wakacji (poza rezerwacjami noclegów i promów) rozpocząłem dopiero 2 tygodnie przed wyjazdem.
Sardynia i Korsyka to duże wyspy i od razu wiedziałem, że będzie problem odwiedzić te miejsca, które mnie interesują w czasie, którym dysponujemy. Zawsze stawiam sobie ambitne plany i byłem pewien, że będę musiał niejednokrotnie pójść na kompromis z rzeczywistością i część zaplanowanych miejsc odpuścić.


Co z tego wszystkiego wyszło postaram się pokazać w kolejnych postach tej relacji.

cdn :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.09.2016 22:50

Czekam na cd rajdu :wink: :lol: :idea:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 26.09.2016 23:00

Witam :D
Zapisuję się na rajd 8)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 26.09.2016 23:17

No to jedziemy 8)
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 27.09.2016 06:02

... no to jedziemy ... :wink: ...
Pozdrawiam.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 27.09.2016 07:26

Mikeee napisał(a):Postanowiliśmy jednak połączyć Sardynię z Korsyką i skoro chcemy jechać samochodem, zajrzeć do planowanego już od wielu lat 5T i odwiedzić jeszcze kilka innych miejsc po drodze.



Ciekawa jestem jak tam 5T wypada no i tych innych miejsc po drodze też :oczko_usmiech:,

nie leń się, bo będę Cię poganać :smo:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.09.2016 08:18

Ja także tu jestem. Bardzo interesujące kierunki. W tym sezonie cromaniacy licznie Sardynię odwiedzili :D

mysza73 napisał(a):nie leń się, bo będę Cię poganać :smo:
Ciekawa jak jak zaraz wyjeżdżasz....
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 27.09.2016 09:28

Jestem i się melduję do podróży po pięknej Sardynii, którą miałam okazję częściowo zwiedzić w tym roku :hut: Korsyka jeszcze przede mną więc tym bardziej podpatrzę ją w Twojej relacji:D
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 27.09.2016 11:27

Rajdowcem nie jestem czasami jeżdżę "z fantazją " :wink: , ale chętnie wybiorę się z Wami w podróż :D
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 27.09.2016 13:36

Witam :)

Z wielką przyjemnością pojadę z Wami :)
Na Korsyce byliśmy 8 lat temu i wyspa nas zachwyciła. Bierzemy pod uwagę powrót w przyszłym roku ale mam wątpliwości czy łączyć ją z Sardynią czy jednak jechać tylko na Sardynię... bo będziemy mieli tylko 2 tyg. na obie wyspy...

Pozdrawiam
Joanna :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 27.09.2016 14:29

Cześć Michał!
Na Korsykę bardzo namawiali nas Francuzi - nasi tegoroczni sąsiedzi z kwaterki na Šolcie.
Kiedy wyjeżdżaliśmy, nawet napisali nam na kartce kilka zdań - co warto zobaczyć :) Polecili też camping Olva ;)

Chętnie pooglądam u Ciebie obie wyspy, bo w przyszłości, kto wie... :mrgreen:

Pozdrawiam :papa:
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 20991
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 27.09.2016 15:26

Mikeee napisał(a):Zawirowania w życiu prywatnym i zawodowym spowodowały, że konkretne planowanie wakacji (poza rezerwacjami noclegów i promów) rozpocząłem dopiero 2 tygodnie przed wyjazdem.


Skądś to znam... :wink: oczywiście również będę zaglądał...Serdecznie pozdrawiam.
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 27.09.2016 19:47

Jak będą piękne zdjęcia to i ja z miłą chęcią zapisuję się do czytelni. Mógłbyś Michale wstawić jakieś foty na zachętę lub na tzw. wabia :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.09.2016 20:04

Jaki mam numer startowy :?:
Ojjjj pięknieeee :lol:

Pozdrawiam
Krzysiek
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8611
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 27.09.2016 20:58

Czekałam na tą relację z niecierpliwością prawie codziennie sprawdzając czy Michał juz pisze :D .
Pomimo napiętych planów będę śledzić na bieżąco :!:

Pozdrawiam z Katanii :hut: .
Następna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone