Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytanie o Rab

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 25.07.2012 13:50

Nalesnick napisał(a):nie dam :D
znajomy wrócił z Pagu za 7,5E od osoby wiec 10 to i tak rozrzutnie :D:D:D


chciałabym zobaczyć jakie warunki ...mieszkaniowe miał :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 25.07.2012 14:07

A ja bym wolał tego nie widzieć :D
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 25.07.2012 14:12

Rysio napisał(a):A ja bym wolał tego nie widzieć :D


no w sumie o to samo mi chodziło :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nalesnick
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nalesnick » 25.07.2012 14:24

poprosze o fotki to je tu wkleję
ale z tego co go znam to na pewno miał dobre warunki - a że tanio - dopytam jeszcze czemu tak tanio mu wyszło

edit.
pokój 4 osobowy z aneksem kuchennym i łazienką
klima w cenie
warunki jak to okreslil - całkiem dobre
miejscowosc Metajna
wynajmowal od znajomego - chcial 35E opuscil na 30E
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 25.07.2012 14:30

Nalesnick napisał(a):edit.
pokój 4 osobowy z aneksem kuchennym i łazienką
klima w cenie
warunki jak to okreslil - całkiem dobre
miejscowosc Metajna
wynajmowal od znajomego - chcial 35E opuscil na 30E


wiem jak to wygląda :)
wolę trochę więcej zapłacić i mieć dwie olbrzymie sypialnie (spanie dla 7miu osób) , osobną kuchnię i wielki balkon, a wszystko 20m od Jadrana :) aaa no i to dla 4 sztuk :)
s-max
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 26.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) s-max » 25.07.2012 16:06

Nalesnick napisał(a):poprosze o fotki to je tu wkleję
ale z tego co go znam to na pewno miał dobre warunki - a że tanio - dopytam jeszcze czemu tak tanio mu wyszło

edit.
pokój 4 osobowy z aneksem kuchennym i łazienką
klima w cenie
warunki jak to okreslil - całkiem dobre
miejscowosc Metajna
wynajmowal od znajomego - chcial 35E opuscil na 30E


W sumie 35 eur za 5 osób mi proponowali na KRK-u w takiej małej wiosce - 1,5km od morza. Przy czym "morze" - nie oznacza sensownej plaży. Więc jest to możliwe.
Na RAB-ie tak do 500m od plaży liczcie 50-70 eur za pokój 3-5 os. Taniej nie spotkałem - drożej tak. Ogólnie RAB jest drogi ale jak ktos da rade finansowo - to warto.
Koziorożec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koziorożec » 25.07.2012 18:12

Witam !

Mam pytanie do znawców Rabu: Czy na wyspie jest jakaś mała kameralna miejscowość (coś w stylu Vela Luka, Żenka, Bratuś, Karbuni, Soline) gdzie są apartamenty i kawałek w miarę płaskiej skały nad brzegiem morza ?
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 25.07.2012 21:45

witam :) my tez rozważamy istrie albo właśnie rab , thopson23 napisz proszę czy w okolicy Loparu jest możliwość znalezienia spokojnej zatoczki ? czy raczej masówka ? naprawdę mamy dylemat :( pisz co i jak :) jak z piwkiem na plaży itp i jak sam Lopar , dzieje się tam coś? serdecznie dziękuje za odp ;)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 25.07.2012 21:47

s-max w jakim sensie drogi?
s-max
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 26.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) s-max » 25.07.2012 22:22

w loparze na San marino i Livacinie jest typowa masowka, ale jak sie ma dzieci to akurat jest chwila spokoju bo płycizna jak Balaton.
ale...10 minut ciuchcią na kołach do końca loparu - stacja FERRY - jest fajna droga wzdłuz brzegu pełna zatoczek, bardzo malowniczych, spokojnych i pustych - do polecenia, daj mail to puszcze fotki.
a drogo - bo mało sklepow - wiec ceny o pare kun wyzsze niz na lądzie czy na krku, w knajpach tez drożej - za obiad dla 5 osób - min. 250 a nawet 300kn, w Basce na krku - tylko 200kn.
ogolnie na RABie jest bardzo malowniczo i super klimat - ciepło z wilgotnością 70-80% ja tak lubie.
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 25.07.2012 22:28

O super, mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

A jak aktualnie kształtują się ceny promu?:)
s-max
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 26.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) s-max » 25.07.2012 23:42

KrzychuZiom napisał(a):O super, mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

A jak aktualnie kształtują się ceny promu?:)


Misniak-Jablanac za 4 osoby i auto chyba 147 kn w jedna strone.
Można tez promem z VALBISKA (KRK) do Loparu - ok 300kn ale za to nie kręcimy sie zawijasami 100 km od Rijeki do Jablanaca.
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 26.07.2012 08:40

no tak , pamiętam tą drogę :) byłem kiedyś z rodzicami na Rabie :) robi wrażenie ;) czyli Lopar może być myślę :) i spokojne miejsce się powinno znaleźć :)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 26.07.2012 08:53

KrzychuZiom napisał(a):no tak , pamiętam tą drogę :) byłem kiedyś z rodzicami na Rabie :) robi wrażenie ;) czyli Lopar może być myślę :) i spokojne miejsce się powinno znaleźć :)


Lopar to nie tylko Rajska Plaża, jest tam wiele innych urokliwych miejsc, tylko trzeba kawałek podejść z parkingu :)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 26.07.2012 10:39

To chyba nas przekonaliście :D plusem jest też to że można skoczyć na plitvice (130km) bo z Istrii już trochę daleko ok 300 km ;/ , a jadą z nami osóbki które nie były na plitvicach a warto je zobaczyć :) Jeśli miał by ktoś z was możliwość wskazać na jakiejś mapce albo google maps gdzie mamy się kierować w poszukiwaniu zatoczek będę baaaardzo wdzięczny ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone