Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rabat dla Cromaniaków na zakup win chorwackich

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002
Rabat dla Cromaniaków na zakup win chorwackich

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 11.10.2013 11:20

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów chorwackich win :)
sklep internetowy http://www.winobalkanskie.pl udostępnił dla Cromaniaków specjalny rabat na zakupy wina w wysokości 12%
Kod "cromaniacy2013" należy wpisać po złożeniu zamówienia, w prawym, dolnym rogu strony.
Znajduje się tam pole "kod promocyjny". wpisujemy treść kodu i klikamy "aktywuj kod". Wartość zamówienia pomniejsza się automatycznie :)
miłych zakupów :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.10.2013 13:25

A czy to znaczy, że promocja do końca tego roku :?: Czy w styczniu należy wpisać 2014 :?: :wink: :D
Pozdrav i dzięki za info :lol:
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 11.10.2013 13:30

postaram się jak najszybciej to wyjaśnić i udzielić Ci wyczerpujących informacji :) :) :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 11.10.2013 13:32

Uderz we flakon a fenol się odezwie :lol: :lol:
Kupuj Sławciu, będzie na Wielkanoc ;) Czy dla szefa bierzesz?
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 11.10.2013 14:20

slapol napisał(a):A czy to znaczy, że promocja do końca tego roku :?: Czy w styczniu należy wpisać 2014 :?: :wink: :D
Pozdrav i dzięki za info :lol:

Już wszystko jasne :)
kod rabatowy na razie ważny jest wyłącznie do końca bieżącego roku....
ale wszystko wskazuje na to, że zostanie bez problemu przedłużony na rok następny :) :)
nie należy więc brać bardzo dosłownie roku zamieszczonego w treści kodu :papa:
udanych zakupów :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.10.2013 14:47

Bocian napisał(a):Uderz we flakon a fenol się odezwie :lol: :lol:
Kupuj Sławciu, będzie na Wielkanoc ;) Czy dla szefa bierzesz?


Tak teoretycznie chciałem spytać, bo nie wiem, czy do końca roku uzbieram 250 zeta na darmową przesyłkę :wink: :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.10.2013 17:43

Nie znalazłem nic dla siebie :oops:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 11.10.2013 19:06

Jak ta sprzedaż ma się do ew oskarżeń M.Kondrata o handel winem w internecie :?:
Alkol podobno można sprzedawać tylko w sklepach stacjonarnych, tak piszą, ja się na tym nie znam.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 11.10.2013 19:13

Dziadek Maciek napisał(a):Jak ta sprzedaż ma się do ew oskarżeń M.Kondrata o handel winem w internecie :?:
Alkol podobno można sprzedawać tylko w sklepach stacjonarnych, tak piszą, ja się na tym nie znam.

Dziwne to, bo sklepów internetowych z alkoholem jest wiele. Aga tak od dawna kupuje Grasevinę ;)
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 11.10.2013 19:23

Bocian napisał(a):
Dziadek Maciek napisał(a):Jak ta sprzedaż ma się do ew oskarżeń M.Kondrata o handel winem w internecie :?:
Alkol podobno można sprzedawać tylko w sklepach stacjonarnych, tak piszą, ja się na tym nie znam.

Dziwne to, bo sklepów internetowych z alkoholem jest wiele. Aga tak od dawna kupuje Grasevinę ;)


Pewnie M.K. komuś podpadł :wink:
PiotrekS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekS » 11.10.2013 19:48

Chyba dlatego, że jest znany. Bo co to by była za sensacja dla pseudodziennikarzy jakby to był sklep np. Kowalskiego, alboCiamciary.
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 11.10.2013 19:53

Weźcie jeszcze pod uwagę, że tą aferę z M.K. rozpętał cudowny i wszystkowiedzący Super Express....
a to już dużo wyjaśnia :)
to fakt, że przepisy nie są precyzyjne, bo jedyne jakie dotyczą handlu alkoholem są z 1982 roku, a wtedy o jakimkolwiek handlu w internecie nikt nawet nie myślał ;) ;)
ale nie precyzyjne nie oznacza, że handel ten jest nie legalny.....
wątpliwości dotyczą głównie tego czy standardowa koncesja obejmuje również handel internetowy i w najbliższym czasie mają się rozpocząć intensywne prace na nowelizacją (urealnieniem) tych przepisów.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 11.10.2013 20:33

aga2 napisał(a):Weźcie jeszcze pod uwagę, że tą aferę z M.K. rozpętał cudowny i wszystkowiedzący Super Express....


Pamiętam kto "sprawę" wyciągnął, ale czy legalny czy nielegalny 8O
Mam kilkanaście całkiem nietanich win, z dobrych winnic, z dobrych roczników, które może bym chciał gdzieś sprzedać, dlatego mnie to interesuje.
tier
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tier » 11.10.2013 21:57

aga2 napisał(a):wątpliwości dotyczą głównie tego czy standardowa koncesja obejmuje również handel internetowy i w

Nie ma "standardowej" i "niestandardowej" koncesji - jest koncesja A na piwa, B - na wina (max 18%, co wyklucza wina wzmacniane typy porto) oraz C - na alkohole wysokoprocentowe - powyżej 18%. Wszystkie wydaje (i zabiera) gmina, bo wydanie jej jest związane z konkretnym miejscem.

SE dopieprzył się niejakiego MK, bo jest winiarskim celebrytą - wiele innych osób i firm sprzedaje alkohol przez internet, ale czepianie się nich nie byłoby tak medialnie. Podobnie nieuregulowany do końc jest handel w internecie lekarstwami, ale ponieważ żaden znany celebryta nie prowadzi internetowej apteki, więc SE nie podejmuje tematu.

aga2 napisał(a):to fakt, że przepisy nie są precyzyjne, bo jedyne jakie dotyczą handlu alkoholem są z 1982 roku, a wtedy o jakimkolwiek handlu w internecie nikt nawet nie myślał ;) ;)

I tu jest populistyczno-prawno-sensacyjno-medialny pies pogrzebany.

Dziadek Maciek napisał(a):
aga2 napisał(a):Mam kilkanaście całkiem nietanich win, z dobrych winnic, z dobrych roczników, które może bym chciał gdzieś sprzedać, dlatego mnie to interesuje.

Koncesję na sprzedaż alkoholu są zobowiązane uzyskać osoby fizyczne prowadzące sprzedaż alkoholu w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.
Dobre wina, z dobrych winnic i roczników można sprzedać na giełdzie, ale lepiej poza granicami Polski (zakładając oczywiście, że wina są faktycznie dobre, faktycznie z dobrych roczników i były dobrze przechowywane)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.10.2013 21:01

Bocian napisał(a):
Dziadek Maciek napisał(a):Jak ta sprzedaż ma się do ew oskarżeń M.Kondrata o handel winem w internecie :?:
Alkol podobno można sprzedawać tylko w sklepach stacjonarnych, tak piszą, ja się na tym nie znam.

Dziwne to, bo sklepów internetowych z alkoholem jest wiele. Aga tak od dawna kupuje Grasevinę ;)

Nie piję sikaczy te chorwackie wina to jak sangria albo sofia do niczego się nie nadają, chyba, ze do oblania kurczaka, żeby się lepiej upiekł. :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Rabat dla Cromaniaków na zakup win chorwackich
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone