Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Publiczny plac zabaw - gdzie?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zuzanka1
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 14.04.2014
Publiczny plac zabaw - gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzanka1 » 14.04.2014 10:46

Witam, jako że nowa tutaj jestem, to witam się i pozdrawiam serdecznie.
W tym roku po raz drugi zamierzamy pojechać do Chorwacji.
Mam dwa małe brzdące, szukam miasteczek, w których są ładne, dobrze wyposażone i co najważniejsze publiczne place zabaw, najlepiej obok/na plaży, lub gdzieś w centrum, na rynku, przy deptaku itp.
Do tego ważne aby plaże w miasteczku były żwirkowe z łagodnym zejściem. A dla rodziców ładna architektura, jakiś rynek, stare miasteczko, coś co nacieszy oczy i gdzie będzie można pospacerować po plażowaniu.
Byliśmy w tamtym roku w Primosten, był tam i fajny placyk i ładne plaże oraz super stary ryneczek ale teraz chcielibyśmy pojechać gdzie indziej.
Szukam w goglach ale większość placów zabaw to przy hotelach, w obiektach zamkniętych.
Znalazłam info że w Breli jest ładny publiczny plac zabaw (prawdo to?). Nie ukrywam, że Brela i Baska Voda to moje marzenie ale czy nie za daleko z dwoma bździągwami lat 5 i 2? A może coś bardziej na północ spełniło by moje kryteria?
Byłabym wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.04.2014 10:53

kk_1
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kk_1 » 14.04.2014 10:56

Jeśli chodzi o place zabaw to w Baska Voda jest takowy. W Breli, o ile dobrze pamiętam, też jest.
Byłem dwa lata temu z 1,5 rocznym dzieckiem więc te lokalizacje są jak najbardziej ok.
Jeśli chodzi o dojazd to jak to z małym dzieckiem, może być różnie. Nasz z Lublina dojechał i nie narzekał - inna sprawa, że jechaliśmy nocą i sobie słodko spał.
Teraz też szukam jakiegoś fajnego miejsca ale w okolicach Dubrownika, fajnego to znaczy z publicznym placem zabaw:)
Zuzanka1
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 14.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzanka1 » 14.04.2014 11:10

Vjetar Dziękuję za linki:) Tucepi odpada, chyba za daleko, Sv. Filip i Jakov - długo się nad tą miejscowością zastanawiałam w zeszłym roku, jakoś mnie ona nie przekonała, sama nie wiem, nie ma tego "czegoś".

kk_1 My jeździmy za dnia, zarówno ja jak i mąż zasypiamy za kierownicą nocą. Nasze mózgi interpretują ciemność=sen:)
Zeszłoroczny dojazd do Primosten, z noclegiem w Brnie, nie należał do łatwych. Wyjeżdżamy z Wawy.
Dzieci znosiły jaja, my się denerwowaliśmy.
Teraz dzieci rok starsze ale znając je, podróż nie będzie należała do łatwych i przyjemnych, stąd ochota na coś bliżej niż Primosten.
Dubrovnik mnie osobiście się marzy ale to może jak dzieci skończą co najmniej 15 lat;) hehe.
Sprawdzę polecany przez ciebie plac w Baśce, wyczytałam przed chwilą że również Makarskiej jest publiczny placyk zabaw.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.04.2014 11:15

Dość przyjemny publiczny plac zabaw, niestety nie na plaży choć przy nabrzeżu, jest w Pagu na Pagu. Ładnie ocieniony drzewami. Knajpki jakieś też w pobliżu są. Dość ładna starówka.
Zuzanka1
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 14.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzanka1 » 14.04.2014 11:25

Mikromir, dzięki, już sprawdzam:)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.04.2014 15:37

Już Ci miałam polecić Mlini pod dubrownikiem (tu zdjęcia placów zabaw), ale skoro
Zuzanka1 napisał(a):Zeszłoroczny dojazd do Primosten, z noclegiem w Brnie, nie należał do łatwych. Wyjeżdżamy z Wawy.
Dzieci znosiły jaja, my się denerwowaliśmy.
Teraz dzieci rok starsze ale znając je, podróż nie będzie należała do łatwych i przyjemnych, stąd ochota na coś bliżej niż Primosten.

to chyba Cię lokalizacja nie zainteresuje....
Pipi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 14.05.2003
Apartament 2+1 z placem zabaw

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pipi » 05.01.2016 13:31

Dzień dobry,

czy ktoś mógłby polecić apartament dla rodziny z jednym dzieckiem, gdzie znajduje się plac zabaw ?
Najchętniej wyspa KRK lub Riwiera Makarska.

Proszę o kontakt : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuję !
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Apartament 2+1 z placem zabaw

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.01.2016 14:16

Pipi napisał(a):czy ktoś mógłby polecić apartament dla rodziny z jednym dzieckiem, gdzie znajduje się plac zabaw ?
Najchętniej wyspa KRK lub Riwiera Makarska.

Živogošće, Palunko, ale trochę większe ap. niż potrzebujesz - polecane na forum, wpisz w wyszukiwarkę. Gdzieś był podobny wątek...
Pipi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 14.05.2003
Re: Apartament 2+1 z placem zabaw

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pipi » 05.01.2016 14:36

Dziękuję. Zaraz sprawdzę.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Publiczny plac zabaw - gdzie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone