Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przejazd bez noclegu-jak sobie radzić

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adis
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 12.04.2016
Re: Przejazd bez odpoczynku-jak sobie radzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adis » 17.08.2016 08:33

majchrzy napisał(a):Moja recepta to 2 kierowców w samochodzie innej nie znam (moim zdaniem nie istnieje).

Bo rozbija się o to, że każdy organizm jest inny i nie ma jednej uniwersalnej recepty... :)
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1956
Dołączył(a): 21.01.2012
Re: Przejazd bez odpoczynku-jak sobie radzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 17.08.2016 22:34

czas chyba zamknąć ten temat...:p
ach...gdyby mieć takie "uprawnienia"...:p
19Gumis20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 08.05.2012
Re: Przejazd bez odpoczynku-jak sobie radzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 18.08.2016 14:10

Ja polecę audiobooka ale takiego kogoś będzie interesowało, dzisiaj testowałem na 85 na Węgrzech Deana Koontza i leciał do samego Pakostane, wciaglo mnie :-) Ale zależy kto chciał lubi ;-) Pozdrav
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Przejazd bez odpoczynku-jak sobie radzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 18.08.2016 14:26

Sol-Wagon napisał(a):czas chyba zamknąć ten temat...:p
ach...gdyby mieć takie "uprawnienia"...:p


Zgłoś się, zobaczysz jakie to fajne :)

A co do tematu - to po raz kolejny przypomnę - jak ktoś ma problem z przejazdem bez odpoczynku to choćby nie wiem co, nie ma na to recepty, bo może dojechać za szybko, ale niekoniecznie na czy z wczasów.
Proste.
maliksa
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.07.2016
Re: Przejazd bez odpoczynku-jak sobie radzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) maliksa » 18.08.2016 14:44

19Gumis20 napisał(a):Ja polecę audiobooka ale takiego kogoś będzie interesowało, dzisiaj testowałem na 85 na Węgrzech Deana Koontza i leciał do samego Pakostane, wciaglo mnie :-) Ale zależy kto chciał lubi ;-) Pozdrav


:) u nas leciały "Nowe Przygody Mikołajka", czytał Stuhr - faktycznie strasznie wciąga, ale krótkie
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1956
Dołączył(a): 21.01.2012
Re: Przejazd bez odpoczynku-jak sobie radzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 18.08.2016 20:29

"człowiek" nudził się, założył temat z zamysłem kilku stron wymiany zdań, a tu mamy 36 stron...nie wiem czego...:p
jacekjacek1992
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.08.2016
Re: Przejazd bez odpoczynku-jak sobie radzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacekjacek1992 » 20.08.2016 12:26

Nie pić kawy bo za duży zjazd jest po niej. Zamiast tego tabletki z guaraną jak czujemy, że zaczynamy tracić koncentrację. Zrobiłem tak swoje pierwsze 17h w samochodzie z przerwami max 30min
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010
Re: Przejazd bez odpoczynku-jak sobie radzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 21.08.2016 21:19

Bea.ta napisał(a):...A co do tematu - to po raz kolejny przypomnę - jak ktoś ma problem z przejazdem bez odpoczynku to choćby nie wiem co, nie ma na to recepty, bo może dojechać za szybko, ale niekoniecznie na czy z wczasów.
Proste.

amen :)
karoka65
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 14.05.2016
Re: Przejazd bez odpoczynku-jak sobie radzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoka65 » 30.08.2016 23:37

majchrzy napisał(a):Moja recepta to 2 kierowców w samochodzie innej nie znam (moim zdaniem nie istnieje).

Dwóch kierowców ale w dwóch samochodach :)
Zrobiliśmy z moim "młodym" ( 19 lat ) Podacę na raz nocą, oczywiście zahaczyliśmy o pół dnia, żadnego spania po drodze, jakieś siku i fajeczka :)
"Młody" ( syn ) nigdy nie robił takiej trasy jeszcze nocą ale dał radę bez problemu, drugi ( starszy ) w razie "W" siedział obok.
Po przyjeździe szybkie rozpakowanie, 2 zimne browarki i do Jadrana moczenie poopy :)
W Mendi jeszcze chyba ze 2 kufelki i wieczorem do wyrka :)
Syn chyba był już trochę zmęczony bo na drugi dzień wstał dopiero po 10-ej.
bigum
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2016
Re: Korki po drodze nad Adriatyk i jak ich uniknąć...

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigum » 29.06.2017 21:17

A ja się boję jechać "na raz" z Łowicza do Pakostane ... :?:
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015
Re: Korki po drodze nad Adriatyk i jak ich uniknąć...

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 29.06.2017 21:27

bigum napisał(a):A ja się boję jechać "na raz" z Łowicza do Pakostane ... :?:

Śmigaj nic się nie bój :D
bigum
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2016
Re: Korki po drodze nad Adriatyk i jak ich uniknąć...

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigum » 29.06.2017 21:29

W sumie to może i bym śmignął ... ale już mam rezerwację na nocleg w Graz ... odpoczniemy i dojedziemy :D
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015
Re: Korki po drodze nad Adriatyk i jak ich uniknąć...

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 29.06.2017 21:33

bigum napisał(a):W sumie to może i bym śmignął ... ale już mam rezerwację na nocleg w Graz ... odpoczniemy i dojedziemy :D

Masz rację ja też zawsze z noclegiem fakt, że mam "trochę" dalej (Kołobrzeg) ale nie marwie się, że gdzieś utknę w korku i zajadę zajechany w nocy do miejsca docelowego. Pozdrawiam szerokiej drogi.
bigum
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2016
Re: Korki po drodze nad Adriatyk i jak ich uniknąć...

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigum » 29.06.2017 21:36

I ja tak właśnie myślę ...
Pozdrawiam i także szerokości :papa:
jacq5
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 11.06.2009
Re: Korki po drodze nad Adriatyk i jak ich uniknąć...

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacq5 » 29.06.2017 21:40

bigum napisał(a):A ja się boję jechać "na raz" z Łowicza do Pakostane ... :?:


Jasne, każdy powinien znać swoje możliwości. Jedziemy z rodziną :!: Ja wcześniej też brałem trasę na dwa razy (a było tego 7 razy). Ostatnio zrobiłem na raz i jechało mi się bardzo dobrze. Wyjechałem wcześnie rano tak aby mnie nocka nie zastała na autostradzie bo ona skutecznie usypia :D . Jechałem do Sumartin'a więc odległość jest podobna.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Przejazd bez noclegu-jak sobie radzić - strona 36
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone