Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przy samym morzu...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tom_Bo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 24.05.2009
Przy samym morzu...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tom_Bo » 24.06.2009 20:26

Witam cormaniaków, :wink:

wiem, wiem - wyszukiwarka i forum twoim przyjacielem są.
Dłuugo już tu jestem, czytam i analizuję.
Z podanych przez Was linków wybrałem kilka apartamentów, napisałem pytania pod 3 adresy. I od 3 dni cisza.

To może jednak ktoś z Was będzie miał gotową receptę na moje pytanie, pomysł na miejsce dla mnie?

Oczekiwania:


- ekipa 2 razy 2+1 (dzieci po 10 lat)
- apartament jeden wspólny lub dwa osobne, bez znaczenia
- region: Dalmacja środkowa lub południowa, w zainteresowaniu Bibinje, Vodice, Rogoznica itp.
- najważniejsze: apartament przy samym prawie morzu, z "prywatną" wręcz plażą, żeby z tarasu widać było kąpiące się dzieci, żeby na stałe "zaparkować" przy brzegu ponton itp.
- przynależny do apartamentu taras, sam apartament bez spejalnego "wypasu"
- z racji takich wymagań oczywiste jest, że apartament może być w pewnej odległości od miasteczka, powiedzmy 1-2 km
- termin 20-31 lipca

Czy to nazbyt wygórowane oczekiwania?
:-)

pozdrawiam
tomek
sebol
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 01.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebol » 24.06.2009 20:45

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.06.2009 20:47

Późno trochę na rezerwowanie lub szukanie takiego apartamentu ale próbuj

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
fota
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) fota » 24.06.2009 21:00

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link , tam trafiłem jadąc "w ciemno" . Jakbyś chciał wiedzieć coś więcej pisz: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam.
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 24.06.2009 21:05

Skontaktuj się z p. Marcinem Nowickim 609109873 - to pośrednik zajmujący się Dalmacją Środkową, może coś dla Ciebie znajdzie - ręczyć za niego nie mogę, bo pierwszy raz korzystam z jego usług, ale kontaktowałam się z tymi, którzy od niego wyjechali i byli zadowoleni :D
Tom_Bo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 24.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tom_Bo » 24.06.2009 21:20

Dziękuję Wam wszystkim, mam już obszerny materiał do wyboru.

do zobaczenia w Chrowacji 8)
tomek
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 24.06.2009 21:27

Pierwsza linia od morza jest z reguły do marca już zarezerwowana ... Ale zapytać zawsze można :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Zdecydowanie większe szanse na pierwszą linię , będą dziś na wyspach :D
mik_us
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 08.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mik_us » 25.06.2009 20:38

W cichym i spokojnym miejscu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link jest zarezerwowany apartament A3 w "domku" H2. Niestety ekipa mi się nie zgrała i apartament jest do odstąpienia w terminie od 1.08.09 do 14.08.09. Rezerwacja była zrobiona dla 4 dorosłych osób i jednego dziecka. Mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 28.06.2009 11:27

Ciekawa strona wyszukiwania kwater.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
mieczysław
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 11.09.2009
[b]Apartament nad samym morzem[/b]

Nieprzeczytany postnapisał(a) mieczysław » 14.09.2009 14:34

Poszukuję apartamentu dla dwóch rodzin (5 i 4 osoby) nad samym morzem max 10 metrów od morza i nie wysoko i bez drogi po między.
I nie proszę o strony www a o konkretny adres od kogoś kto korzystał z takiej kwatery i mógłby ją polecić
Dzieki z góry z info
Pinia_Pinia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 14.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pinia_Pinia » 14.09.2009 17:56

Wróciłam w zeszłym tygodniu z zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
apartament I, wisi niemal nad morzem :D
Jeden minus (choć nie dla wszystkich). Od Jadranki do domu wiedzie betonowe, dość strome podejście (na zmianę schodki i płaskie). Ale plaża przy domu bardzo ładna, szeroka, z drzewkami dającymi cień dla chętnych. Ogólnie bardzo polecam !
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 14.09.2009 19:11

Czy w tym budynku są apartamenty na parterze do wynajęcia?
Pinia_Pinia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 14.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pinia_Pinia » 14.09.2009 23:55

Lubuszanin napisał(a):Czy w tym budynku są apartamenty na parterze do wynajęcia?


Nie, na parterze są tylko mieszkanka właścicieli. 2 apartamenty do wynajmu są na I piętrze z dużym tarasem podzielonym na dwie części.
kaska777
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.08.2010
zakazany pośrednik...

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaska777 » 12.08.2010 22:38

Chciałabym ostrzec wszystkich, którzy załatwiają sobie kwaterę przez pośredników przed panem Marcinem Nowickim, który załatwia lokale na wyspie Ciovo w Chorwacji. Otóż człowiek ten jest zwyczajnym oszustem. Zadzwoniłem do niego 2 miesiące przed moim wyjazdem na Ciovo i poprosiłem o znalezienie apartamentu dla 4 osób, z balkonem lub tarasem. Pan Nowicki wysłał mi zdjęcia ładnego apartamentu, z dużym tarasem, 2 pokoje, łazienka, aneks kuchenny. Wszystko pięknie urządzone, czysto. Wysłałem mu zaliczkę w wysokości dokładnie 366 zł. Kiedy przyjechałem z rodziną na miejsce mój apartament okazał się kompletną ruiną, w łazience śmierdziało jak nie powiem z czego, w kuchni mieszkała....mysz ( właścicielka apartamentu z uśmiechem na twarzy przyniosła mi pułpapkę na gryzonie), kuchnia mała z dwuosobowym łóżkiem, lokal bez klimatyzacji, ani nawet wentylatora. Moim tarasem był podjazd dla samochodów, gdzie chodzili wszyscy turyści i stały samochody. Okazało się, że apartament którego zdjęcia wysłał mi Marcin Nowicki zajmują Niemcy. Kiedy zobaczyłem tą dziurę, postanowiłem poszukać czegoś na miejscu. ( Była 10 rano). Wieczorem zadzwoniłem do Pana Nowickiego i powiedziałem mu co zastałem w swoim apartamencie, zapytałem się dlaczego wysłał mi nieprawdziwe zdjęcia, powiedział, że były to zdjęcia PRZYKŁADOWE apartamentu ( jednym słowem, wysłał piękny apartament a zastałem slums). Powiedział, że absolutnie nie ma mowy o zwrocie zaliczki, ponieważ on uważa, że wywiązał się znakomicie ze swojego obowiązku.
Ja (11-08-2010 22:15)
Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem, za ten "piękny" apartament chciał 65E, a był on warty maksymalnie 30E. MARCIN NOWICKI JEST ZWYKŁYM OSZUSTEM I KRĘTACZEM
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 12.08.2010 23:06

No to do waliłeś teraz i niezła anty reklama Bardzo dobrze to kolejny pretekst aby jechać w ciemno.
Proponuję ten watek jako osobny temat być może ci co się nie wstydzą coś dodadzą, a może wręcz przeciwnie.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone