Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Re: Rab-piaszczysta Chorwacja...

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Justa D.
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justa D. » 24.02.2015 10:00

Witam
Poszukuję apartamentu dla 6 osób dorosłych z jednym małym 2 letnim dzieckiem na wyspie RAB w 2-giej połowie sierpnia (urlop na 2 tygodnie). Jeżeli ktoś ma jakieś namiary z góry dziękuję za informacje: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
karolina2904
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina2904 » 25.02.2015 09:49

znajdzie się coś na 4 osób dwóch par coś niedrogiego? Najlepiej dwie oddzielne sypialnie. CO możecie więcej powiedziec o Rab? Wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji i myslimy gdzie się udać ..
LeonZg
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.03.2015
Re: Rab-piaszczysta Chorwacja...

Nieprzeczytany postnapisał(a) LeonZg » 08.03.2015 10:55

Dzień dobry,
poszukuję domu lub 4 apartamentów najlepiej w jednym budynku dla 4 rodzin (4+4+3+3) łącznie 14 osób na wyspie RAB w 2-giej połowie lipca (urlop ok 10 dni). Z góry serdecznie dziękuję za informacje i sugestie, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
audiKSP
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 08.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) audiKSP » 17.03.2015 14:16

To i ja bym się uśmiechnął o jakieś namiary w miejscowości Lopar. Szukam dwóch apartamentów 2+2 i 3+2. Sierpień 2015. Koniecznie klima. Z góry dzięki. Ślijcie PW.
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 17.03.2015 21:15

Ja niestety nie pomogę... My, podczas pobytów na Rab nocowaliśmy raz w Mali Palit i dwa razy w Banjolu.
W Loparze ceny apartamentów są wyższe ,a wieczorami nie za bardzo jest tam co robić... (co innego w Rab :wink: )
audiKSP
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 08.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) audiKSP » 17.03.2015 23:16

Czyli lepszy jednak Rab na co dzień, a Lopar tylko na wypady na plaże? Jeśli nie ma tam co robić to w takim razie chyba zmienię orientację na Rab
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 17.03.2015 23:41

audiKSP napisał(a):Czyli lepszy jednak Rab na co dzień, a Lopar tylko na wypady na plaże? Jeśli nie ma tam co robić to w takim razie chyba zmienię orientację na Rab

Popieram... :wink: Do Loparu jeździliśmy prawie codziennie na plaże, ale wypady wieczorne to tyko Rab (piechotką).Wyślę ci na PW namiary na apartamenty, które znalazłem w tym roku i nie tylko :wink:
pozdrav.
pabbllo_ldz
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 17.11.2015
Re: Rab-piaszczysta Chorwacja...

Nieprzeczytany postnapisał(a) pabbllo_ldz » 17.11.2015 13:46

Witam wszystkich,

podepnę się pod temat żeby nie zakładać nowego tematu.
Wybieramy się do Lopar 27.08.2016 na 14 dni i jestem ciekaw czy nadal są tam tłumy ludzi?
Jedziemy w 2 osoby plus córka 3 lata, apartament znalazłem 150 m od rajskiej plaży nr. 471 i zastanawiam się czy będziemy mieli tam trochę spokoju czy mocny hałas turystów.
Cena dobra bo 34 euro za apartament: sypialnia,kuchnia,łazienka i balkon na pierwszym piętrze.
Jak to wygląda tam w końcówce sezonu i we wrześniu?

Pozdrawiamy
P.S

To nasz trzeci wyjazd wcześniej Istria, Zaton k/Zadaru a teraz Rab.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Rab-piaszczysta Chorwacja...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 17.11.2015 15:05

pabbllo_ldz napisał(a):Witam wszystkich,

podepnę się pod temat żeby nie zakładać nowego tematu.
Wybieramy się do Lopar 27.08.2016 na 14 dni i jestem ciekaw czy nadal są tam tłumy ludzi?
Jedziemy w 2 osoby plus córka 3 lata, apartament znalazłem 150 m od rajskiej plaży nr. 471 i zastanawiam się czy będziemy mieli tam trochę spokoju czy mocny hałas turystów.
Cena dobra bo 34 euro za apartament: sypialnia,kuchnia,łazienka i balkon na pierwszym piętrze.
Jak to wygląda tam w końcówce sezonu i we wrześniu?

Pozdrawiamy
P.S

To nasz trzeci wyjazd wcześniej Istria, Zaton k/Zadaru a teraz Rab.

Po 20tym sierpnia robi się tam spokojniej
a przynajmniej robiło ;)
Apartament też jest w dość dobrym miejscu, tylko pamiętaj, że nocny hałas turystów zależy od turystów ;)
ale nie jest koło ronda i centrum rozrywkowego więc myślę, że będzie spokojnie :)
pabbllo_ldz
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 17.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pabbllo_ldz » 17.11.2015 15:22

Dzięki za odpowiedź,
cóż zabieramy rowery więc dojazd na inną plażę też nie będzie jakimś mega problemem.
Troszkę się obawiamy brudu na plaży, plaże żwirowe są ładne i z reguły czyste a z piaskiem.
Przykład naszego Bałtyku i zakopanych petów i nie tylko.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 17.11.2015 15:24

pabbllo_ldz napisał(a):Dzięki za odpowiedź,
cóż zabieramy rowery więc dojazd na inną plażę też nie będzie jakimś mega problemem.
Troszkę się obawiamy brudu na plaży, plaże żwirowe są ładne i z reguły czyste a z piaskiem.
Przykład naszego Bałtyku i zakopanych petów i nie tylko.

Cyganka, Sahara ....są fajne miejsca
Plaża piaszczysta - piasek nie jest biały jak nad Bałtykiem ale brudu nie było a byłam trzy razy :)
pabbllo_ldz
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 17.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pabbllo_ldz » 17.11.2015 15:33

Hmm,
to zaprzestaje poszukiwań bo już głowa Mnie boli :d
Za duży wybór Pag, czy Rogoźnicę lub wyspę Brać, a i jeszczę Rivera Makarska,
ale że niezbyt lubimy dojeżdżać na plaże autem to stanęło na Rabie i właśnie Lopar.
Agula76
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.11.2015
Re: Rab-piaszczysta Chorwacja...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula76 » 23.11.2015 22:38

Witam - jestem tu całkiem nowa :) mam prośbę o namiary na jakieś sprawdzone kwatery w Lopar albo Rab - to nasza pierwsza podróż do Chorwacji - jedziemy we dwie rodziny z dziećmi i nie jestem przekonana do opcji jazdy w ciemno ... mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję :) pzdr :papa:
pabbllo_ldz
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 17.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pabbllo_ldz » 30.11.2015 14:33

Mogę odstąpić namiary na kwatery do których miałem Ja jechać, ale jedziemy jednak w kierunku Breli.
kaka300
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.01.2015
Re: Rab-piaszczysta Chorwacja...

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaka300 » 04.02.2016 12:50

Witam

Czy ktoś mógłby mi polecić duzy apartament z 3 sypialniami bliżej Rajskiej plaży ? Jedziemy na początku lipca w 4 dorosłych i 4 dzieci . Moj mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzieki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Re: Rab-piaszczysta Chorwacja... - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone