Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przewodnik MAKARSKA

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4592
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 06.07.2015 20:07

androkrates napisał(a):Witam. Będę wdzięczny za taki przewodnik. Za tydzień wyjeżdżamy do Tucepi. Pozdrawiam. Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

arek93 napisał(a):Byłbym wdzięczny za przewodnik : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

schoko napisał(a):Również prosiłabym bardzo o przewodnik. z góry dziękuję:)) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

jenifer84 napisał(a):Jeżeli można to ja też ładnie proszę o przewodnik :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

jacencjusz napisał(a):Ja również bardzo poproszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

jarku007 napisał(a):I ja dołączę się do prośby :D
Może jeszcze czegoś nie wiem ? :oops:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam

janek14 napisał(a):Właśnie też wybieram się do tego cudownego miasta i bardzo byłbym wdzięczny za podesłanie przewodnika na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dominik_LCA napisał(a):Witam wszystkich. Pierwszy raz wybieram się w tamte rejony, także również poproszę o przewodnik.
E-mail - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Wysłany :)
coobah
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 420
Dołączył(a): 03.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) coobah » 06.07.2015 23:26

ja także poproszę, mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tomm69
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomm69 » 07.07.2015 10:59

Witam:). Pierwszy raz wybieram się w tamte rejony, także również grzecznie poproszę o przewodnik. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Damiamo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damiamo » 07.07.2015 11:01

Witam serdecznie. ja też bardzo proszę o przewodnik. a jak się da to w trybie pilnym, za dwa dni jedziemy do Makarskiej. moj adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
MeggiW
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 18.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MeggiW » 07.07.2015 16:01

Witam. Ja również przyłączę się do prośby poprzedników. Mój namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:
seba216
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) seba216 » 07.07.2015 16:49

Witam,

Jeżeli to nie problem to również poproszę o podesłanie przewodnika na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry bardzo dziękuję
Onlyhope
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 12.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Onlyhope » 07.07.2015 18:17

pisałam priv ale chyba nie doszedł proszę o przewodnik na e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, będę wdzięczna:)
domini
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) domini » 07.07.2015 18:33

To ja też poproszę ten przewodnik - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
I z góry dziękuję :D
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4592
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 07.07.2015 21:03

coobah napisał(a):ja także poproszę, mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

tomm69 napisał(a):Witam:). Pierwszy raz wybieram się w tamte rejony, także również grzecznie poproszę o przewodnik. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Damiamo napisał(a):Witam serdecznie. ja też bardzo proszę o przewodnik. a jak się da to w trybie pilnym, za dwa dni jedziemy do Makarskiej. moj adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

MeggiW napisał(a):Witam. Ja również przyłączę się do prośby poprzedników. Mój namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:

seba216 napisał(a):Witam,
Jeżeli to nie problem to również poproszę o podesłanie przewodnika na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry bardzo dziękuję

Onlyhope napisał(a):pisałam priv ale chyba nie doszedł proszę o przewodnik na e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, będę wdzięczna:)

domini napisał(a):To ja też poproszę ten przewodnik - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
I z góry dziękuję :D

Wysłany :)
sivakus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sivakus » 07.07.2015 21:34

Witam. Jeśli to nie sprawi problemu również prosiłbym o przesłanie przewodnika na adres email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl , z góry dziękuję i pozdrawiam
coobah
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 420
Dołączył(a): 03.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) coobah » 07.07.2015 21:51

sivakus napisał(a):Witam. Jeśli to nie sprawi problemu również prosiłbym o przesłanie przewodnika na adres email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl , z góry dziękuję i pozdrawiam


puszczam od siebie
maczos1988
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 08.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) maczos1988 » 08.07.2015 10:31

Witam, ja też mogę prosić przewodnik? Dziękuję i pozdrawiam.
morethan
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) morethan » 08.07.2015 11:45

Witam

Ja również poproszę o przewodnik adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dzięki
Martyna2009
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martyna2009 » 08.07.2015 12:03

Ja również poproszę o przewodnik adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Z góry dziękuję
coobah
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 420
Dołączył(a): 03.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) coobah » 08.07.2015 14:49

morethan napisał(a):Witam

Ja również poproszę o przewodnik adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dzięki


Martyna2009 napisał(a):Ja również poproszę o przewodnik adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Z góry dziękuję




poszło ode mnie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Przewodnik MAKARSKA - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone