Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.01.2018 22:36

khml napisał(a):
Mikromir napisał(a):
SebM napisał(a):Ktoś może polecić fajne, spokojne miejsce?

Czasami może. Ale znacznie łatwiej się o tym dowiedzieć, jeśli się odbiera PW.


Mikromir - Pierwsza nagroda w kategorii "Najbardziej cierpliwa i opanowana" jest już Twoja :lol:


Dziękuję. To dość radosna wieść. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Szczególnie w sytuacji, gdy ten gość dalej nie odebrał PW. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 12.01.2018 09:37

Mikromir napisał(a):

Szczególnie w sytuacji, gdy ten gość dalej nie odebrał PW. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Może nie wie co to jest PW :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.01.2018 09:52

Mikromir napisał(a):
SebM napisał(a):Ktoś może polecić fajne, spokojne miejsce?

Czasami może. Ale znacznie łatwiej się o tym dowiedzieć, jeśli się odbiera PW.

Kiedy była wysłana PW :?:
Może po wysłaniu nie wchodził jeszcze na stronę CRO.PL :?:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.01.2018 19:36

Janusz Bajcer napisał(a):Może po wysłaniu nie wchodził jeszcze na stronę CRO.PL :?:

Wchodził.
chester66
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) chester66 » 15.01.2018 13:05

witam cro-maniakow, dosc dawno nie korzystalem z tej strony, ale chcialbym tego lata pojechac gdzies do cro wylacznie na poludnie, dodam, ze bylem juz 10 razy w baska voda, lecz teraz moze inna miejscowosc:), prosilbym o jakies namiary na apartament lub maly domek 4 dorosle osoby blisko morza, poludnie chorwacji w terminie od polowy lipca na 10 dni, za wszelkie odpowiedzi z gory dziekuje adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Huwoxo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Huwoxo » 16.01.2018 21:43

Witam wszystkich zakochanych w Chorwacji.

Obserwuję forum od kilku lat, mając na myśli by kiedyś odwiedzić ten piękny kraj podążając szlakami Państwa relacji i wreszcie postanowiłem zarejestrować się na tym wspaniałym forum by dołączyć do zacnego grona CROmaniaców (amatorów).
Zwracam się z tym postem do osób dla których Chorwacja w szczególności ta południowa nie ma żadnych tajemnic (a wiem, że Was jest tu sporo).
Poszukuję apartamentu w między ZAOSTROG - GRADAC, najlepiej PODACA dla dwójki dorosłych, jedno łóżko (A2),bardzo blisko plaży z balkonem / tarasem w terminie 15.08 - 25.08.
Przeglądnąłem większość tematów związanych z PODACA - przede wszystkim użytkownika VONPLES (spec od PODACA) niestety nie znalazłem nic konkretnego. Nie idę na łatwiznę, próbowałem szukać na kilka sposobów (maps.google, makarskainfo, apartamentychorwacja), wyslalem kilka smsów, wiadomosci na FB, maili niestety bez odzewu. Mało jest apartamentów A2 wolnych i w niżej podanym zakresie cenowym.
Zatem proszę o podpowiedź, wskazówkę bądź namiar na jakiś przyzwoity apartament blisko morza, z widokiem, w cenie 30 EUR / doba (max 40). Koniecznie klima, lodówka i czysto, poza tym nie jesteśmy wymagający.
A być może ktoś mnie odwiedzie od Podacy i zaproponuje jakąś alternatywę? Mimo iż jesteśmy w średnim? wieku (27l.), szukamy raczej spokoju niżeli zabawy. Planujemy zwiedzić Krka, Dubrovnik, Hvar, Mostar, Split / Makarska.

Bardzo liczę na Państwa pomoc! :!:

Pozdrawiam, :papa:
Patryk
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.01.2018 21:59

Huwoxo napisał(a): Zatem proszę o podpowiedź, wskazówkę bądź namiar na jakiś przyzwoity apartament blisko morza, z widokiem, w cenie 30 EUR / doba (max 40). Koniecznie klima, lodówka i czysto, poza tym nie jesteśmy wymagający.
A być może ktoś mnie odwiedzie od Podacy i zaproponuje jakąś alternatywę? Mimo iż jesteśmy w średnim? wieku (27l.), szukamy raczej spokoju niżeli zabawy.


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Udało Ci się mnie rozbawić tym średnim wiekiem. :lol:
Podaca mi niczego nie urwała, nie mniej jednak bywa tam po prostu tanio, natomiast na plażach w sezonie jest tłok.
Co to jest:
- przyzwoity apartament? (oprócz klimy i czystości, bo to może być i u późnego Tito)
- blisko morza? (metry)

Rozumiem, że bank kwater przejrzałeś?
Huwoxo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Huwoxo » 16.01.2018 22:11

Mikromir napisał(a):
Huwoxo napisał(a): Zatem proszę o podpowiedź, wskazówkę bądź namiar na jakiś przyzwoity apartament blisko morza, z widokiem, w cenie 30 EUR / doba (max 40). Koniecznie klima, lodówka i czysto, poza tym nie jesteśmy wymagający.
A być może ktoś mnie odwiedzie od Podacy i zaproponuje jakąś alternatywę? Mimo iż jesteśmy w średnim? wieku (27l.), szukamy raczej spokoju niżeli zabawy.


Udało Ci się mnie rozbawić tym średnim wiekiem. :lol:
Podaca mi niczego nie urwała, nie mniej jednak bywa tam po prostu tanio, natomiast na plażach w sezonie jest tłok.
Co to jest:
- przyzwoity apartament? (oprócz klimy i czystości, bo to może być i u późnego Tito)
- blisko morza? (metry)


Dziękuję za tak szybką odp.
Średni wiek zamierzony, zważywszy na cel podróży (wypoczynek/zwiedzanie nad szaleństwami) ale cieszę się, że wywołałem uśmiech w ten mroźny dzień.
Klima, lodówka, balkon, lozko, czystość, goscinny wlasciciel, parking (może być ciasny).
Najlepiej mniej niż 50, choć pewnie w tej cenie to niemożliwe. Zatem jak najbliżej.

PS. A można wiedzieć jakie miejsce urwało Ci coś, cokolwiek by to miało być ? Może coś polecisz?
Budżet 4.5k PLN odliczając paliwo więc raczej nie na bogato.
PS2. Tak oczywiście, bank kwater przejrzałem (środkowa dalmacja), tylko dwie strony jeśli dobrze pamiętam.
PS3. Zależy nam również na możliwie najmniej zatłoczonym miejscu, awersja - wystarczy, że żyjemy w najbardziej turystycznym mieście w PL.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.01.2018 22:34

Mikromir napisał(a):zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Udało Ci się mnie rozbawić tym średnim wiekiem. :lol:
Aż boję się pomyśleć, kim są osoby po 50-tce :smo:

4500 na kwaterę i wydatki to wcale nie mało. My wdajemy w Cro (2+nastolatek) w lipcu 4500-5000 na 10,11 dni w dojazdem (ale głównie sami gotujemy)...
Kwatera z widokiem na morze w cenie 30 eur - będzie ciężko.... Małe miejscowości też się cenią, zwłaszcza na Riwierze Makarskiej...
Huwoxo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Huwoxo » 16.01.2018 23:03

piekara114 napisał(a):
Mikromir napisał(a):Udało Ci się mnie rozbawić tym średnim wiekiem. :lol:
Aż boję się pomyśleć, kim są osoby po 50-tce :smo:

4500 na kwaterę i wydatki to wcale nie mało. My wdajemy w Cro (2+nastolatek) w lipcu 4500-5000 na 10,11 dni w dojazdem (ale głównie sami gotujemy)...
Kwatera z widokiem na morze w cenie 30 eur - będzie ciężko.... Małe miejscowości też się cenią, zwłaszcza na Riwierze Makarskiej...


Zważywszy, że chcemy sporo zwiedzić i stołować się w konobach? wydaje się, że nie jest to duża kwota.
Ok, widok na morze z tarasu bardziej jest dla nas priorytetowy od samego położenia apartamentu, choć nie wyobrażam sobie by ta odległość była większa niz 150-200m i trzeba było przechodzić przez jakąś główną ulicę. 30 EUR to raczej marzenie ściętej głowy, liczyłem na to, że ktoś poklepie po ramieniu i powie "Patryk, kwatery w tej cenie czekają na Ciebie otworem" 8O .
Zatem dzięki krótkiej wymianie zdań sprowadziliście mnie na ziemię. Za co dziękuję :(

40 EUR za noc, 150-200m do morza, koniecznie widok z tarasu.

Może nie PODACA ale ciągle coś na Riwierze? Zasugerujecie coś co urywa, to czego nie urywa Podaca?!
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.01.2018 23:06

Huwoxo napisał(a):
Klima, lodówka, balkon, lozko, czystość, goscinny wlasciciel, parking (może być ciasny).
Najlepiej mniej niż 50, choć pewnie w tej cenie to niemożliwe. Zatem jak najbliżej.

PS. A można wiedzieć jakie miejsce urwało Ci coś, cokolwiek by to miało być ? Może coś polecisz?
Budżet 4.5k PLN odliczając paliwo więc raczej nie na bogato.

PS3. Zależy nam również na możliwie najmniej zatłoczonym miejscu, awersja - wystarczy, że żyjemy w najbardziej turystycznym mieście w PL.


Bez pełnego aneksu kuchennego? Czyli może być sam pokój z lodówką i łazienką? Zamierzacie stołować się w knajpach mimo wysokich kosztów? Samych pokoi jest niewiele, ale są tańsze.

W tej cenie za ap. tak blisko plaży - bardzo trudno. Szczególnie na tej riwierze. Choć we wspomnianej Podacy nie jest niewykonalne. Jednak tam tańsze są ap. gorzej położone, np. w dużym skupisku na cyplu, w okolicy Primorski Put i bocznych od niej, albo dalej od plaży nad magistralą lub przy niej. To także kwestia negocjowania ceny. Rozumiem, że wybór tej okolicy wynika raczej z jej położenia względem celów do zwiedzania?
Spróbuj jeszcze przejrzeć zakwaterowaniewchorwacji.pl

Budżet jako całość nie jest zły, chyba że jadacie obfite posiłki w restauracjach. Chyba korzystniej cenowo jest jednak zainwestować kilka E więcej w studio z aneksem i czasem sobie upichcić, niż stołować się stale w knajpach.

Wiesz, ja też szukam niezatłoczonych miejsc. Jednak w sezonie te malownicze tereny są najczęściej tego zaprzeczeniem. Dlatego jeśli jakiekolwiek miejsce cokolwiek mi urwało, było poza tą riwierą. :wink: Choć urody nie sposób jej odmówić. Zatem nie odradzam, zwłaszcza że możemy mieć różne rozumienie spokoju.

Stosunkowo spokojniejszy niż centrum będzie koniec Zaostroga w kierunku Podacy - Bilaje, Kapeć (ale nie przy samym campie). Do tego końcówka Bristu w kierunku Gradaca (koniec Litnogi, choć plażyczka wąska). Między Podacą a Bristem może i są spokojniejsze miejsca przy deptaku, ale tam miejscami morze czasem zabiera plażę do zera.

Konkretnym apartamentem nie pomogę - sama wybieram większe. Jeśli przeczytałeś jednak stare wątki o Podacy z poprzednich lat, to pewnie nazwy kilku domów tam się pojawiały. Sugeruję także pisanie hurtowo zapytań gdzie się da, nawet do większych ap., i proponowanie własnej ceny za 2 osoby.

BTW - witaj na forum. :) Mimo wszystko wejście miałeś fajne. :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.01.2018 23:09

Jak jedzenie w konobach to inaczej. My też sporo zwiedzamy.
Jeśli planujesz wodospady Krka to raczej wracając, niż robiąc specjalny wypad - szkoda czasu na siedzenie w aucie...
Ja Ci tu nic nie podpowiem, bo mam inne oczekiwania do app. i miejscówki... Wysyłaj maile i jeszcze raz wysyłaj maile...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.01.2018 23:13

Danka, dobrze pisze... ja swego czasu wysłałam 300 maili i dopiero w końcówce trafiłam to czego szukałam... no i za tyle ile chciałam...
No właśnie i co dokładnie chcecie? apartament, studio czy pokój z lodówką....
Huwoxo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Huwoxo » 16.01.2018 23:39

Mikromir napisał(a):
Huwoxo napisał(a):
Klima, lodówka, balkon, lozko, czystość, goscinny wlasciciel, parking (może być ciasny).
Najlepiej mniej niż 50, choć pewnie w tej cenie to niemożliwe. Zatem jak najbliżej.

PS. A można wiedzieć jakie miejsce urwało Ci coś, cokolwiek by to miało być ? Może coś polecisz?
Budżet 4.5k PLN odliczając paliwo więc raczej nie na bogato.

PS3. Zależy nam również na możliwie najmniej zatłoczonym miejscu, awersja - wystarczy, że żyjemy w najbardziej turystycznym mieście w PL.


Bez pełnego aneksu kuchennego? Czyli może być sam pokój z lodówką i łazienką? Zamierzacie stołować się w knajpach mimo wysokich kosztów? Samych pokoi jest niewiele, ale są tańsze.

W tej cenie za ap. tak blisko plaży - bardzo trudno. Szczególnie na tej riwierze. Choć we wspomnianej Podacy nie jest niewykonalne. Jednak tam tańsze są ap. gorzej położone, np. w dużym skupisku na cyplu, w okolicy Primorski Put i bocznych od niej, albo dalej od plaży nad magistralą lub przy niej. To także kwestia negocjowania ceny. Rozumiem, że wybór tej okolicy wynika raczej z jej położenia względem celów do zwiedzania?
Spróbuj jeszcze przejrzeć zakwaterowaniewchorwacji.pl

Budżet jako całość nie jest zły, chyba że jadacie obfite posiłki w restauracjach. Chyba korzystniej cenowo jest jednak zainwestować kilka E więcej w studio z aneksem i czasem sobie upichcić, niż stołować się stale w knajpach.

Wiesz, ja też szukam niezatłoczonych miejsc. Jednak w sezonie te malownicze tereny są najczęściej tego zaprzeczeniem. Dlatego jeśli jakiekolwiek miejsce cokolwiek mi urwało, było poza tą riwierą. :wink: Choć urody nie sposób jej odmówić. Zatem nie odradzam, zwłaszcza że możemy mieć różne rozumienie spokoju.

Stosunkowo spokojniejszy niż centrum będzie koniec Zaostroga w kierunku Podacy - Bilaje, Kapeć (ale nie przy samym campie). Do tego końcówka Bristu w kierunku Gradaca (koniec Litnogi, choć plażyczka wąska). Między Podacą a Bristem może i są spokojniejsze miejsca przy deptaku, ale tam miejscami morze czasem zabiera plażę do zera.

Konkretnym apartamentem nie pomogę - sama wybieram większe. Jeśli przeczytałeś jednak stare wątki o Podacy z poprzednich lat, to pewnie nazwy kilku domów tam się pojawiały. Sugeruję także pisanie hurtowo zapytań gdzie się da, nawet do większych ap., i proponowanie własnej ceny za 2 osoby.

BTW - witaj na forum. :) Mimo wszystko wejście miałeś fajne. :wink:


Dziękuję za cenne uwagi, które będę brał pod rozwagę przy wyborze apartamentu, na pewno nie spocznę na laurach i nie będę czekał aż ktoś poda gotowe na tacy - codziennie siedzę na tych stronach i przeglądam tak jak na wujku google. Dziękuję obu Paniom za poświęcony czas na przekazanie wskazówek i życzę miłego wieczoru!

Po przejrzeniu kilkunastu różnych apartamentów, najbliżej ideału zdaję się być Dijana apartments, Podaca - niestety brak miejsc na nasze terminy.
PS. Gdyby ktoś jeszcze coś podpowiedział, dodał od siebie, zaproponował może coś alternatywnego?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.01.2018 23:47

Jeśli te 50m od plaży może być w pionie :mrgreen: to Mimimce, Marusici, Pisak - ale uwaga na magistralę. No i Dubrovnik już dalej, za to z wysokości łatwiej o dobre widoki. Ewentualnie obrzeża Małej Duby.

A w drodze powrotnej Plitvickie, nie Krka. :wink:

Dijana niezła, pomijając fakt, że koło chałupy przybijają statki wycieczkowe.

Laku noć. :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 152
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone