Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytania dotyczące Baśka Voda.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mario 1975
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.06.2010
Pytania dotyczące Baśka Voda.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario 1975 » 15.06.2011 11:32

Po różnych perturbacjach i zawirowaniach nastąpił szczęśliwy finał ważnych spraw i 1 lipca jedziemy "w ciemno" na 2 tygodnie do Baśkiej Vody w składzie osobowym 4+2, w związku z tym chciałem zadać pytania na interesujące mnie tematy, na które nie mogłem znaleźć dokładnych odpowiedzi. Mam nadzieję, że mili Forumowicze coś mi odpiszą. A więc:
1. Czy w Baśkiej Vodzie jest bankomat Zagrabacka Banka (na jakiej ulicy)?
2. Do jakiej miejscowości jechać na rafting po Cetinie i ile to kosztuje dla dorosłych i dzieci?
3. Ile kosztuje fishpicnic statkiem Bibe (dorośli, dzieci)?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.06.2011 12:05

1. Tak
2. Klik
3. Klik
Za dorosłą osobę kasowali ok 200 Kn a dzieci to zależnie od wieku.

A czemu akurat Bibe?
Gdzieś tu czytałem, że to nie najlepszy wybór.

Może chociaż tyle na początek :wink:
Ostatnio edytowano 15.06.2011 12:29 przez Vjetar, łącznie edytowano 1 raz
Mario 1975
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario 1975 » 15.06.2011 12:24

Jacek, wielkie dzięki za info.
Obiło mi się o uszy, że rejs Bibe jest całkiem ok. jeśli mówisz, że jest inaczej, to jeszcze pogrzebię sobie na Forum, może rozważę coś innego.
I jeszcze jedno, może mnie oświecisz. Z informacji na stronie Zagrebacka Banka wynika, że jest bankomat w Baśkiej Vodzie. Jeśli rozwiejesz moje wątpliwości, będę Ci bardzo wdzięczny.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.06.2011 12:30

Mario 1975 napisał(a):I jeszcze jedno, może mnie oświecisz. Z informacji na stronie Zagrebacka Banka wynika, że jest bankomat w Baśkiej Vodzie. Jeśli rozwiejesz moje wątpliwości, będę Ci bardzo wdzięczny.


Masz rację.

Mario 1975 napisał(a):Obiło mi się o uszy, że rejs Bibe jest całkiem ok. jeśli mówisz, że jest inaczej, to jeszcze pogrzebię sobie na Forum, może rozważę coś innego.


Klik
Mario 1975
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario 1975 » 15.06.2011 13:32

Jacek, wielkie dzięki, osiągnąłem już prawie pełną jasność, pozostało odliczać dni a potem godziny do kolejnego wyjazdu do ukochanej Chorwacji.
Julka0068
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Julka0068 » 04.05.2018 13:02

witam :) jadę pierwszy raz do baska voda i chcialabym dowiedzieć się gdzie mogłabym zostawic auto na tydzień ? pobyt mamy zarezerwowany ul. Blato. z góry dzieki :)
Mak1
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 16.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mak1 » 04.05.2018 21:51

Julka0068 napisał(a):witam :) jadę pierwszy raz do baska voda i chcialabym dowiedzieć się gdzie mogłabym zostawic auto na tydzień ? pobyt mamy zarezerwowany ul. Blato. z góry dzieki :)

A dlaczego chcesz zostawić auto?
Julka0068
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Julka0068 » 04.05.2018 22:01

Bo mamy zarezerwowany pobyt ale bez prywatnego parkingu a auto wolałabym zostawić na strzeżonym

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Pytania dotyczące Baśka Voda.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone