Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Krk

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 26.02.2017 14:14

Nie dziwię się, że tylu turystów jedzie na Krk. Plaże są obłędne. A już ta ostatnia, którą pokazałaś - cudo! :hearts:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.02.2017 14:18

Po poprzednim odcinku myślałam, że już nie może być piękniej... A jednak może :mrgreen:

Golden Beach - the best :!: 8)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 26.02.2017 14:33

Mikromir napisał(a):Taxi z Punatu na Golden Beach to brzmi... interesująco dla kogoś bez kajaka. :mrgreen: :wink:
Muszę zbadać temat - chyba, że coś więcej o tej możliwości wiesz?... 8)
Niestety nic więcej :( Był to dość duży ponton a w nim z 12-14 osób. Przypłynęli od strony Punatu. Z Punat pływają też różne statki wycieczkowe ale z tego co wiem do brzegu Złotej plaży nie przybijają jedynie przepływają wzdłuż. Napiszę o nich przy okazji odcinka z Punatu :)
Jeśli nie taxi z Punatu to myślę, że nie będzie problemu w Starej Basce dogadać się z lokalsem aby podrzucił Was do Złotej i odebrał za ileś tam zwierzaków ;) Życzę powodzenia bo naprawdę warto się na niej znaleźć :)

CROnikiCROpka napisał(a):Nie dziwię się, że tylu turystów jedzie na Krk. Plaże są obłędne. A już ta ostatnia, którą pokazałaś - cudo! :hearts:

maslinka napisał(a):Po poprzednim odcinku myślałam, że już nie może być piękniej... A jednak może :mrgreen:

Golden Beach - the best :!: 8)

Wiedziałam, że zrobię Wam dobrze taką plażyczką :oczko_usmiech:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.02.2017 14:37

gusia-s napisał(a): Był to dość duży ponton a w nim z 12-14 osób. Przypłynęli od strony Punatu.

Dzięki. :-) Właśnie coś już znalazłam na fejsie i drążę...
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 26.02.2017 14:44

gusia-s napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Nie dziwię się, że tylu turystów jedzie na Krk. Plaże są obłędne. A już ta ostatnia, którą pokazałaś - cudo! :hearts:

maslinka napisał(a):Po poprzednim odcinku myślałam, że już nie może być piękniej... A jednak może :mrgreen:

Golden Beach - the best :!: 8)

Wiedziałam, że zrobię Wam dobrze taką plażyczką :oczko_usmiech:


Tak mi dobrze, tak mi rób :lol:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 26.02.2017 14:48

Mikromir napisał(a):
gusia-s napisał(a): Był to dość duży ponton a w nim z 12-14 osób. Przypłynęli od strony Punatu.

Dzięki. :-) Właśnie coś już znalazłam na fejsie i drążę...
Weź to pod uwagę jako plan B gdybyście nie znaleźli transportu ze SB. Odpada wtedy konieczność jazdy autem do Punatu, ale gdyby jednak trzeba było z Punat to mam tam namiar na parking za free, o którym jeszcze napiszę :)

CROnikiCROpka napisał(a):...Tak mi dobrze, tak mi rób :lol:
Jeszcze parę uniesień przed nami ;)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.02.2017 15:13

gusia-s napisał(a): gdyby jednak trzeba było z Punat to mam tam namiar na parking za free, o którym jeszcze napiszę :)

A Ty prorok czy co?... 8O Właśnie miałam pytać o parking w Punacie za free. :mrgreen: :smo:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 26.02.2017 15:39

Mikromir napisał(a):
gusia-s napisał(a): gdyby jednak trzeba było z Punat to mam tam namiar na parking za free, o którym jeszcze napiszę :)

A Ty prorok czy co?... 8O Właśnie miałam pytać o parking w Punacie za free. :mrgreen: :smo:
Wszystkich Nas interesuje to samo, kuny czy euro, z objazdem czy bez, darmowe parkowanie :mrgreen:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 26.02.2017 15:50

gusia-s napisał(a): Ojojjj! 20 lat? podziwiam za przywiązanie :) Stacjonujesz zawsze w jednej miejscowości czy w różnych?

Szybko ten czas leci :P
Z tym przywiązaniem to nie tak do końca, czasami zahaczam o północną Italię, ale jak tylko jestem w tym rejonie to TAK, jestem przywiązany do uroków KRK i mocno zaprzyjaźniony z właścicielką lokum. Mogą być tłumy na wyspie a dla mnie miejsce zawsze jest. :D
Być może to przywiązanie wynikło ...... ze strachu (strach należy pokonać). Teraz droga na KRK-u jest wspaniała ale kiedyś ..... do Starej Baśki prowadziła zwykła droga szutrowa bez barierek. Okolice Bakar to horror, rolę barierek spełniały cementowe "babki z piasku" co któraś już zniszczona a w dole ..... :twisted: . Przepaść wciągała człowieka, można było "fiknąć". :evil: Na dodatek mój dojazd do wyspy, czyli przez góry drogą dla "kóz". ..... ( do tej pory, jak wspomnę - mam ciarki)

Ja na pewno KRK znam ale bez przesady. Np. nigdy nie byłem w tych zatoczkach co pokazujesz. Widziałem ich od strony wody z pokładu "łajby" ale nogami na nich nie byłem.

Pozdrawiam
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 26.02.2017 17:18

Łooooo kochana, czyżbyś znalazła najpiękniejsza plażę Cro? Nazwa adekwatna.

Trochę jakby Lefka :D
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 26.02.2017 19:04

Na Golden Beach trafiliśmy w 2010 roku płynąc fish piknikiem z Krku. Długo nie mogłam potem znaleźć tej plaży na mapie. Rzeczywiście, jedna z najładniejszych plaż. W tym roku być może porównam ją z Pasjaca.
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 26.02.2017 19:06

Mikromir napisał(a):Taxi z Punatu na Golden Beach to brzmi... interesująco dla kogoś bez kajaka. :mrgreen: :wink:
Muszę zbadać temat - chyba, że coś więcej o tej możliwości wiesz?... 8)


No właśnie..ja też w tym temacie :lol:

Przekleństwa cisną mi się na usta...bo superlatywne przymiotniki wydają się banalne (Boże, ja to mówię o pogardzanym dotąd Krk :!: :?: 8O )
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 26.02.2017 23:41

woka napisał(a):... Szybko ten czas leci :P ...
Za szybko :!: szczególnie na wakacjach :(

tyniolek napisał(a):Łooooo kochana, czyżbyś znalazła najpiękniejsza plażę Cro? Nazwa adekwatna.
Trochę jakby Lefka :D
To nierealne wybrać tę Naj z całej Cro ale na Krku Złota jest Złota czyli najwyższe pudło :)

Magda O. napisał(a):Na Golden Beach trafiliśmy w 2010 roku płynąc fish piknikiem z Krku. Długo nie mogłam potem znaleźć tej plaży na mapie. Rzeczywiście, jedna z najładniejszych plaż. W tym roku być może porównam ją z Pasjaca.
Pasjaca jest jedną z moich Naj! ja chyba kocham takie kamieniołomy po prostu :mrgreen:

Katerina napisał(a): ... Przekleństwa cisną mi się na usta...bo superlatywne przymiotniki wydają się banalne (Boże, ja to mówię o pogardzanym dotąd Krk :!: :?: 8O )
To się porobiło :mrgreen:
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 27.02.2017 08:24

-

A'propos:
tyniolek napisał(a):
Trochę jakby Lefka :D



Chciałoby Ci się autorko porównać w kilku zdaniach Krk z Lefkadą?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 27.02.2017 11:37

Darkos napisał(a):-
A'propos:
tyniolek napisał(a):Trochę jakby Lefka :D

Chciałoby Ci się autorko porównać w kilku zdaniach Krk z Lefkadą?
Widokowo obie piękne, do obu dojazd mostem, obie górzyste :) Inny kolor morza i rodzaj plaż. Nie... no to tak trzeba by było porównywać w równorzędnych aspektach ... :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Krk - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone