Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przy samym morzu...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 24.07.2011 09:37

bylismy bardzo zadowoleni. na forum jest juz coraz wiecej o ciovo i nie tylko te zle zeczy.

przeczytaj to

w ruskamen nie bylem ale kilka razy tam przejezdzalem i tam jest chyba stromo do plazy(co mi nie przeszkadza) i jak bedziesz mial pecha to dostaniecie apartament blisko jadranki i do plazy bedziesz pod tunelm chodzil.
pytaj sie go odrazu co i jak
pogrzeb na forum co inni pisza o ruskamen

tak na szybkiego
mlodyrl
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.07.2011
Ciovo p. Nowicki M

Nieprzeczytany postnapisał(a) mlodyrl » 25.07.2011 02:07

A że tak zapytam to w jakiej willi Państow byliście ? Na Ciovo.

Czy nie czasem w Willi LAZAR (zółty budynek dwukondygnacyjny, z dużym miejscem parkingowym ogrodzonym bramą przesuwną ?
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 25.07.2011 19:03

nie
bylismy w arbanija apartamenty PALANDARA u Borisa Uljević

apartamenty sa male ale za 50 euro nie ma co nazekac.
RUDATOJA
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) RUDATOJA » 20.10.2011 15:58

Ja w tym roku korzystałam z pośrednictwa Pana Nowickiego.
Niby wszystko pięknie ładnie a jednak mam masę zastrzeżeń.
Przede wszystkim pod względem tego jak się zachowywał.
Z willi w której mieszkałam zrobił burdel, sprowadził sobie dwie młode dziewczyny i kolegę i zabawiał się. Zero wstydu. A dzień wcześniej opowiadał o żonie i dziecku. Wstyd! Ogólnie to niezły cwaniak. Uważa się za Chorwata a daleko mu do tego. Z wyjazdu zrezygnował mój kolega. Dzwoniliśmy wcześniej i Pan Nowicki powiedział, że zwraca połowę zaliczki. A na miejscu powiedział, że nie odda zaliczki i tyle.
Brak słów. Nie polecam osobiście.
p007
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.05.2012
Re: zakazany pośrednik...

Nieprzeczytany postnapisał(a) p007 » 13.05.2012 22:04

anakin napisał(a):
raskorund napisał(a):------------
To może podejmie sie Pan (Pani) reprezentowania Marcina Nowickiego na drodze sądowej


W d...mam pana jakiegoś-tam.
Skoro oszust-trzeba go "ukarać".

raskorund napisał(a):Proszę nie zapominać, że najpierw trzeba udowodnić, że postawione zarzuty są nieprawdziwe!!!


Albo,że prawdziwe są.

raskorund napisał(a):Nie ma obowiązku zawiadamiania o przestępstwach na szkodę osób prywatnych - podlegają oskarżeniu na wniosek poszkodowanego!!!


Poważnie? :roll:
raskorund napisał(a):Kiedy się coś pisze, to trzeba brać za to odpowiedzialność. Trochę powagi!


I tu się z Tobą zgadzam!
A poważny jestem jak nigdy...... :wink:


Reasumując..
Chodzi mi o to,że gdyby ktoś oszukał mnie- tak czy owak musiałby za to "odpokutować".W Sądzie czy gdziekolwiek indziej.....
Innej opcji nie ma!
No w sumie mógłbym sobie jeszcze.........popłakać na forum. :roll:
Mateusz70
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mateusz70 » 19.05.2013 19:30

Witam. Czy był ktos moze w apartamencie ANICA w Stanici? Prosze o uwagi dotyczace tego miejsca. :)
arad
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) arad » 29.07.2013 15:29

Mateusz70 napisał(a):Witam. Czy był ktos moze w apartamencie ANICA w Stanici? Prosze o uwagi dotyczace tego miejsca. :)



Tez mi sie bardzo podobaja te apartamenty. Moja jedyna obawa: sa chyba bardzo na uboczu i do centum miasta ze tego co czytalam jest ponad 4 km... To prawda?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Przy samym morzu... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone