Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athani..

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.01.2018 01:05

Na takie zachody to się rezerwuje miejsca w knajpce gdzieś wysoko w górach np. w Panoramic View k. Kalamitsi albo jeszcze wyżej w Exanthii a Wy mieliście to za free nie wyściubiając nosa poza taras :hearts:
Kolejna uczta dla oka to Porto K. :hearts: jakby ktoś krochmal rozmieszał albo nalał mleka do atramentu :hearts:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 17.01.2018 01:10

gusia-s napisał(a):Na takie zachody to się rezerwuje miejsca w knajpce gdzieś wysoko w górach np. w Panoramic View k. Kalamitsi albo jeszcze wyżej w Exanthii ...

Że w Rachii takie tłumy ... no no :D.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.01.2018 01:27

Buber napisał(a):
gusia-s napisał(a):Na takie zachody to się rezerwuje miejsca w knajpce gdzieś wysoko w górach np. w Panoramic View k. Kalamitsi albo jeszcze wyżej w Exanthii ...

Że w Rachii takie tłumy ... no no :D.
Prawie jak w Oia albo Mezzo w Imerovigli :wink:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 17.01.2018 01:41

:D :D
Ale szczerze powiedziawszy wolę taką Rachi czy T'Aloni na Lefkadzie ...albo Vrisi na Krecie.
Trzeba się poświęcić, specjalnie pojechać, doskonała kuchnia + nastrój, widoki - jest poczucie przeżycia czegoś wyjątkowego.
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 18.01.2018 23:23

gusia-s napisał(a):Na takie zachody to się rezerwuje miejsca w knajpce gdzieś wysoko w górach np. w Panoramic View k. Kalamitsi albo jeszcze wyżej w Exanthii a Wy mieliście to za free nie wyściubiając nosa poza taras :hearts:


O tak, widoki mieliśmy super i za darmochę, szczególnie wieczorami :lol:

Kolejna uczta dla oka to Porto K. :hearts: jakby ktoś krochmal rozmieszał albo nalał mleka do atramentu :hearts:


Znalazłaś niezłe porównanie, mleko dolane do atramentu :oczko_usmiech: , tak to właśnie wygląda, brakowało mi jednak przejrzystości :wink:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 18.01.2018 23:54

Buber napisał(a)::D :D
Ale szczerze powiedziawszy wolę taką Rachi czy T'Aloni na Lefkadzie ...albo Vrisi na Krecie.
Trzeba się poświęcić, specjalnie pojechać, doskonała kuchnia + nastrój, widoki - jest poczucie przeżycia czegoś wyjątkowego.


No masz, a ja tam nie trafiłam :| , a szkoda bo jakoś nie mogę nic dobrego na temat jedzenia na wyspie powiedzieć :| , może z małymi wyjątkami :)
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 19.01.2018 00:19

Plaża Porto Katsiki znajduje się w południowo- zachodniej części wyspy Lefkada. Od Athani jakieś 9 km. Jest niesamowita i wyjątkowa, zawdzięcza to głównie otaczającym ją wapiennym klifom.
Na parkingu znajdują się kioski z przekąskami i oczywiście w cenie nieziemskie widoki :lol:
Z parkingu na plażę schodzimy dosyć stromymi schodami. Czasami z klifu spadają skały, więc lepiej nie kłaść się bezpośrednio w ich pobliżu, my wybieramy leżaki. Do godziny 11 plażę osłaniają przed słońcem klify a słońce oświetla ją w całości dopiero popołudniu.

Mamy więc boskie lazury

23.jpg


21.jpg


8O 8O 8O , cóż to za stonka..........na szczęście wycieczkowce szybko się zwijają :)
22.jpg




24.jpg


25.jpg


26.jpg


27.jpg


28.jpg


29.jpg


30.jpg


31.jpg


32.jpg


33.jpg


34.jpg


35.jpg
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 19.01.2018 01:12

Idę sobie spacerkiem w cieniu klifów i robi się coraz bardziej niewiarygodnie pięknie, rajsko, niebiańsko itd itp 8)

36.jpg


37.jpg


38.jpg


39.jpg


40.jpg


41.jpg


42.jpg


43.jpg


44.jpg


45.jpg


46.jpg


47.jpg


48.jpg
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.01.2018 01:18

Nic nie powiem bo mowę odejmuje :hearts: może tylko, że takich fal nie miałam na Porto ale miałam na innej plaży :hearts: Te kolory wydają się być nierealne ale takie są w rzeczywistości.
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 19.01.2018 01:30

gusia-s napisał(a):Nic nie powiem bo mowę odejmuje :hearts: może tylko, że takich fal nie miałam na Porto ale miałam na innej plaży :hearts: Te kolory wydają się być nierealne ale takie są w rzeczywistości.


Jak oglądałam zdjęcia innych forumowiczów, to nie mogłam uwierzyć 8O , a jednak :coool: , gdzieś czytałam że fale czasami są niebezpieczne :oczko_usmiech:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.01.2018 09:49

Kolory wyglądają na nieziemskie.... Czy w lewej części plaży stale jest taki cień???
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 19.01.2018 10:46

piekara114 napisał(a):Czy w lewej części plaży stale jest taki cień???


Słońce pomału zagląda na tę plażę 8), od godziny 11 coraz więcej plaży ma słoneczko, a po południu już nie ma się gdzie ukryć :oczko_usmiech: :hearts:

Kolory wyglądają na nieziemskie....


Tak właśnie wyglądają 8O , jakby ktoś farbki jakiejś zapuścił :wink: , ale coś za coś - brak przejrzystości :| :lol:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 19.01.2018 17:56

Zapraszam na cd tych niesamowitych kolorów :lol:

49.jpg


50.jpg


51.jpg


52.jpg


53.jpg


54.jpg


55.jpg


56.jpg


57.jpg


58.jpg


59.jpg


60.jpg


61.jpg


62.jpg


63.jpg


64.jpg
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 19.01.2018 20:08

Porto Katsiki piękne miejsce, można by cały urlop tam przeleżeć.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athan

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.01.2018 20:54

renatalato napisał(a):
piekara114 napisał(a):Czy w lewej części plaży stale jest taki cień???

Słońce pomału zagląda na tę plażę 8), od godziny 11 coraz więcej plaży ma słoneczko, a po południu już nie ma się gdzie ukryć :oczko_usmiech: :hearts: ...

Może pomogę swoimi zdjęciami gdzie jest widok na całą plażę ;) 19.09. godziny między 11.30 a 12
DSCN4836.JPG
DSCN4844.JPG

Jak widać nie było parasoli widocznych na fotkach Reni i było już znacznie mniej ludzi niż w pełnym sezonie mimo, że przybiły 2 potężne statki :D, na pokładzie których było łącznie z 600 osób :D w tym ja :mrgreen:
Na filmiku widać jak radośnie żegnają nas Ci co tam zostali :oczko_usmiech:


renatalato napisał(a):...
55.jpg
...
Przybliżyłam sobie tę fotkę i widzę, że mostek prowadzący na klif na tym cypelku uszkodzony po trzęsieniu ziemi nadal nie naprawiony więc dojścia nie ma w miejsce, z którego robiłam fotkę plaży :(
post-7016-0-79953300-1453667100.jpg


Zapuszczałaś się tam może?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Przez Wiedeń, Nessebar, Stambuł, Meteory, Ateny do Athani.. - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone