Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przy samym morzu...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
OPAW
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.06.2009
Re: zakazany pośrednik...

Nieprzeczytany postnapisał(a) OPAW » 07.09.2010 14:38

Hmmm... Musze przyznać, że zdziwił mnie ten post, ponieważ korzystałem z pośrednictwa tego człowieka i byłem bardzo zadowolony z apartamentu, jaki dla nas zarezerwował. Wszystko było tak jak na zdjęciach, powiem więcej, właściciele apartamentu okazali się najsympatyczniejszymi Chorwatami, u jakich miałem okazję przebywać, a byłem już w tym kraju kilka razy. Nawet planowałem w tym roku równięz poprosić go o wyszukanie jakiegos lokum, ale on działa głównie na wyspie Ciovo, a tam już byłem, wiec poszukam czegoś na własną rękę.
NIestety ostrożność wskazana jak w każdym przypadku.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 08.09.2010 17:39

consett0805 napisał(a):No to do waliłeś teraz i niezła anty reklama Bardzo dobrze to kolejny pretekst aby jechać w ciemno.
Proponuję ten watek jako osobny temat być może ci co się nie wstydzą coś dodadzą, a może wręcz przeciwnie.


Raczej ostrzeżenie przed Ciovo ... dla wszystkich :wink:
stafid
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 19.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) stafid » 12.11.2010 11:08

Pinia_Pinia napisał(a):Wróciłam w zeszłym tygodniu z zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
apartament I, wisi niemal nad morzem :D
Jeden minus (choć nie dla wszystkich). Od Jadranki do domu wiedzie betonowe, dość strome podejście (na zmianę schodki i płaskie). Ale plaża przy domu bardzo ładna, szeroka, z drzewkami dającymi cień dla chętnych. Ogólnie bardzo polecam !


witam mam ochotę na ten apart I - czy parking jest ?
raskorund
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.09.2006
Re: zakazany pośrednik...

Nieprzeczytany postnapisał(a) raskorund » 08.12.2010 19:31

kaska777 napisał(a):Chciałabym ostrzec wszystkich, którzy załatwiają sobie kwaterę przez pośredników przed panem Marcinem Nowickim, który załatwia lokale na wyspie Ciovo w Chorwacji. Otóż człowiek ten jest zwyczajnym oszustem. Zadzwoniłem do niego 2 miesiące przed moim wyjazdem na Ciovo i poprosiłem o znalezienie apartamentu dla 4 osób, z balkonem lub tarasem. Pan Nowicki wysłał mi zdjęcia ładnego apartamentu, z dużym tarasem, 2 pokoje, łazienka, aneks kuchenny. Wszystko pięknie urządzone, czysto. Wysłałem mu zaliczkę w wysokości dokładnie 366 zł. Kiedy przyjechałem z rodziną na miejsce mój apartament okazał się kompletną ruiną, w łazience śmierdziało jak nie powiem z czego, w kuchni mieszkała....mysz ( właścicielka apartamentu z uśmiechem na twarzy przyniosła mi pułpapkę na gryzonie), kuchnia mała z dwuosobowym łóżkiem, lokal bez klimatyzacji, ani nawet wentylatora. Moim tarasem był podjazd dla samochodów, gdzie chodzili wszyscy turyści i stały samochody. Okazało się, że apartament którego zdjęcia wysłał mi Marcin Nowicki zajmują Niemcy. Kiedy zobaczyłem tą dziurę, postanowiłem poszukać czegoś na miejscu. ( Była 10 rano). Wieczorem zadzwoniłem do Pana Nowickiego i powiedziałem mu co zastałem w swoim apartamencie, zapytałem się dlaczego wysłał mi nieprawdziwe zdjęcia, powiedział, że były to zdjęcia PRZYKŁADOWE apartamentu ( jednym słowem, wysłał piękny apartament a zastałem slums). Powiedział, że absolutnie nie ma mowy o zwrocie zaliczki, ponieważ on uważa, że wywiązał się znakomicie ze swojego obowiązku.
Ja (11-08-2010 22:15)
Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem, za ten "piękny" apartament chciał 65E, a był on warty maksymalnie 30E. MARCIN NOWICKI JEST ZWYKŁYM OSZUSTEM I KRĘTACZEM


=====================================
Faktycznie, to pospolity krętacz a do tego jeszcze normalny złodziej, mnie narżnął prawie na 3.000 zeta. Uważajcie na tę kreaturę!!!
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: zakazany pośrednik...

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 08.12.2010 19:42

kaska777 napisał(a):....

raskorund napisał(a):....


A tak z ciekawości...
Złożyliście stosowne zawiadomienie??
Jeżeli nie to teraz na miejscu tego gościa(kimkolwiek on jest) złożył bym je..........przeciwko Wam!

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

i

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
raskorund
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.09.2006
Re: zakazany pośrednik...

Nieprzeczytany postnapisał(a) raskorund » 12.12.2010 19:06

anakin napisał(a):
kaska777 napisał(a):....

raskorund napisał(a):....


A tak z ciekawości...
Złożyliście stosowne zawiadomienie??
Jeżeli nie to teraz na miejscu tego gościa(kimkolwiek on jest) złożył bym je..........przeciwko Wam!

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

i

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

------------
To może podejmie sie Pan (Pani) reprezentowania Marcina Nowickiego na drodze sądowej skoro taki zdolny prawnik (prawniczka). Proszę nie zapominać, że najpierw trzeba udowodnić, że postawione zarzuty są nieprawdziwe!!!
Nie ma obowiązku zawiadamiania o przestępstwach na szkodę osób prywatnych - podlegają oskarżeniu na wniosek poszkodowanego!!!
Kiedy się coś pisze, to trzeba brać za to odpowiedzialność. Trochę powagi!
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: zakazany pośrednik...

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.01.2011 17:08

raskorund napisał(a):------------
To może podejmie sie Pan (Pani) reprezentowania Marcina Nowickiego na drodze sądowej


W d...mam pana jakiegoś-tam.
Skoro oszust-trzeba go "ukarać".

raskorund napisał(a):Proszę nie zapominać, że najpierw trzeba udowodnić, że postawione zarzuty są nieprawdziwe!!!


Albo,że prawdziwe są.

raskorund napisał(a):Nie ma obowiązku zawiadamiania o przestępstwach na szkodę osób prywatnych - podlegają oskarżeniu na wniosek poszkodowanego!!!


Poważnie? :roll:
raskorund napisał(a):Kiedy się coś pisze, to trzeba brać za to odpowiedzialność. Trochę powagi!


I tu się z Tobą zgadzam!
A poważny jestem jak nigdy...... :wink:


Reasumując..
Chodzi mi o to,że gdyby ktoś oszukał mnie- tak czy owak musiałby za to "odpokutować".W Sądzie czy gdziekolwiek indziej.....
Innej opcji nie ma!
No w sumie mógłbym sobie jeszcze.........popłakać na forum. :roll:
raskorund
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.09.2006
Re: zakazany pośrednik...

Nieprzeczytany postnapisał(a) raskorund » 04.01.2011 08:53

anakin napisał(a):
raskorund napisał(a):------------
To może podejmie sie Pan (Pani) reprezentowania Marcina Nowickiego na drodze sądowej


W d...mam pana jakiegoś-tam.
Skoro oszust-trzeba go "ukarać".

raskorund napisał(a):Proszę nie zapominać, że najpierw trzeba udowodnić, że postawione zarzuty są nieprawdziwe!!!


Albo,że prawdziwe są.

raskorund napisał(a):Nie ma obowiązku zawiadamiania o przestępstwach na szkodę osób prywatnych - podlegają oskarżeniu na wniosek poszkodowanego!!!


Poważnie? :roll:
raskorund napisał(a):Kiedy się coś pisze, to trzeba brać za to odpowiedzialność. Trochę powagi!


I tu się z Tobą zgadzam!
A poważny jestem jak nigdy...... :wink:


Reasumując..
Chodzi mi o to,że gdyby ktoś oszukał mnie- tak czy owak musiałby za to "odpokutować".W Sądzie czy gdziekolwiek indziej.....
Innej opcji nie ma!
No w sumie mógłbym sobie jeszcze.........popłakać na forum. :roll:


Paskudna próba niszczenia konkurencji - panie RASKORUND!
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010
Re: zakazany pośrednik...

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 08.01.2011 21:12

kaska777 napisał(a):Chciałabym ostrzec wszystkich, którzy załatwiają sobie kwaterę przez pośredników przed panem Marcinem Nowickim, który załatwia lokale na wyspie Ciovo w Chorwacji. Otóż człowiek ten jest zwyczajnym oszustem. Zadzwoniłem do niego 2 miesiące przed moim wyjazdem na Ciovo i poprosiłem o znalezienie apartamentu dla 4 osób, z balkonem lub tarasem. Pan Nowicki wysłał mi zdjęcia ładnego apartamentu, z dużym tarasem, 2 pokoje, łazienka, aneks kuchenny. Wszystko pięknie urządzone, czysto. Wysłałem mu zaliczkę w wysokości dokładnie 366 zł. Kiedy przyjechałem z rodziną na miejsce mój apartament okazał się kompletną ruiną, w łazience śmierdziało jak nie powiem z czego, w kuchni mieszkała....mysz ( właścicielka apartamentu z uśmiechem na twarzy przyniosła mi pułpapkę na gryzonie), kuchnia mała z dwuosobowym łóżkiem, lokal bez klimatyzacji, ani nawet wentylatora. Moim tarasem był podjazd dla samochodów, gdzie chodzili wszyscy turyści i stały samochody. Okazało się, że apartament którego zdjęcia wysłał mi Marcin Nowicki zajmują Niemcy. Kiedy zobaczyłem tą dziurę, postanowiłem poszukać czegoś na miejscu. ( Była 10 rano). Wieczorem zadzwoniłem do Pana Nowickiego i powiedziałem mu co zastałem w swoim apartamencie, zapytałem się dlaczego wysłał mi nieprawdziwe zdjęcia, powiedział, że były to zdjęcia PRZYKŁADOWE apartamentu ( jednym słowem, wysłał piękny apartament a zastałem slums). Powiedział, że absolutnie nie ma mowy o zwrocie zaliczki, ponieważ on uważa, że wywiązał się znakomicie ze swojego obowiązku.
Ja (11-08-2010 22:15)
Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem, za ten "piękny" apartament chciał 65E, a był on warty maksymalnie 30E. MARCIN NOWICKI JEST ZWYKŁYM OSZUSTEM I KRĘTACZEM


troche mnie tu nie bylo i musze troche to sprostowac.
my korzystalismy z jego uslug latem 2010 i bylo wszystko tak jak nam opisal telefonicznie. powiedzial ze za te piniadze luxusu nie bedzie i fakt nie bylo.
kontakt z nim ( telefoniczny jak i mail ) jest na profesjonalnym poziomie.
plecilem go moim znajomym i 2 rodziny tez byly zadowolone

apartamenty u Michelle i Borisa w Arbaniji sa male ; ale do plazy dokladnie 10 metrow ; knajpka wlasciciela na plazy. przez 2 tygodnie mielismy plaze prawie dla siebie.
jest nas wiele co do CRO jezdzi i jest wiele oczekiwan,

RADZE NA SAMYM POCZATKU DOKLADNIE SIE WYPYTAC CO I JAK
pozdrawiam andrzej
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 08.01.2011 22:35

w łazience śmierdziało jak nie powiem z czego


a ja poproszę - jak z czego? :wink: :wink: :wink:
Info
Croentuzjasta
Posty: 247
Dołączył(a): 24.04.2008
Slatine Wyspa Ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Info » 09.01.2011 13:03

Apartamenty 10 metrów od plażu Slatine Wyspa Ciovo. Proszę mi podać swój mail- prześlę oferty bezpośrednio. Dziękuję i pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
raskorund
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.09.2006
Re: zakazany pośrednik...

Nieprzeczytany postnapisał(a) raskorund » 23.01.2011 23:49

raskorund napisał(a):
kaska777 napisał(a):Chciałabym ostrzec wszystkich, którzy załatwiają sobie kwaterę przez pośredników przed panem Marcinem Nowickim, który załatwia lokale na wyspie Ciovo w Chorwacji. Otóż człowiek ten jest zwyczajnym oszustem. Zadzwoniłem do niego 2 miesiące przed moim wyjazdem na Ciovo i poprosiłem o znalezienie apartamentu dla 4 osób, z balkonem lub tarasem. Pan Nowicki wysłał mi zdjęcia ładnego apartamentu, z dużym tarasem, 2 pokoje, łazienka, aneks kuchenny. Wszystko pięknie urządzone, czysto. Wysłałem mu zaliczkę w wysokości dokładnie 366 zł. Kiedy przyjechałem z rodziną na miejsce mój apartament okazał się kompletną ruiną, w łazience śmierdziało jak nie powiem z czego, w kuchni mieszkała....mysz ( właścicielka apartamentu z uśmiechem na twarzy przyniosła mi pułpapkę na gryzonie), kuchnia mała z dwuosobowym łóżkiem, lokal bez klimatyzacji, ani nawet wentylatora. Moim tarasem był podjazd dla samochodów, gdzie chodzili wszyscy turyści i stały samochody. Okazało się, że apartament którego zdjęcia wysłał mi Marcin Nowicki zajmują Niemcy. Kiedy zobaczyłem tą dziurę, postanowiłem poszukać czegoś na miejscu. ( Była 10 rano). Wieczorem zadzwoniłem do Pana Nowickiego i powiedziałem mu co zastałem w swoim apartamencie, zapytałem się dlaczego wysłał mi nieprawdziwe zdjęcia, powiedział, że były to zdjęcia PRZYKŁADOWE apartamentu ( jednym słowem, wysłał piękny apartament a zastałem slums). Powiedział, że absolutnie nie ma mowy o zwrocie zaliczki, ponieważ on uważa, że wywiązał się znakomicie ze swojego obowiązku.
Ja (11-08-2010 22:15)
Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem, za ten "piękny" apartament chciał 65E, a był on warty maksymalnie 30E. MARCIN NOWICKI JEST ZWYKŁYM OSZUSTEM I KRĘTACZEM


=====================================
Faktycznie, to pospolity krętacz a do tego jeszcze normalny złodziej, mnie narżnął prawie na 3.000 zeta. Uważajcie na tę kreaturę!!!


UWAGA! Z w r ó c i ł !!!
ZosiaA
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 23.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZosiaA » 23.07.2011 22:32

magdach7 napisał(a):Skontaktuj się z p. Marcinem Nowickim 609109873 - to pośrednik zajmujący się Dalmacją Środkową, może coś dla Ciebie znajdzie - ręczyć za niego nie mogę, bo pierwszy raz korzystam z jego usług, ale kontaktowałam się z tymi, którzy od niego wyjechali i byli zadowoleni :D


WITAM,

prosze o kontakt ludzi ktorzy korzystali z uslug Pana Marcina Nowickiego ? Czy Panstwo byli zadowoleni z jego uslug ?

( wyspa Ciovo )


z gory dziekuje [/b]
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 23.07.2011 22:50

ja bylem i 2 inne znajome rodziny byli

robilismy kontakt tylko telefoniczny ale tak jak opisywal faktycznie bylo.
my mielismy apartament 2+2 i odrazu mowil ze nie bedzie luxsusow. ale za cene 50 euro 10 metrow od moza nie mozna nic innego wymagac.

kontakt byl bardzo przyjemny. nie moge nic zlego na niego powiedziec.
bylismy w arbanija a wy gdzie chcecie ?
ZosiaA
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 23.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZosiaA » 23.07.2011 23:46

andrzej.k napisał(a):ja bylem i 2 inne znajome rodziny byli

robilismy kontakt tylko telefoniczny ale tak jak opisywal faktycznie bylo.
my mielismy apartament 2+2 i odrazu mowil ze nie bedzie luxsusow. ale za cene 50 euro 10 metrow od moza nie mozna nic innego wymagac.

kontakt byl bardzo przyjemny. nie moge nic zlego na niego powiedziec.
bylismy w arbanija a wy gdzie chcecie ?



dziekuje za odpowiedz, widzialam fajna oferte na allegro ( Ruskamen ) obawiam sie tylko posrednictwa...( ostroznosci nigdy za wiele ) a z ciekawosci zapytam czy Pan byl zadowolony z Arbanija i i ogolnie z wyspy Ciovo ?

pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Przy samym morzu... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone