Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prośba o radę - Hvar, Korcula

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ona15
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.04.2016
Prośba o radę - Hvar, Korcula

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ona15 » 04.09.2017 10:47

Witajcie,

Od 2 tygodni intensywnie zastanawiam się nad miejscem przyszłorocznego urlopu. A ponieważ już 6 razy byliśmy na lądzie, dlatego tym razem wymarzyłam sobie wyspy – Hvar albo Korcula... w ostateczności Półwysep Peljesac.

Na Hvarze szczególnie interesuje mnie zatunelowa część. Korculę zgłębiam na razie.

Kilka ofert już nawet mam, natomiast prosiłabym o wskazówkę, w które miejscowości najlepiej celować?
Priorytetem dla mojej rodzinki 2+1 jest spokój, cisza, i tym razem chcielibyśmy apartament w miarę blisko morza.

Niestety mąż uparł się, że plaża ma być żwirkowa (przyzwyczajenie z dotychczasowych miejscówek na lądzie), tymczasem znajduję same oferty ze skałami, betonowym podestem i zejściem do głębokiej wody po schodkach – i mąż bardzo kręci nosem ("no bo jak i gdzie tu się opalać???").

Czytałam już wiele relacji, jednak mam wrażenie, że na Hvarze i Korculi fajne żwirkowe plaże to jednak koniecznie z dojazdem. I tu też chciałabym tego uniknąć. Mąż by mnie udusił, gdybym kazała mu codziennie wsiadać w auto w poszukiwaniu plaż.

Z góry dziękuję za wszystkie cenne rady (jeżeli ktoś ma namiar na fajny apartament, tym bardziej :)).
szymi81
zbanowany
Posty: 3
Dołączył(a): 30.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) szymi81 » 04.09.2017 11:13

Wpisz w wyszukiwarkę "Zarace, Toni Bak".

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Prośba o radę - Hvar, Korcula
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone