Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prywatne kwatery ........??

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nikolite
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 07.07.2005
Prywatne kwatery ........??

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikolite » 07.07.2005 18:32

Witam na poczatku sierpnia jade pierwszy raz do Chorwacji. Moze sa osoby ktore znaja jakies pewne adresy i telefony aby zarezerwowac sobie kwatere albo apartament. prosze o pomoc :) moj mejl : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 08.07.2005 12:51

z tymi pewnymi to może być kłopot, pewnie już sa zarezerwowane, ale pomijam to, dlaczego nie chcesz spróbować poszukać czegoś na miejscu ? A jeżeli zależy ci na pewnej rezerwacji przez biuro podróży to mogę śmiało polecić zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 08.07.2005 14:28

Wszystko zależy od tego gdzie chcesz jechać, lista sprawdzonych przez cromaniaków apartamentów moze być zbyt długa aby soprawdzić wolne miejsca przed końcem wakacji :D
Ja mogę polecic te apartamenty w któych byłem info na mojej stronie

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uwaga: jeśli chodzi o apartament w Mali Losinji to szczególnie ten na ostatnim piętrze willi - pozostałe mają niższy standart, można odpuścić sobie domek w ogrodzie - chyba, że Tomislav już go wyremontował.

namiary z tego roku w wątkach "Wróciłem Kampor" i "Wróciłem Vrbnik".
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 08.07.2005 14:39

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 10.07.2005 11:51

Toudee ... a gdzie są te wątki ? Nalezy szukać po omacku i a nuz się znajdzie czy jak ?.
BEATA J.G
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 12.06.2005
Prywatne Kwatery

Nieprzeczytany postnapisał(a) BEATA J.G » 10.07.2005 15:22

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link polecam sprawdzone
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 11.07.2005 08:11

Woka:
Toudee ... a gdzie są te wątki ? Nalezy szukać po omacku i a nuz się znajdzie czy jak ?.


Kto szuka ten znajdzie - podobno tak jest :D

A tak poważnie to sorry zapomniało się wstawić
forum/viewtopic.php?t=7804&highlight=
forum/viewtopic.php?t=7801&highlight=

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Prywatne kwatery ........??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone