Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Krk

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15647
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.11.2017 19:39

My nie kajakujemy i nie pływamy jachtami po morzu, ale też mamy przesyt, tzn. ja mam.... a po tym jak wróciliśmy z Hvaru na ląd to tłok mnie przytłoczył....jak nigdy....
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.11.2017 19:47

Ja już chciałam w zeszłym roku nie jechać do Cro... zaplanowaliśmy Rumunię i Bułgarię... miałam być twarda i nieugięta, bo przecież już dość miałam tego kraju... :? A potem mi się tak zrobiło żal, że musiałam chociaż na tydzień wyskoczyć gdzieś blisko do Chorwacji, no i padło na Krk. :lool: BTW, to bułgarskie wybrzeże to tak na jeden raz raczej... na siłę góra dwa razy... :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.11.2017 19:55

Dziewczyny, powiem Wam, że w tym roku czuję bardzo podobnie... 8O :mrgreen:

Na Visie niby wszystko było nowe, bo byliśmy tam pierwszy raz, a jednak takie samo, bo to ta sama Chorwacja... 12 wakacyjnych wyjazdów do Cro i wygląda na to, że potrzebuję odmiany, tego "efektu WOW". Coś takiego miałam w tym roku w Sarajewie, w którym wszystko było nowe, inne, a chciałabym to przeżywać przez całe wakacje.

Dlatego w przyszłym roku... prawdopodobnie Grecja :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15647
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.11.2017 19:59

maslinka napisał(a):Dlatego w przyszłym roku... prawdopodobnie Grecja :mrgreen:
8O 8O Z kajakiem w tle??? To już nie mogę się doczekać.... A zdradź o jakim regionie myślisz....
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 10.11.2017 20:00

maslinka napisał(a):Dziewczyny, powiem Wam, że w tym roku czuję bardzo podobnie... 8O :mrgreen:

Na Visie niby wszystko było nowe, bo byliśmy tam pierwszy raz, a jednak takie samo, bo to ta sama Chorwacja... 12 wakacyjnych wyjazdów do Cro i wygląda na to, że potrzebuję odmiany, tego "efektu WOW". Coś takiego miałam w tym roku w Sarajewie, w którym wszystko było nowe, inne, a chciałabym to przeżywać przez całe wakacje.

Dlatego w przyszłym roku... prawdopodobnie Grecja :mrgreen:



WOW!! :oczko_usmiech:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.11.2017 20:02

Tłok się robi niemiłosierny choć wciąż udaje nam się znajdować spokojny azyl i tak było w tym roku na Brac z małymi wyjątkami miejsc obleganych.
Do tego dochodzą rosnące ceny noclegów, parkingów, atrakcji.
Widzieliście nowy cennik Plitvic na 2018?
Dorośli: 250kn (było 180kn), dzieci 7-18 lat: 110kn (było 80kn), studenci 160kn (było 110kn) 8O

Mikromir napisał(a):Ja już chciałam w zeszłym roku nie jechać do Cro... zaplanowaliśmy Rumunię i Bułgarię... miałam być twarda i nieugięta, bo przecież już dość miałam tego kraju... :? A potem mi się tak zrobiło żal, że musiałam chociaż na tydzień wyskoczyć gdzieś blisko do Chorwacji, no i padło na Krk. :lool: BTW, to bułgarskie wybrzeże to tak na jeden raz raczej... na siłę góra dwa razy... :wink:

To ja już te 2x w tym kraju mam wyrobione :mrgreen:
No i też boję się właśnie takiej kapitulacji... w sumie to się nie pożegnałam jakoś specjalnie z Cro podczas ostatniej wizyty :mrgreen: :mrgreen:

Matkoooo... maslinka i nawet Ty 8O
Epidemia 8O

Dobrze, że mamy tu też dział Jak nie Chorwacja to ... ???
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.11.2017 20:05

piekara114 napisał(a):
maslinka napisał(a):Dlatego w przyszłym roku... prawdopodobnie Grecja :mrgreen:
8O 8O Z kajakiem w tle??? To już nie mogę się doczekać.... A zdradź o jakim regionie myślisz....

Na pewno z kajakiem :D

Co do regionu, jeszcze nie mam pojęcia. Muszę poczytać relacje... Może coś polecicie? :)

Wskazane plaże kamieniste/otoczakowe/żwirowe (nie piaszczyste) i duży potencjał kajakowy :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15647
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.11.2017 20:10

Kajak to i samochód własny, a nie samolot.... Wszyscy, że najpiękniej jest na Peloponezie, ale to z południa PL 2 pełne dni jazdy, bez większych postojów.... Wszystko zależy na jak długo jedziesz... dla mnie samochodem 2 dni to max... więcej sobie nie wyobrażam, zwłaszcza że płynięcie promami strasznieee nas nuuudzi.....

Jeśli chodzi o Grecję to ja na razie raczkuję: był półwysep Halkidki i Kreta.... a myślę o Epirze... tam trochę wysepek jest, więc może na to popatrz, ale z zatoczkami to chyba krucho.... warto zajrzeć na greckie forum....
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.11.2017 20:13

maslinka napisał(a):
piekara114 napisał(a):
maslinka napisał(a):Dlatego w przyszłym roku... prawdopodobnie Grecja :mrgreen:
8O 8O Z kajakiem w tle??? To już nie mogę się doczekać.... A zdradź o jakim regionie myślisz....

Na pewno z kajakiem :D

Co do regionu, jeszcze nie mam pojęcia. Muszę poczytać relacje... Może coś polecicie? :)

Wskazane plaże kamieniste/otoczakowe/żwirowe (nie piaszczyste) i duży potencjał kajakowy :D
To mnie w sumie podobnie plus możliwość dojazdu z budą :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.11.2017 20:16

piekara114 napisał(a):Jeśli chodzi o Grecję to ja na razie raczkuję: był półwysep Halkidki i Kreta.... a myślę o Epirze... tam trochę wysepek jest, więc może na to popatrz, ale z zatoczkami to chyba krucho.... warto zajrzeć na greckie forum....

Wstępnie myślałam o Lefkadzie, ale tam chyba głównie piaszczyste plaże...
Lubię wyspy :D Z tym, że w Grecji chyba nie do końca jest tak jak w Chorwacji, że na wyspach jest mniej turystów.

Dla mnie 2 dni w drodze to też max. Dojazd koniecznie z noclegiem (lub dwoma) np. w Belgradzie :)

gusia-s napisał(a):Matkoooo... maslinka i nawet Ty 8O
Epidemia 8O

Zaraziłam się tym wirusem :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15647
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.11.2017 20:17

gusia-s napisał(a):To mnie w sumie podobnie plus możliwość dojazdu z budą :)
Dzikie parkowanie nawet z budą nie jest w Gr problemem....
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15647
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.11.2017 20:18

Robimy tu bałagan...pogadajmy gdzie indziej, czy w wątku o Grecji czy na greckim forum.... no i więciej osób wtedy coś podpowie.... Lefkada to chyba piasek tylko i dość mocny wiatr....
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 10.11.2017 20:30

maslinka napisał(a):
piekara114 napisał(a):
gusia-s napisał(a):Matkoooo... maslinka i nawet Ty 8O
Epidemia 8O

Zaraziłam się tym wirusem :mrgreen:

Ale się porobiło 8O 8O 8O 8O :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.11.2017 20:40

maslinka napisał(a):...
Wstępnie myślałam o Lefkadzie, ale tam chyba głównie piaszczyste plaże...

Ależ skąd... jest sporo z maleńkich otoczaków jak perełki, kilka opisałam w relacji Karawaningowa zdrada ... :)

piekara114 napisał(a):
gusia-s napisał(a):To mnie w sumie podobnie plus możliwość dojazdu z budą :)
Dzikie parkowanie nawet z budą nie jest w Gr problemem....
To wiem, chodzi tylko aby dojazd był w miarę ok :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.11.2017 20:53

mysza73 napisał(a):Ale się porobiło 8O 8O 8O 8O :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Ty to się nawet nie odzywaj, boś tego wirusa przywlokła... no, m.in. Ty, bo jeszcze inni tacy się trochę przyczynili... :roll: I widzisz teraz co się dzieje? Chorwacja pusta zostanie. I ostatni gasi światło... I kto im będzie za te bileciki do Plitvickich płacił?... :mrgreen: :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Krk - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone