Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

RAB czerwiec 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cairo1717
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) cairo1717 » 17.06.2014 12:31

witam, planujemy razem z rodziną (mąż, syn 9 lat, córka 1,5 roku) spędzić wakacje na wyspie Rab w terminie po 23 sierpnia. chcemy jechać ciemno, proszę o podpowiedz jak ze znalezieniem noclegu na miejscu ... , a może już coś szukać żeby zaoszczędzić stresu ze znalezieniem przyzwoitego apartamentu. Będzie to nasz pierwszy pobyt na Rab , więc mam wielką prośbę do osób , które już poznały wyspę- o podpowiedz , gdzie najlepiej szukać noclegu( zależy nam na miejscach spokojnych, z w miarę bliskim dostępem do plaży.
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 17.06.2014 13:17

Witam
Mam namiar na dwie posesje wynajmujące apartamenty.
Są to domy w bezpośredniej bliskości CAMPINGU PADOVA III.
Jest bardzo blisko morza, można korzystać z kąpieliska przy wskazanym kempingu, gdzie dno jest łagodne i wyczyszczone z kamieni (+ natryski ze słodka wodą na plaży).
Jeżeli jesteście zainteresowani to podeślę Wam info na maila.
PS. ja sam tam bywam w końcu sierpnia już od 4 lat.
:)
cairo1717
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) cairo1717 » 17.06.2014 13:51

Super , wielkie dzięki.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mam jeszcze jedno pytanie- którą plaże wybrać- chodzi nam o bezpieczne miejsce dla dzieci i bez dużych tłumów, możemy dojechać samochodem jeśli jest taka potrzeba ( czytałam na forum , ze czasami ciężko samochodem dotrzeć na te plaże... )czy pod koniec sierpnia robi się już luźniej..?
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 17.06.2014 18:24

cairo1717 napisał(a):Super , wielkie dzięki.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mam jeszcze jedno pytanie- którą plaże wybrać- chodzi nam o bezpieczne miejsce dla dzieci i bez dużych tłumów, możemy dojechać samochodem jeśli jest taka potrzeba ( czytałam na forum , ze czasami ciężko samochodem dotrzeć na te plaże... )czy pod koniec sierpnia robi się już luźniej..?


...to prawda, że pod koniec sierpnia jest mniej wczasowiczów, po prostu Bawaria wraca do szkoły.
Dla małego dziecka to Lopar - San Marino i Rajska Plaża, ale... ale starsza dziecko lepiej się odnajdzie na plaży przy CAMP PADOVA III, a tam dojdziecie pieszo (ze wskazanych przeze mnie kwater) w 5 minut. Posyłam adresy na maila.
wita.t
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 13.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wita.t » 21.06.2014 23:19

Witam wszystkich.
Na Rabie pogoda sie poprawiła. Teraz mamy prawdziwą Chorwację.
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 22.06.2014 20:54

pozazdrościć, a gdzie dokładnie kwaterujecie?
wita.t
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 13.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wita.t » 24.06.2014 02:21

Lopar Radojka przy Konzumie
domras4039
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) domras4039 » 28.06.2014 18:47

maniusc napisał(a):Witam
Mam namiar na dwie posesje wynajmujące apartamenty.
Są to domy w bezpośredniej bliskości CAMPINGU PADOVA III.
Jest bardzo blisko morza, można korzystać z kąpieliska przy wskazanym kempingu, gdzie dno jest łagodne i wyczyszczone z kamieni (+ natryski ze słodka wodą na plaży).
Jeżeli jesteście zainteresowani to podeślę Wam info na maila.
PS. ja sam tam bywam w końcu sierpnia już od 4 lat.
:)

Również proszę o info na Email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 29.06.2014 11:58

domras4039 napisał(a):
maniusc napisał(a):Witam
Mam namiar na dwie posesje wynajmujące apartamenty.
Są to domy w bezpośredniej bliskości CAMPINGU PADOVA III.
Jest bardzo blisko morza, można korzystać z kąpieliska przy wskazanym kempingu, gdzie dno jest łagodne i wyczyszczone z kamieni (+ natryski ze słodka wodą na plaży).
Jeżeli jesteście zainteresowani to podeślę Wam info na maila.
PS. ja sam tam bywam w końcu sierpnia już od 4 lat.
:)

Również proszę o info na Email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Poszły namiary na maila :)
aax1
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 26.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aax1 » 30.06.2014 21:39

Witam.
Ja również poproszę o namiary.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdr.
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 01.07.2014 19:04

aax1 napisał(a):Witam.
Ja również poproszę o namiary.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdr.

namiary wysłane ;)
cairo1717
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) cairo1717 » 02.07.2014 14:55

Jaką miejscowość polecacie na RAB ? czy wybrać Lopar czy może Banjol. przeszukuje całego bloga i nie mogę nic znaleźć o Banjol. Już wiem, ze plaże są fajne na Lopar - tylko co z noclegiem - w miarę konieczności na plaże możemy dziennie dojezdzać samochodem. proszę o info. nie szukamy miejsc komercyjnych
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 02.07.2014 15:14

Zdecydowanie wybrałbym wszystko ... tylko nie LOPAR.
Dla mnie BANJOL jest OK. Plaże super, a i na Stare Miasto blisko...
cairo1717
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) cairo1717 » 03.07.2014 09:50

Chyba tak zrobimy. Jak to dobrze czasami kogoś podpytać..- dzięki za namiary noclegów
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 03.07.2014 21:07

cairo1717 napisał(a):Jaką miejscowość polecacie na RAB ? czy wybrać Lopar czy może Banjol. przeszukuje całego bloga i nie mogę nic znaleźć o Banjol. Już wiem, ze plaże są fajne na Lopar - tylko co z noclegiem - w miarę konieczności na plaże możemy dziennie dojezdzać samochodem. proszę o info. nie szukamy miejsc komercyjnych

Jak najbardziej na nocleg polecam Banjol (ew.Palit). Blisko do centrum ,blisko do sklepów.
W Lopar wieczorem nie ma za bardzo co robić... ,tam oczywiście plażing na przepięknych piaszczystych plażach :mrgreen:
pozdrav :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
RAB czerwiec 2013 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone