Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prośba o pomoc

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
annapl2
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.05.2012
Prośba o pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) annapl2 » 27.05.2012 23:16

Dzień dobry! Po kilka krotnych pobytach w Egipcie i Turcji postanowiliśmy zmienić destynację, padło na CHorwację( wyjazd 15 lipca). Będzie nas 7 osób ( 4 os. dorosłe i 3 dzieci). Po długich przeglądaniach stron internetowych padło na Makarska( lub okolica). Jest to nasz pierwszy wyjazd do tego kraju. W związku z tym nie mam pojęcia czy wynająć duży apartament czy studio. Miły właściciel serwujący obiadki mile widziany :)
Obiekt musi być przystosowany dla małych dzieci ( 2 latka), jakiś ogród, niezbyt zatłoczona plaża itp.
Czy możecie coś zaproponować za przystępną cenę? Bardzo proszę o pomoc...
annapl2
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) annapl2 » 28.05.2012 15:05

czy ktoś pomoże?
grikoga
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 12.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) grikoga » 28.05.2012 15:11

makarska i nie zatloczona plaza 15 lipca nierealne makarska to tak jak w miedzyzdrojach full ludzi szukaj raczej mniejsze miejscowosci
annapl2
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) annapl2 » 30.05.2012 07:54

Już sama doszłam do tego wniosku po przejrzeniu miliona stron z apartamentami. Póki co nie mogę znaleźć żadnego zakwaterowania za rozsądne pieniądze. Byłam już nawet w biurze podróży, ale tam też odesłali mnie z kwitkiem. Czy istnieją jakieś apartamenty dostępne w tym terminie? Byle na makarskiej rivierze.[/b]
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 19.06.2012 14:29

Kochanie trzeba szukać pisz emaile i bądź wytrwała, pamiętaj, że ceny sa duże w kurortach, małe miejscowości na pewno tańsze:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ja też jestem w Chorwacji od 15 lipca ale rezerwacja poszła w styczniu.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 19.06.2012 14:49

2salamandra22 napisał(a): Ja też jestem w Chorwacji od 15 lipca ale rezerwacja poszła w styczniu.


I to jest dość naturalne podejście. Mało który Chorwat pozwoli sobie by mieć w końcówce czerwca pustostany. Te które pozostają wolne pozostają takimi z jakiegoś powodu. :wink:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone