Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pula-Wenecja

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
naserva
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 01.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) naserva » 10.08.2010 10:29

FUX napisał(a):23 juro za dobe na wielopoziomowym.
Policz, czy kilka osób za prom nie przewyższy tej kwoty, a jestes niezależny.


wlasnie z tego wzgledu zaczelam rozwazac wyjazd samochodem do wenecji, bo przy 3 lub 4 osobach wypad promem z samej puli jest niezbyt oplacalny... a Ty mowisz o parkingu w mestre, wenecji czy punta sabbioni?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 10.08.2010 10:32

Parking wielopoziomowy w Wenecji pierwszy po prawej za zjazdem do portu kolo dworca autobusowego.
Polaków wysylają zawsze na ostatnie piętro.
jacekww
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 166
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacekww » 10.08.2010 11:36

Statek Marco Polo z Punta kosztuje 8 euro w obie strony.
Krzychu1980
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 28.08.2010
Aktualne ceny wycieczek Pula - Wenecja promem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychu1980 » 28.08.2010 11:55

Witam wszystkich,
właśnie wróciliśmy z Chorwacji (Pula/Medulin). Aktualne ceny wycieczek z Puli do Wenecji to 50 - 60 Euro od osoby. Cena zawiera rejs statkiem i zwiedzanie z przewodnikiem. Polecam korzystanie z ofert miejscowych agencji i biur turystycznch, których jest bardzo dużo. W jednym z nich znaleźliśmy wycieczkę do Wenecji za 299 kun = 42 Euro.
Tom_Bo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 24.05.2009
Istria - Punta Sabbioni

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tom_Bo » 21.07.2011 20:16

Czy jest jakiś patent (objazd), żeby jadąc z Istrii do Wenecji ominąć słoweńską płątną autostradę?
Walk3r
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 26.12.2010
Promem z Chorwacji do Włoch

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walk3r » 04.06.2014 11:11

Planuję przeprawę promową autem z wysokości Puli do Wenecji. Czy ktoś ma z tym jakieś doświadczenia lub teoretyczne informacje?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Promem w Chorwacji do Włoch

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 04.06.2014 11:22

Walk3r
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 26.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walk3r » 04.06.2014 11:31

@maniust
Liczyłem na jakieś bardziej aktualne informacje, niż sprzed 5 lat.
Raschey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raschey » 06.06.2015 10:40

Ma ktoś może aktualne info jakie są koszta takiej wycieczki. Z Puli do Wenecji ze zwiedzaniem dla dwóch osób i dwulatka. Albo pokierujcie mnie gdzie mogę szukać takich informacji ?
Chciałbym poznać program takiej wycieczki.
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 06.06.2015 11:35

Raschey napisał(a):Ma ktoś może aktualne info jakie są koszta takiej wycieczki. Z Puli do Wenecji ze zwiedzaniem dla dwóch osób i dwulatka. Albo pokierujcie mnie gdzie mogę szukać takich informacji ?
Chciałbym poznać program takiej wycieczki.


W zeszłym roku kosztowało to 500 kun od osoby.(ale my nie byliśmy) Na Istrii jest wiele biur podróży organizujących takie wycieczki, najlepiej popytać na miejscu, albo naganiacze sami Was znajdą(np. po naszym campingu chodziła pani i pytała czy ktoś jest zainteresowany).

Ale ja bym jechała na własną rękę, bez biura :)
Adax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 20.06.2009
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adax » 13.06.2015 23:53

JasioJasio napisał(a):Ja w tym roku zwiedzałem Wenecję poprzez Punta Sabbioni...
Parking w Punta 7 euro zacałą dobę...Bilet na tramwaj wodny 6 euro/kurs albo 13 czy 15 euro za bilet całodzienny...
Witam, będę pod koniec lipca kilka dni na Istrii -czy zwiedzanie Wenecji poprzez Punta Sabbioni wciąż aktualne i atrakcyjne, jak obecne ceny parkingu, itd? Pozdrav
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.06.2015 14:46

Adax napisał(a):
JasioJasio napisał(a):Ja w tym roku zwiedzałem Wenecję poprzez Punta Sabbioni...
Parking w Punta 7 euro zacałą dobę...Bilet na tramwaj wodny 6 euro/kurs albo 13 czy 15 euro za bilet całodzienny...
Witam, będę pod koniec lipca kilka dni na Istrii -czy zwiedzanie Wenecji poprzez Punta Sabbioni wciąż aktualne i atrakcyjne, jak obecne ceny parkingu, itd? Pozdrav

Nie wiem kto i kiedy pisał tamte ceny.
W 2014 cennik zaczynał się od 5€.
Czyczka
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czyczka » 22.06.2015 13:50

Wybieramy się na wycieczkę z Istrii do Wenecji w sierpniu. Jakby ktoś kto będzie przed nami był łaskaw napisać o tej wyprawie kilka szczegółów... Aktualne ceny, czasy podróży itd. Z góry dziękuję.
alka_z
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 15.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) alka_z » 27.06.2015 11:24

Czyczka nie wiem, czy masz na myśli wycieczkę zorganizowaną, ale jeśli tak to już piszę.
Płynęliśmy w tym roku z Porecia do Wenecji za 57 euro/os. Byliśmy bez dzieci ale widzieliśmy na ulotce napisy 2+2 gratis. Wypływaliśmy koło 7:30, koło 10 zaczęliśmy zwiedzanie Wenecji. Wypływaliśmy w drogę powrotną koło 17 i po około 2h byliśmy znowu w Poreciu. Na statku kilka przewodniczek mówiących po angielski, niemiecku, francusku, holendersku i chorwacku proponowało zorganizowane zwiedzanie: przepłynięcie z portu S. Basilio na pl. św. Marka, zwiedzanie muzeum szkła, obiad i powrót taksówką wodną do portu. Z tego co pamiętam całość tych atrakcji kosztowała w granicach 100euro/os - dzieci ze zniżkami. My postawiliśmy na samodzielne zwiedzanie i nie żałujemy. Poruszanie się po Wenecji wcale nie jest takie trudne - wystarczyła nam mapka z zaznaczonymi atrakcjami i aplikacja w telefonie. W samej Wenecji fajnie jest też opisane dojście np z pl. św. Marka pod most Rialto i odwrotnie. Całość wytyczonej przez nas trasy przeszliśmy na nogach. Obiad w Wenecji można spokojnie zjeść za ok. 17 euro/os. Drugi raz wybrałabym taki sam system zwiedzania, chyba że chciałabym spędzić w Wenecji o wiele więcej czasu...
grubybb
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 04.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) grubybb » 21.05.2018 09:14

Troszkę odkopię temat, bo ostatni post jest sprzed 3 lat.
Jak obecnie wygląda transport z Istrii do Wenecji? Jakie są ceny za prom / os lub zorganizowaną wycieczkę?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone