Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Proszę o podpowiedź :)

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maciek31
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.04.2012
Proszę o podpowiedź :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciek31 » 02.08.2012 07:38

Witam autostopowiczów, turystów, globtroterów.....
Mam gorącą prośbę. Czy moglibyście polecić jakieś miejsce na wypoczynek dla 2 rodzin z dzieciakami w wieku 3 lat. Myśleliśmy o okolicach Trogiru lub Splitu. Chodzi nam o miejsca ze żwirkową plażą, niezbyt zatłoczone. Wyjeżdżamy 15.08 w nocy z noclegiem nad Balatonem. Z góry dziękujemy za wszelką pomoc.
Pozdrowienia!
doctorwho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 21.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) doctorwho » 02.08.2012 09:00

Szperając po forum znajdziesz mnóstwo takich miejscowości, ale jako, że jeden z niewielu mam na tym forum dostep do opcji szukaj ;) z przyjemnością pomogę.
Jadąc od Primostenu w kierunku Splitu 8-semką masz:

Rogoznica-byłem ,fajnie taki mix kurortu i spokojnej wioski z naciskiem na kurort. Kilka atrakcji na miejscu (Marina, "SMOCZE OKO", i piękny zachód słońca obok owego "oka").

Ražanj- Równie spokojna mieścina ze sklepem i kilkoma knajpkami

Sevid - j/w

Vinisce- Byłem 2x ,cisza spokój długa plaża idealny klimat na leniwy wypoczynek, ale zarazem idealne miejsce wypadowe dla lubiących zwiedzać.
POzdrawiam
Ciekawy swiata
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 15.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ciekawy swiata » 02.08.2012 15:07

A ja proponuję Poljica k.Trogiru.
My mieliśmy apartament u państwa Matijas - nie raz opisywane na tym forum -było rzeczywiście super tak jak poprzednicy się rozpisywali w samych superlatywach.
Wioska spokojna ,plaza dla dzieci fajna ( przynajmniej naszym pasowało 7 i 2,5 roku.),sklep i restauracja - pyszna pizza.
Polecam tą miejscowość.
wermar
Croentuzjasta
Posty: 305
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wermar » 02.08.2012 15:22

ja polecam Mimice niewielka miejscowość z ładną i niezbyt zatłoczoną plażą położona pomiedzy Splitem i Makarska jak jedziecie tam dla dzieci w ciemno bierzcie MIMICE
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 02.08.2012 16:12

Ciekawy swiata napisał(a):A ja proponuję Poljica k.Trogiru.
My mieliśmy apartament u państwa Matijas - nie raz opisywane na tym forum -było rzeczywiście super tak jak poprzednicy się rozpisywali w samych superlatywach.
Wioska spokojna ,plaza dla dzieci fajna ( przynajmniej naszym pasowało 7 i 2,5 roku.),sklep i restauracja - pyszna pizza.
Polecam tą miejscowość.


Cieszę się że się podobało ;)
Mi jeszcze zostały 23 dni do Poljicy :)
Ciekawy swiata
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 15.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ciekawy swiata » 02.08.2012 21:00

A tutaj jeszcze specjalne podziękowania dla dids76 , za cała masę informacji na temat samej miejscowości jak i dojazdu.
Wielkie dzięki dids76 - pozdrawiam.
:D :D :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 02.08.2012 21:12

Najlepiej radzi wermar :D
A tak to mniej więcej wygląda ...
Makar.....
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 01.08.2012
Miejsce na wypoczynek

Nieprzeczytany postnapisał(a) Makar..... » 03.08.2012 18:37

Ja dołączam sie do propozycji - Wermar, czyli MIMICE. Jeszcze tydzień temu leżałem tam na plaży, miejscowość mało zatłoczona, urokliwe plaże, w sam raz na wypoczynek z dziećmi.Pełno wolnych apartamentów na miejscu, żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego lokum.Blisko do Makarskiej, więc można podjechać także do bardziej zatłoczonego miejsca :D i spędzić sympatyczny wieczorek przy zachodzie słońca.
tmcopman1976
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tmcopman1976 » 24.08.2012 08:35

Własnie wróciliśmy z wakacji z Chorwacji. Byliśmy w Poljicy. Miejsce bardzo fajne spokojne piękne widoki. Mieszkaliśmy w apartamentach Bermuda. Stanowczo odradzam to miejsce. Starsi gospodarze bardzo niemili nie uprzejmi, dzieci nie mogły się swobodnie bawić, wszystko było zakazywane(dzieci nawet nie mogły rysować pisakami ponieważ właściciele obawiali się że porysują im ściany w domu. Starszy pan cały czas inwigilował nas sprawdzał czy niczego nie zniszczyliśmy. Przyjechaliśmy tam z nastawieniem, że będziemy często palić grila, jednak okazało się że nie było takiej mozliwości pomimo tego iż w ofercie korzystanie z grila było nieograniczone. Udało nam sie tylko raz zapalić grila i to z wielkimi problemami ze strony właścicieli. Ponadto gdy siedzieliśmy na tarasie ze znajomymi po godzinie 22 przyszedł do nas starszy pan i powiedział że wezwie policję jeżeli się nie uciszymy. W dniu wyjazdu jeszcze dobrze nie obudziliśmy się a około godz. 6.30 właściciele wyszli na taras i zaczęli sprzątać dając nam do zrozumienia, że mamy natychmiast opuścić kwaterę. Przestrzegam jeszcze raz przed pobytem w tych apartamentach.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.08.2012 10:28

tmcopman1976 napisał(a):Własnie wróciliśmy z wakacji z Chorwacji. Byliśmy w Poljicy. Miejsce bardzo fajne spokojne piękne widoki.


W Poljicy piękne widoki 8O

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone