Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pula?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grzess69
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 22.05.2006
Pula?

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzess69 » 10.07.2006 12:18

:D Witajcie!
Czy był ktoś w miejscowości Pula - bo mój znajomy się tam wybiera i zastanawia się np:
- jaki są plaże,
- czy są jeżowce lub inne szkodniki
- czy jest tam dużo ludzi itd.

Każda odpowiedź będzie bardzo pomocna 8)
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 10.07.2006 20:16

Hej.Nie byłem osobiście w Puli,ale wiem o niej co nieco,m.in. z tego forum :wink:
- plaża jest tam kiepska,lepszą znajdziesz np.w Medulinie oddalonym ok.15 km,
- ludzi jest tam sporo,w końcu Pula ma dużo zabytków,
- o jeżowcach w Puli nie słyszałem :P
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 10.07.2006 21:11

Pula to ładne ale duże miasto. Byłam tam 4 lata temu dokładnie w Medulinie który polecam. Pula jest dobra na zakupy i zwiedzanie, plaża niezbyt ładna byłam na takiej z głazami strach wejść do wody. Natomiast Medulin ładne małe miasteczko z ładna plaża. Małe ale jest sporo turystów dyskoteka i mała promenada. POlecam. Jeżowcy nie spotkałam ani w Medulinie ani w Puli ale ostrożności nigdy za wiele lepiej założyć butki.
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 11.07.2006 09:04

Trochę na temat Puli masz na mojej stronie
www.mojachorwacja.boo.pl
w części poświęconej opisom pobytu w Banjole w 2000 i 2003 roku (kamping "Indie" i apartamenty)
Pula to duże portowe miasto więc o plażę w samym mieście trudno.
Wszystko zależy od tego gdzie wybiera się znajomy - dość często słyszy się, że turyści jadą do Puli ale ostatecznie okazuje się, iż pobyt mają np. w Verudeli czyli miasteczku turystycznym przylegajacym do miasta.
Jeśli pobyt ma zarezerwowany w mieście - w co wątpię, to bez samochodu lub rozpracowania linii miejscowego "MZK" sie nie obejdzie.
grzess69
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzess69 » 11.07.2006 12:06

:D Dzięki serdeczne - przekażę mu te informacje na pewno mu się przydadzą.

Pozdrowienia.... 8)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone