Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przejazd Istria - Wenecja

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gregor72
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.05.2009
Przejazd Istria - Wenecja

Nieprzeczytany postnapisał(a) gregor72 » 15.05.2009 16:25

Witam,
Od kilku godzin przeszukuję forum ale informacji którą potrzebuję nie znalazlem. Może ktoś pomoże. Będę za kilka tygodni na Istrii i planuję wypad do Wenecji. Martwi mnie ten przejazd przez Slowenię. Czy może ktoś doradzić w miarę dokladną trasę przejazdu przez Slowenię - oczywiście chodzi mi o przejazd bez winietki. Wolalbym przeznaczyć te 35EUR na coś przyjemniejszego niż na te kilka kilometrów przejazdu w Slowenii.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.05.2009 17:30

SDI
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SDI » 15.05.2009 18:37

....na placu św.Marka za 35eu masz półtorej kawy,Ja piłem z termosu hi ,hi ale ogólnie jest b.drogo pozdrawiam
Pepe12345
zbanowany
Posty: 328
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pepe12345 » 15.05.2009 19:48

SDI napisał(a):....na placu św.Marka za 35eu masz półtorej kawy,Ja piłem z termosu hi ,hi ale ogólnie jest b.drogo pozdrawiam


http://www.ostatniaszuflada.pl/warto/w- ... oicie.html


TO NIE jest to coś osobistego do Ciebie, ale warto wiedzieć... ;)
SDI
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SDI » 15.05.2009 21:01

.........na tym forum jest dużo osób które o byle co się obrażają bo biorą wswzystko do siebie,na serio..ja do nich nie należę -jestem gruboskórny także spoko...pozdrawiam
gregor72
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gregor72 » 16.05.2009 15:04

Chodzi mi o ten odcinek od miejscowosci Koper do granicy z Wlochami - tam jest autostrada A1, bez sensu jest dla mnie placić za ten odcinek. Może ktoś jechal jakimiś drogami omijając ten kawalek autostrady?
adamola
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamola » 16.05.2009 20:45

forum/viewtopic.php?t=20383

.... zobacz tu,pozdrawiam
gregor72
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gregor72 » 16.05.2009 21:00

adamola napisał(a):https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=20383

.... zobacz tu,pozdrawiam

Dzięki wielkie, jakieś male uliczki ale chyba się da, wolę stracić pól godziny niż 35 Eurosów tym bardziej że jedziemy na dwa samochody.
tur69
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tur69 » 16.05.2009 21:01

Witaj gregor72! Mnie też interesuje temat przejazdu z Istrii do Wenecji, a potem do Florencji, bez wyrzucania euro na kawałek słoweńskiej autostrady. Na podstawie via michelin wykalkulaowałem, że najlepiej dojechać do chorwackiego Buzet, a następnie po przekroczeniu granicy ze Słowenią jechać drogą 208, która po minięciu linii autostrady powinna zmienić się w 627, a ta biegnie już prosto do Włoch w okolice Triestu. Tam bez problemu powinienem załapać się na autostradę do Wenecji. Mam zamiar sprawdzić to rozwiązanie w lipcu. Ja będę jechał z Vrsaru, ale rozwiązanie powinno być uniwersalne. Nic lepszego nie udało mi się ustalić. Będę wdzięczny jeśli ktoś poda lepszy wariant. Swoją drogą pozytywnie(!) zaskoczony jestem tym, że "Opiekun Działu" jeszcze nie zablokował wątku.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone