Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przez Bielsko czy jego obwodnicą

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 12.01.2013 23:44

ruwado napisał(a):Dzisiaj aktualizowałem mapy navi w mojej Nokii i zauważyłem, że doszedł spory kawałem S69. czy ktoś wie, jak jest naprawdę - to moja trasa do Zwardonia. Czy powstało cos więcej niż dotychczasowe kawałki: obwodnica BB, browar Zywiec i Wiadukt do granicy?

Ja wiem jak jest naprawdę :) .
Nie wiem od jakich stanów wyjściowych aktualizowałeś swoje mapy. Przypuszczam, że nie najnowszych.
Obwodnica Bielska istnieje. Żywca (od biedy) też jeśli na południe jedziesz (nie jedź po południu w dni robocze). Tunel w Zwardoniu też czynny.
Przeszkód nie ma.
Ostatnio edytowano 12.01.2013 23:47 przez romuald22, łącznie edytowano 1 raz
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 12.01.2013 23:47

Czyli poza tym co w zeszłym roku bylo (obwodnica BB, kawałek koło Żywca i od wiaduktu do granicy) ni się nie zmieniło :?
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 12.01.2013 23:49

ruwado napisał(a):Czyli poza tym co w zeszłym roku bylo (obwodnica BB, kawałek koło Żywca i od wiaduktu do granicy) ni się nie zmieniło :?

Nic
sicret
Croentuzjasta
Posty: 212
Dołączył(a): 21.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sicret » 13.01.2013 10:04

Tak, rzeczywiście niektórzy dostawcy map wrzucili ekspresówkę BB-Żywiec. Bo miała już być.
Miała, ale jej NIE MA - jest tylko obwodnica BB, potem STARA droga do Żywca, od Żywca poza Milówkę w większości ekspresówka do granicy.
A sama droga BB-Żywiec nie wiadomo kiedy będzie otwarta - może w tym roku, ale raczej nie latem.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 13.01.2013 14:55

sicret napisał(a):...
A sama droga BB-Żywiec nie wiadomo kiedy będzie otwarta - może w tym roku, ale raczej nie latem.

Po problemach z upadłymi podwykonawcami nowy podpisał umowę na ukończenie drogi ekspresowej BB-Żywiec do końca marca 2013. Możliwości zrealizowania tego planu - nie widzę.
Jak napisał sicret droga zostanie ukończona w tym roku ale jest małe prawdopodobieństwo by stało się to przed wakacyjnym sezonem.
Jeśli któryś cromaniak zamierza przemierzać tą trasą do Zwardonia i dalej na południe to ponownie napiszę - odcinek BB-Żywiec szybko i bezstresowo pokonacie tylko w godzinach nocnych.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5791
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 15.01.2013 11:37

ruwado napisał(a):I jeszcze jedno - podobno ostatnia aktualizacja map Nokii pozbawiła darmowego korzystania offline - bez online nie chodzi. Wie ktoś coś na ten temat?


Słyszałem ale nie sprawdziłem. Nie ryzykowałem aktualizacji, ale problem podobno już jest naprawiony - link
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 06.02.2013 23:24

Potwierdzam - naprawiony. Sprawdziłem mapę w Nokii na offline - zero opłat
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Przez Bielsko czy jego obwodnicą - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone