Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pusta plama na mapie - Riwiera Makarska zaprasza

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 15.06.2014 21:00

piekara114 napisał(a):Jesteśmy na miejscu do 22.07 i w planach na pewno Divna i Duba :D



:D

No to może uda się namierzyć, wypatrujcie srebrnej skody octavii z N-ką na klapie ...TST :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.06.2014 21:02

A Wy czarny focus kombi z naklejką i CB i KSU :D
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 15.06.2014 21:09

piekara114 napisał(a):Witajcie Kasia i Krzyś, czas mam czym zapełnić: szukanie informacji, czytanie relacji i szycie sukienek na wyjazd. Ale po powrocie byłaby zaległa relacja i bieżąca, więc chciałam już tą opisać, a może jeszcze ktoś skorzysta

No tak, u nas już zaplanowane (niemal zaraz po powrocie z poprzedniego urlopu), a zdolności krawieckich zazdroszczę, bo ja niestety mogę liczyć tylko na "wschodnioazjatyckie krawcowe".

W zeszłym roku też witaliśmy wschód słońca na odmoriste Krka (rok wcześniej jakoś nie wpadliśmy na to, żeby się tam zatrzymać). Szkoda, że tym razem nie będzie takiej okazji...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.06.2014 21:17

Kasia i Krzyś napisał(a): a zdolności krawieckich zazdroszczę


Zdolności niewielki, a raczej potrzeba zmusiłam mnie Xlat temu to spróbowania uszycia spodni, i nawet w nich chodziłam :D A teraz głównie sukienki na lato i do pracy. Na inne rzeczy się nie prywam
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 15.06.2014 21:49

To ja będę też Was wypatrywać, bo jestem w Trpanju na campie od 13.07. Myślę, że gdzieś się miniemy. Srebrna Vectra PO. A tymczasem czytam świeżutką relację.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 15.06.2014 21:54

..no jak kierownictwo pisze ,trzeba być przyszykowanym :wink:
...tak na uwadze , wszystkie zapasy wyprzedane z powodu kończącego się terminu ważności :roll:
..magazyn zamknięty do odwołania :oczko_usmiech:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 15.06.2014 22:05

pozytywnie zazdroszczę Wam tego Peljesca! póki co, w oczekiwaniu (33 DDW) chętnie poczytam :oczko_usmiech: :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 15.06.2014 22:18

Czekam na ciąg dalszy :D
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 15.06.2014 22:28

Witam i dosiadam się do grona czytelników!
Pamiętam Twoją relację z Rogoznicy i między innymi dzięki Tobie w tym roku tam ruszam!
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 15.06.2014 22:54

Przed wyjazdem też poczytam, choć ja tylko do Tribunji się wybieram i może Split z Dubrownikiem aha wodospady też.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.06.2014 07:19

piekara114 napisał(a):Zapraszam na nasze wakacje


Co zabrać?

:wink:

Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.06.2014 07:36

To ja też zasiadam do czytaczy :)
Ddw 13 8)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 16.06.2014 08:22

Będę zaglądać :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.06.2014 18:01

Witam czytających, tych co dołączyli emi13214, mervik, CroAna, agata26061, Bartek1977, 21monika, Vjetar, croktoś, Roxi i tych nieujawnionych

Śniadanie skończone, oczy pierwszymi widoczkami nacieszone, więc można kontynuować jazdę. Minęła godzinka i jedziemy dalej na południe. Po kolejnej godzinie zjeżdżamy z autostrady. Szwagier mówi, że navi pokazuje dalej, ale zjazd Sestanovac jest jak najbardziej ok. Patrzymy na góry, mijamy straż pożarną ze skrętem pod wodospad Gubavica. Planuję tu podjechać, teraz nie mamy siły. Zakręt za zakrętem, zjazd w dół i nagle za jednym z nich widok zapierający dech w piersiach. Nawet nie zdążyłam się odezwać, a Pan M. już parkuje auto. Na szczęście zatoczka jest wolna.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie wiedziałam, że słynna tabliczka będzie dokładnie na trasie naszego przejazdu i to jeszcze pierwszego dnia. :mrgreen: :mrgreen: Miłe zaskoczenie na sam początek. Dobrze, że nie pojechaliśmy za navi szwagra :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

A w przeciwną stronę jest Riwiera Omiś
Obrazek

Po napstrykaniu zdjęć, achach i ochach, jedziemy dalej. Już widać tabliczkę Brela i zjazd za zjazdem.
Baska Voda, Promajna, Makarska, Tucepi
i w końcu stateczek na granicy z Podgorą. Dzwonię do właściciela i umawiany się na stacji benzynowej. Wcześniej objeżdżamy do końca miejscowość sami, ale domku nie zlokalizowaliśmy. Czekamy. Darko podjeżdża i jedziemy dosłownię minutę, może półtorej. Parkujemy. Darko wyjaśnia jak. I tu zaskoczenie. Domek ma nr 6 i jakoś nie zapytałam się dokładnie o lokalizację. Wystarczyło, że obok kortów. A dom jest przy samej Jadrance. No zobaczymy.

Z drogi wygląda to tak:
Obrazek

I z naszym autkiem tak
Obrazek


Jest godz. 11:20, 1211km za nami.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.06.2014 18:03

Witamy się z Danice. Oglądamy kwatery. Dokładnie takie jak na zdjęciu, w naszej nie ma tylko mikrofalówki, ale kuchnia jest odnowiona. Jest tylko niedosprzątane. Późniejsze obserwacje pokazują, że jako że Danice porusza się na wózku, do sprzątania przychodzi sąsiadka. Niestety ma ona dość luźne podejście do swojej pracy, a Danice pewnie sama nie może wszędzie zajrzeć, aby skontrolować. Bierzemy ze szwagierką po ścierce, myjemy sobie szafki (i tak zawsze to robię), podłogi i gdzie damy radę dojść i jest ok.
Oczywiście powitalna rakija, orzechówka i sok dla Młodego były. :D

Panowie, wszyscy trzej, noszą bagaże, wypakowujemy się i nagle wpada szwagier, że tu pełno schodów, a na plaże to kawał drogi. 8O 8O Pewnie dalej niż myśleliśmy, ale sama uliczka z mapy wynika, że jest krótka.... :idea: :?:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pusta plama na mapie - Riwiera Makarska zaprasza - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone