Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przejazd przez BiH - w praktyce.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kamiloo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.12.2015
Przejazd z Bośni do Chorwacji bez kontroli granicznej?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamiloo » 16.12.2015 23:27

Witam, planuje trasę na przyszłe wakacje, celem będzie czarnogóra przez bośnię i chorwację. Zainteresowało mnie jedno "przejście" między bośnią a chorwacją. Przejście napisałem wcześniej w cudzysłowie bo miejsce to znalazłem na mapach google i po prostu nie wiem co tam jest, czy jest możliwość przekroczenia granicy w tym właśnie miejscu? Miejsce zaznaczyłem na mapie czerwonym kółkiem, wrzuciłbym link do mapy ale jestem świeżym użytkownikiem i nie mam jeszcze takiej możliwości.
Załączniki:
chorwacja.png
Użytkownik usunięty
Nie ma tak dobrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.12.2015 23:59

Jest tam przejście graniczne Bili :!:

https://en.wikipedia.org/wiki/D219_road_(Croatia)
Dr Seselj
Croentuzjasta
Posty: 222
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dr Seselj » 23.12.2015 14:35

Przejście graniczne Vaganj/Bili Brig na tej drodze jest przeznaczone tylko dla ruchu przygranicznego. Granice moga tam przekraczać wyłącznie obywatele HR i BiH posiadający stosowne przepustki. Istnieją plany budowy w przyszłości stałego miedzynarodowego przejscia granicznego, ale do przyszłych wakacji raczej nie powstanie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.12.2015 12:20

Jadę do Chorwacji na EKUZ i zastanawiam się czy na 2 przejazdy 10 minutowe
przez Neum to ma wogóle zdrowotne sens?



na samo neum to pewnie sensu nie ma ale na przejazdy 10 minutowe to bym nie liczył.Dwukrotnie przejeżdżałem pod koniec sierpnia to terytorium i raz to pooglądałem sobie całe neum.Jak wjechaliśmy na granicę od strony dubrownika to korek był na całej długości od przejścia do przejścia.Jechaliśmy z 1,5 godziny.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Przejazd przez BiH - w praktyce. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone